En Kolay Kredi Veren ve En Çok Tercih Edilen Bankalar
17 Şub, 2019 15:12 tarihinde eklendi

En Kolay Kredi Veren ve En Çok Tercih Edilen Bankalar

En Kolay Kredi Veren ve En Çok Tercih Edilen Bankalar

En Çok Tercih Edilen Bankalar

Ülkemizin ekonomisi git gide büyümektedir ve bu büyüme sonucu bankalarda kendi bünyelerinde büyüklük göstermektedirler. Bu büyümeler esnasında banka ya kendisine yeni ortak bularak ve ya sermayesini güçlendirerek ülkenin en iyi bankaları arasına girmeye çalışıyorlar. Hal böyleyken yeni portföy oluşturmak, müşterilerine sadık kalmak ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için her gün yeni kampanyalarla karşımıza çıkıyorlardır. Bu da bankalar arası rekabeti hızlıca artmasına sebep oluyordur. Rekabet dediğimizde ise Ülkemizdeki en iyi kredi veren ve en çok tercih edilen bankalar hangisidir sorusu gelmiyor değil aklımıza. Bunları düşünürken kamu bankalarını ve özel bankaları aynı kefede tutmamak gerekir. Çünkü kamu bankaları devlet destekli iken özel bankalar sermayesini kendisi oluşturmaktadır.

Ziraat Bankası

Kamu bankaları dediğimiz zaman ilk aklımıza gelen Ziraat Bankası olacaktır. En çok tercih edilen kamu bankası hiç süphesiz ki Ziraat Bankasıdır. 1800 e yakın şubesiyle ülkede en çok şubesi olan bankalar arasında gösterilir. Ziraat Bankası tarihçesi ve yıllardır sektörde tek duruşu sebebiyle en güvenilen bankalar arasında yer alır. Özellikle emeklilerin bankası olan Ziraat Bankası Ülkemizdeki emeklilerin % 70’ine kadar hizmet vermektedir. Emekliler sorunsuz maaşlarını çekebilir ve istedikileri zaman kredi alabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz Anında 30000 TL Kredi Veren Bankalar

İş Bankası

Özel sermayeli bankalar dediğimizde aklımıza gelen ilk banka İş Bankası olacaktır. Tarihi Cumhuriyete kadar dayanan bu banka her zaman en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Gerek Konut Kredisi, Gerek İhtiyaç Kredisi gerekse de Taşıt kredileri alırken müşterilerine yıllarca hizmet vermiş bir banka olan İş Bankası 1400 ‘ e yakın şubesiyle en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

Garanti Bankası

Bir diğer özel sermayeli bankamız ise Garanti Bankasıdır. Ülkemizde şube sayısı 1000’e yaklaşmış bankalar arasında gösterilir. Her il de hizmet veren garanti bankası müşterilerine her zaman güzel fırsatlar sunup güvenilirliğini saydamlaştırmıştır. Özellikle Bonus Kartı çıkarttıktan sonra portföyünü iyice genişletmiş ve müşterilerin ilk aklına gelen bankalar arasına girmiştir.

Bu Saydığımız bankalar tamamen bizim araştırmalarımız sonucu belli olmuştur. En güzel banka tabiki kendi çalıştığınız bankalardır. Ama saydığımız bu bankalar o kadar ekonomik krizlere, darbelere rağmen yıllarca ayakta durmuşlardır. Bu Bankaların haricinde Akbank, Denizbank, Halkbank ve Vakıfbank’ta Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar arasında yer alır.En Kolay Kredi Veren ve En Çok Tercih Edilen Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Artık teknolojinin gelişmesiyle insanlarımız bütün işlerini hızlı bir şekilde yapmak istiyorlardır. Bu sebeple kredi çekerken en hızlı ve kolay yoldan kredi veren bankaları tercih ediyorlardır. Faiz oranları hemen hemen aynı olan bankalarda ne kadar hızlı, evraksız ve kefilsiz kredi verirlerse o kadar çok müşteri başvurusu olmaktadır. Bu yüzden müşterilerde bu bankaları tercih ediyorlardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Taşıt (Araba) Kredisi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Finansbank

Finansbank ülkemizde en hızlı ve en kolay kredi veren bankalar arasında yer alır. Tc Kimlik numaranızı 5030’a gönderdiğiniz zaman kredi cevabınız saniyeler içinde gelecek ve eğer kredinizin onaylanması durumunda da anında kredinizi kullanabilirsiniz. Bu yüzden en kolay kredi veren bankalar arasında Finansbank’ı birinci sıraya koyabiliriz. Eğer Finansbank Müşterisi iseniz , internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilir ve krediniz onaylandığında anında kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank

Denizbank’ta müşterilerine hızlı kredi verme konusunda oldukça başarılıdır. Denizbank sms servisi ile kredi başvurusunda bulunup cevabınızı anında öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmında Kredim yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e göndererek başvuruda bulunabilir ve ya Denizbank’ın internet sitesinden TC Kimlik numaranızı girip cep telefonunuzu yazarak da başvuru yapabilirsiniz. Cevabınız anında gelecektir. Eğer krediniz onaylanırsa en yakın Denizbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *