En Uygun 3.000 TL 24 Ay Vadeli Anında Kredi TEB Şubelerinde
16 Mar, 2019 19:23 tarihinde eklendi

En Uygun 3.000 TL 24 Ay Vadeli Anında Kredi TEB Şubelerinde

En Uygun 3.000 TL 24 Ay Vadeli Anında Kredi TEB Şubelerinde

En uygun 3000 kredi veren bankalar arasında en iyi banka olan TEB müşterilerine hızlı kredi imkanı sağlamaktadır. En uygun ve en hızlı kredi veren bankalar arasında gösterilen Türk Ekonomi Bankası, 3000 TL anında ihtiyaçlarınız için anında kredi seçeneği ile kredi hizmeti vermektedir. TEB ihtiyaç kredisine başvurarak ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz.

3.000 TL Kredi Başvurusu (TEB)

TEB İhtiyaç Kredisine başvurarak 3000 TL kredinizle 12-24 ve ya 36 ay vadelerle kredi sahibi olabilirsiniz. Kredileri kullanmak için en yakın TEB bankası şubesine giderek, evraklarınızla birlikte başvuru yapabilir krediniz onaylanması durumunda da kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunmanız ve Türk Ekonomi Bankasının sizin için sunduğu 3000 TL krediye başvurabilmek için, öncelikle kredi notunuzun banka kredi verme notuyla aynı olması lazımdır. Kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise TEB ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için findeks.com sitesini ziyaret ederek ufak bir ücret karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük ise kredi başvurunuz olumsuz olacaktır.

TEB Kredi Başvurusu

3000 TL İhtiyaç kredisine başvuru yaptıktan sonra kredinizi 12 ay vadeli ile ödemek isterseniz aylık 315 lira ödeyeceksiniz. Eğer 24 ay vade ile yaparsanız aylık ödemeniz 192 lira olacaktır. 36 ay vade ile kredinizi çekerseniz ise de 153 lira olarak ayarlanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emekliye Faizsiz Kredi Veren Banka Var mı? (2019 İnceleme)


TEB İhtiyaç Kredisi 3.000 TL ile sınırlı değildir. Kredi notunuz ve gelirinize göre 30.000 TL ‘ye kadar başvuru yapabilir ve ihtiyacınız kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

TEB Mağaza İçi Kredi Başvuru

TEB İhtiyaç kredisinin yanı sıra Mağaza için kredisi vererek de müşterilerine yaptıkları alışverişlerde kolaylık sağlaması yeni kampanyalar yapmaktadır. Mağaza içi kredisi TEB müşterilerinin anlaşmalı oldukları mağazalardan yaptıkları alışveriş karşılığı kullandırılan kredidir. Bu krediyi ister anlaşmalı mağazalardan istersenizde TEB internet sitesinden kolayca yapabilirsiniz. Kullanacağınız kredi miktarı ürün fiyatlarını geçmemelidir. Yani siz ürünü alırken para derdiyle uğraşmadan hızlı bir şekilde krediniz onaylanırsa ödemeyi Türkiye Ekonomi Bankası yapacaktır. Kredi ödemelerinizi Teb bankalarından , Atmlerden , İnternet bankacılığından yapabilirsiniz. Kredi faiz oranları o günkü ihtiyaç kredisi faiz oranları ile aynıdır. Türkiye Ekonomi Bankası olarak faiz oranlarında değişikliğe gitme hakkına sahiptir. En güncel faiz oranları için TEB internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Mağaza İçi Kredi kullanmak için tıklayınız.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *