Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları Nedir?
3 Eki, 2018 11:15 tarihinde eklendi

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları Nedir?

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları Nedir?

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız bu yazımızda enpara.com dijital bankacılığın verdiği enpara kredi kartı ile neler yapabileceğinizi, nasıl başvuru yapabileceğinizi ve bu kredi kartının nasıl avantajları olduğunu yazdık.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com’un kredi kartı olan enpara kredi kartını alan müşterilerin en büyük avantajı kart aidatı ödememeleridir. Bu karta aidat ödemezsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişlerden hiç bir masraf alınmamaktadır. Kişiye özel kampanyalar ve sonradan taksitlendirme özelliği de bulunan bu karta sizde başvuru yaparak bu kartın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Dijital bankacılıkta öncü olan enpara.com herkesin beklediği kredi kartını yakın zamanda piyasaya sürmüştür. Bu banka kurulduğu günden beri tüm işlemlerinizi masrafsız yapma konusunda kararlıdır. Bunun için sonsuza dek masraf almayacağını belirtmiştir. Enpara.com üzerinden yaptığınız EFT işlemlerinden bile hiç bir ücret almayan bu banka kredi kartını çıkarttıktan sonra da masrafsız bankacılığına devam etmiştir.

Enpara.com Kredi Kartı Özellikleri

Enpara.com Kredi kartı müşterisi olduktan bu kartın özelliklerini de bilmekte fayda vardır. Kredi kartınız limiti kadar alışveriş, ödemeler ve nakit avans kullanımı yapabilirsiniz. Aidatsız bir kredi kartı olduğunu tekrardan vurgulamak isteriz. Diğer bankaların aldığı aylık ve ya yıllık kart aidatlarını enpara kredi kartında ödemezsiniz. Ayrıca bunu sözleşmede de belirten enpara.com ömür boyu kart aidatı alınmayacağını sözleşmelerde belirtmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru 2019 (SMS)

Enpara.com kredi kartını düzenli kullandığınız durumlarda yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kartı aidatı alırsınız. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. 

Enpara kredi kartınızı kullanarak QNB Finansbank anlaşmalı işyerlerinde anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Sadece Card Finans için hazırlanmış kampanyalar ve taksitlerden faydalanamazsınız. Enpara.com kredi kartınızla her ay bin tl kadar olan harcamalarınızda daha sonra taksit yapabilirsiniz.

Enpara.com QNB Finansbank banka politikalarını takip etmektedir. Kredi kartı başvurunuz QNB Finansbank ilkelerine göre değerlendirilmektedir. Bu değerlendirmede kredi notu göz önünde bulunarak daha önceki banka çalışmalarınız kontrol edilmektedir. Daha önce herhangi bir kredi kartı ve ya kredi kullanmadıysanız enpara kredi kartı almanız imkansızdır. Ayrıca kredi kartı almanız için de bir gelirinizin olması gerekir.

Enpara kredi kartı sahipleri enpara.com bankacılığını kullanarak EFT,HAVALE, fatura ödeme, kurum ödeme, cep telefonu kontör yükleme, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu ödemeler için talimat vererek düzenli bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bu kredi kartını kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz ATM’den nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca 90 TL kadar alışverişlerinizde temassız kart özelliğini kullanarak ödemelerinizi hızlı bir şekilde şifre girmeden yapabilirsiniz.

Enpara.com Kredi kartı ekstreleri her zaman TL cinsinden olmaktadır. Dolar ve ya başka bir para birimi ile yaptığınız alışverişleriniz o günkü kur değeri alınarak hesaplanır ve ekstrenize o şekilde yansımaktadır. Enpara.com ile yaptığınız harcamalarda puan ve ya ürün kazanamazsınız. Bu kartın böyle bir uygulaması yoktur. Ayrıca bu kart için ek kart çıkartamazsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Kartı Borcunu Ödemezseniz Ne Olur? (Detaylı Anlatım)


Enpara.com Kredi Kartı Başvuru

Enpara.com’un hizmete sunduğu kredi kartını almak için başvuru kanalları internet üzerindedir. Dijital bankacılık olduğu için enpara.com hesap ve ya kredi kartı başvurularını internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Eğer siz enpara.com müşterisiyseniz ve bu bankanın kredi kartını almak istiyorsanız internet ve ya cep şubesini kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa bir süre içinde değerlendikten sonra olumlu olma durumuna kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Eğer enpara.com müşterisi değilseniz bu kredi kartına buradan başvuru yapabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri kolayca girdikten sonra kredi başvuru durumunuzun onay almasını beklemeniz gerekir. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, enpara.com müşteri temsilcisi sizi ev ve ya işyerinizde ziyaret edip ilk önce enpara müşterisi yapacaktır. Daha sonra da kredi kartınızı teslim edip kullanıma açacaklardır.

Enpara.com kredi kartı başvuruları banka politikalarına göre değerlendirilmektedir. Burada en büyük etken kredi notudur. Kredi notu düşük olan kimse bu kredi kartına başvuru durumunda olumlu mesajını alamamaktadır. Aylık net geliriniz ve hali hazırda kullanmış olduğunuz kredi ve ya kredi kartları ödemelerinizi de kontrol etmektedirler. Bu kredi ve ya kredi kartlarını düzenli ödüyor ve sorun yaşamıyorsanız kredi kartı başvurunuzun olumlu olacağını söylemek isteriz. Enpara.com kredi kartı kullanım koşullarını daha detaylı öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.

Enpara.com Mobil Şube

Eğer sizde enpara.com müşterisi olursanız bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak için Enpara.com mobil’i telefon ve ya tabletinize indirmeniz gerekmektedir. Tüm bankacılık işlemlerinizi tek tıkla yaptığınız bu uygulama ile neler yapabileceğimize bir göz atalım.

  • Enpara.com mobil şubeyi kullanarak hesap hareketlerinize bakabilir, yeni hesaplar açabilir ve ya kullanmış olduğunuz ve ya askıda olan hesaplarınızı kapatabilirsiniz.
  • Enpara.com müşterilerine sağladığı en güzel hizmet ise, Enpara.com mobil şubeyi kullanarak sağladığı ihtiyaç kredileri başvurularıdır. Enpara.com mobil şubeyi kullanarak kredi başvurusu yapabilir, onaylanması durumunda anında hesaba atabilirsiniz. Ayrıca kredi ödemelerinizi ve erken kapatma işlemlerinizi de bu işlem üzerinden yapabilirsiniz. Enpara.com mobil şubeyi kullanarak kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Eğer kredi kartınız varsa işlemlerinizi, hesap hareketlerinizi, kalan limitlerinizi görebilir fatura ödeme ve nakit avans işlemleri de yapabilirsiniz.
  • Enpara.com mobil üzerinden para transferi yapabilir EFT ve HAVALE işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerden hiç bir ücret alınmamaktadır. Ayrıca döviz ve altın işlemlerinizi yapabilirsiniz. Karekod ile QNB Finansbank ATM’lerine giriş yapabilir ve hızlı para çekme işlemini kullanabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Öğrencilere Kredi Kartı Vakıfbank Like Card (Başvuru)

Enpara.com Mobil (android) indirmek için tıklayınız.

Enpara.com Mobil (itunes) indirmek için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *