Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019 (Yüksek Faiz)
28 Oca, 2019 17:16 tarihinde eklendi

Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019 (Yüksek Faiz)

Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019 (Yüksek Faiz)

Enpara vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019 yılında güncellenmiştir. Ülkemizde dijital banka olarak hizmet veren Enpara.com bir çok bankacılık işlemlerinde en çok tercih edilen bankalardan birisi olmuştur. Mevduat hesapları açan müşterilere de yüksek faiz oranları ile gelir kapısı açan bu bankadan kolay bir şekilde mevduat hesabı açabilir ve paranıza para katabilirsiniz. İstediğiniz kadar paranızı mevduata yatırabilirsiniz. Günlük olarak, haftalık olarak, aylık olarak ve yıllık olarak ayrı ayrı faizlerle hesap açılışı yapabilirsiniz. Bugün sizlere enpara vadeli mevduat hesabı faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz. Bir diğer yazımız olan en yüksek mevduat faizi veren bankalar adlı konumuzu okuyarak da diğer bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Şimdi dilerseniz enpara.com’un hizmete sunduğu mevduat faizleri ile ilgili bilgileri paylaşalım.

Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Açma

Enpara.com, QNB Finansbank’ın kurduğu bir dijital bankadır. Bu bankadan alacağınız mevduat hesabı ile 181 günlük %21 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Vadeli mevduat hesabı açmak için daha önceden bir enpara.com hesabınızın yani bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Enpara.com adresine giderek hesap açılışı için başvuruda bulunabilirsiniz. 1-2 gün içersin de adresinizde sizi ziyaret edecek olan müşteri temsilcisi size hesap açılışı yapacak ve mevduat faizleri ile ilgili bilgiler verecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu 2019

Hesap açtırma işleminizden sonra enpara mobil uygulamasına girerek ve ya internet sitesinden internet bankacılığına girerek vadeli mevduat hesabınızı kolayca açabilirsiniz. İnternet bankacılığına veya mobil şubeye girdiğinizde hesaplar menüsüne girip, yeni hesap aç menüsüne tıklayıp, vadeli hesap aç sekmesinden hesabınızı oluşturabilir ve paranıza göre vade belirleyerek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Eğer bir yatırım yapmak istiyorsanız, enpara mevduat faizi ile paranıza para katabilirsiniz. Günümüzde en akıllı yatırım aracı olan mevduat hesaplarında en yüksek faiz veren bankalardan birisi de enpara.com dijital bankasıdır. Elinizdeki miktar ne kadar çok olursa kazanacağınız para da o kadar yüksek olmaktadır. Bu bankada yatırmak için belirli bir limit bulunmamaktadır. Diğer bankalara göre yüksek faiz veren enpara.com 2019 yılında da günlük olarak en yüksek faiz veren bankalardan biridir. Senelik olarak da bu bankaya faiz verebilirsiniz ama 181 gün sonrasına kadar bu bankadan alacağınız faiz oranı düşmektedir. Bu yüzden bu bankadan mevduat yatırımı yapmak istiyorsanız en yüksek 181 günlük hesap açabilirsiniz.Mevduat Günlük 32 Günlük 46 Günlük 92 Günlük 181 Günlük
0 – 100 Bin %17.00 %20.00 %20.00 %20.00 %20.00
100 – 250 Bin %17.75 %20.75 %20.75 %20.75 %20.75
250 Bin üzeri %18.00 %21.00 %21.00 %21.00 %21.00

Yukarıdaki verdiğimiz faiz oranlarını hesaplayarak aylık ve günlük olarak ne kadar para kazanacağınızı öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için enpara.com internet sitesine gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank İkinci El Araba Kredisi Başvurusu (Kefilsiz Kredi)

Ayrıca Bu Bankalarında Mevduat Faizlerini İnceleyebilirsiniz.

Denizbank 2019 Mevduat Faiz Oranları Odeabank 2019 Mevduat Faiz Oranları Aktifbank Mevduat Faiz Oranları

Enpara.com Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Hesaplama

Yukarıda verdiğimiz tabloya bakarak nasıl hesaplama yaparım diyorsanız şimdi sizlere örneklerle hesaplama yöntemlerini sunacağız. Bu yöntemlerle elinizdeki para miktarına göre kolayca yatırım yapabilirsiniz ve kazanacağınız miktarı öğrenebilirsiniz.

Örnek olarak 100.000 TL paranız var ve 46 günlük faize yatırdığınızda %20.75 oranında bir faiz uygulanmaktadır. 46 gün sonunda 100.000 TL paranıza 2.222 TL Kazanacaksınız. Bunu hesaplamak için size formül gereklidir. Bu formül şu şekildedir.

*** FORMÜL*** Paranız x Faiz Oranı x Vade(Gün) / 36500 ***

Bu formülü kullanarak paranızla ne kadar kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 25.000 TL 32 günlük işlem için hesaplama yaparsak, 32 gün sonunda enpara.com da 438 TL olacaktır. Bu bankalar bu parayı size tamamını vermeyecektir. %0.15 stopaj kesecek ve 372 TL olarak size ödeyecektir. Yani 25 bin liralık işlem sonucunda banka size 32 gün sonra 372 TL para yatıracaktır.

Yukarıda sizlere enpara mevduat hesabı faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Eğer sizde bu bankadan kolay bir şekilde mevduat hesabı açmak istiyorsanız verdiğimiz yöntemlerle kolaylıkla açabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Esnafa Düşük Faizli Kredi hakkında bilgiler almak için yazımızın üzerine tıklayarak makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazarak bize bildirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *