Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019
28 Mar, 2019 11:30 tarihinde eklendi

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019 yılından itibaren de yeni kampanyalar yapmaya devam edecektir. Ev hanımlarına kredi almak istiyorsanız bazı banka şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Genel olarak ev hanımları sadece ihtiyaç kredisi alabilirler. Konut veya taşıt kredisi alabilmeleri için bankalara gelir belgesi temin edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden ev hanımları bu kredilerden yararlanamaz. Yalnız acil nakit ihtiyaçlarınız için bankalardan hızlı kredi alabilirsiniz. Bugün sizlere hangi bankalardan ev hanımları kredi alabilir bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Ev Hanımlarına Kredi 2019

Ev hanımı veya çalışmayan bir bireyseniz sigortasız olarak bankalardan kredi alabilirsiniz. Bunun için banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Banka şartlarına uygun olabilmek için daha önce kredi kullanmanız ve banka sicili oluşturmalısınız. Ev hanımı olan kişilerin kredi veya kredi kartı kullanımları düzenli olursa kredi notu yüksek olur. Kullandığınız bir kredi kartı var ve bu kartı düzenli ödüyorsanız bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer daha önce hiçbir banka çalışmanız yok ise ilk olarak kredi kartı alabilirsiniz. Yazımızın sonunda ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kolay kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru 2019 (SMS)

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank üzerinden eğer banka siciliniz iyi ise kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankaların başında Denizbank gelmektedir. Denizbank’tan ihtiyaç kredisi 60 ay vadeye kadar 55.000 TL civarında bir kredi alabilirsiniz. Bu kredi limiti sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize göre değişecektir. Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapmayınız. Bu şekilde yaptığınız kredi başvurusu olumsuz olur. Bunun için bankanın size verdiği SMS kredi kampanyası ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Denizbank resmi internet sitesinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredim yazıp Boşluk bırakın daha sonra T.C Kimlik numaranızı yazın ve 3280’e gönderin. Bu mesajı atmak ücretlidir. Mesajı attıktan sonra sizin kredi başvurunuzun bankaya ulaştığına dair mesaj gelecektir. Daha sonra 5 dakika sonra kredi sonucunuz yine SMS ile gelecektir. Eğer gelen mesajda kredi onayı aldıysanız bu krediyi sadece kimliğinizle en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz. Onaylanan tutar üzerinde kredi talebi yaparsanız krediniz gelir belgesi olmadığı için olumsuz olacaktır. Mesaj ile gelen tutarı veya daha az tutarı kimliğinizle çekebilirsiniz. Ayrıca Denizbank’tan ev hanımları kredi kartı başvurusu da yapabilirler.

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi

PTT üzerinden ev hanımlarına kredi almak istiyorsanız yine banka sicilinizin önemli olması gerekmektedir. PTT üzerinden kredi veren bankalar arasında ING Bank ihtiyaç kredisine evraksız, kefilsiz başvuru yapabilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar herkese ihtiyaç kredisi veren ING Bank sadece Postane üzerinden sizlere kredi vermektedir. Kimliğinizle birlikte en yakın postaneye giderek gişelerden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınızı ve bankanın ING bank olduğunu söylemeniz yeterlidir. Bu kredilerde kredi notunuza göre faiz uygulanmaktadır. PTT üzerinden verilen kredilerde faiz oranı bankalardan 1 kademe yukarıdadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Banka Dışında Kredi Veren Yerler (İnceleme)


Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Daha önceki yıllarda Ziraat Bankası ev hanımlarına düşük miktarlarda acil nakit ihtiyaçları için destek kredisi vermekteydi. Son zamanlarda artan faiz oranları sebebi ile bankalardan kredi almak zorlaştığı için bu kampanyayı şu an için yapmamaktadırlar. Eğer bir iş kurmak isteyen ev hanımı iseniz devlet destekli KOSGEB kredisi başvurusu yapabilirsiniz. KOSGEB kredisi nasıl alınır adlı sayfamıza giderek bu kredi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Düşük limitli olarak alacağınız bu kredi kartını düzenli ödemeniz halinde limit artışı yapılacak ve kredi kartından ihtiyaç zamanlarınızda nakit avans çekebileceksiniz.

CepteTEB Ev Hanımlarına Kredi 2019

Dijital bankacılık ülkemizde gittikçe büyüyen bir sektördür. CepteTEB ‘de TEB bankasının şubesiz bankacılık üzerinde kurduğu bir bankadır. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak ve kredi almak için internet ortamında işlem yapmaktasınız. CepteTEB bankası işlem yaparken www.cepteteb.com.tr üzerinden veya mobil bankacılık üzerinden işlem yapmaktadır. Eğer ev hanımı iseniz resmi internet sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize banka personeli gelecek ve sizi banka müşterisi yaptıktan sonra kredinizi online olarak kullandıracaktır. Size verilen kart ile kredinizi istediğiniz TEB ATM’sinden çekebilir veya TEB banka şubesinden tüm kredinizi alabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev hanımları kredi kadar kredi kartı işlemleri içinde başvuru yapmaktadırlar. Eğer daha önce hiçbir banka çalışmanız yoksa bankalardan sadece kredi kartı başvurusu yapmalısınız. Kredi sicili olmayan ve kredi kartı kullanmayan ev hanımları kredi alamazlar. Kredi kartı almanız için de bankalardan online olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar şunlardır.

  • Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı
  • Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı
  • Akbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı
  • Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı
  • Odeabank Ev Hanımlarına Kredi Kartı
  • İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı
  • CepteTEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı
  • ING Bank Ev Hanımlarına Kredi Kartı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ek Kart Nedir? Nasıl Çıkartılır? (Güncel)

Bu bankaların online internet sitelerini kullanarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer kredi almak istiyor ve kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama adlı sayfamıza gidebilir ve e-devlet üzerinden kredi notu sorgulama işlemi yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *