Fenerbahçe Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi
5 Eyl, 2018 17:00 tarihinde eklendi

Fenerbahçe Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Fenerbahçe Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Fenerbahçe taraftarlarına özel kredi kartı veren bankalar listesinde bir çok banka bulunmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapmak ve Fenerbahçe taraftar kredi kartı alarak takımınıza destek olabilirsiniz. Yaptığınız harcamalar ve kart kullanımlarınızda ufak ufak takımınıza destek olursunuz.

Fenerbahçe Kredi Kartı Veren Bankalar

Fenerbahçe kredi kartlarına başvurmak için çeşitli bankalardan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalar, Garanti bankası, Denizbank, Yapı Kredi bankası, QNB Finansbank ve Vakıfbank’tır. Bu bankaların taraftarlar için oluşturduğu kredi kartlarına istediğiniz zaman başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası- Garanti Bonus

Garanti bankası Fenerbahçe Bonus Card Kredi Kartı ile Fenerbahçe taraftarı için özel olarak geliştirdiği bu kartı öncelikli bilet alma işlemlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca deplasman maçlarını Şükrü Saraçoğlu stadında localardan izleme imkanı da sunmaktadır. Ayrıca A Milli Takım maçlarında hediye bilet kazanma şansı bulunmaktadır. Fenerbahçe bonus kartları 3 çeşittir. Birincisi Fenerbahçe Bonus Card, diğer ikisi de Fenerbahçe Bonus Card Gold ve Fenerbahçe Bonus Card Platinum olarak ayrılmaktadır. Bonus kartın bir fazla özelliği Fenerium mağazalarından %5 indirim, Faruk Ilgaz Sosyal Tesislerine giriş imkanı sağlamasıdır. Platinum kart sahipleri ise Fenerium mağazalarından indirim, Faruk Ilgaz Sosyal Tesislerine giriş, Faruk Ilgaz Tesisleri’nin havuz ve fitness üyeliklerinde indirim gibi fırsatları sunulmaktadır. Bu Kartların başvurusu yapıldığında banka sizin kredi notunuza bakacaktır. Kredi notunuz düzgün değil ve hiç bir kredi kartı kullanımınız yoksa kredi kartı başvurunuz olumsuz olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hangi Bankalar En Kolay Kredi Kartı Verir? (5 BANKA)

Yapı Kredi Bankası – World Kart

Yapı kredi bankasında Fenerbahçe taraftarlarına özgün 3 adet kredi kartı hizmeti vermektedir. Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı kullanmaya başladığınızda üye işyerlerinde yaptığınız harcamalarda Worldpuan kazanabilirsiniz. Öncelikli bilet alma ve ayrıca fenerbahce.com.tr uzantılı e-mail adresi alma gibi özellikleride vardır. Worldcard sahiplerine ayrıca çekilişle maç bileti dağıtılmaktadır. Fenerbahçe Worldcard Gold Kredi Kartı alan taraftarlar ise bu özelliklerin yanı sıra Fenerium mağazalarında %5 indirim ve Faruk Ilgaz tesislerine giriş imkanı sunuluyor. Fenerbahçe Worldcard Platinum Kredi Kartı ile de daha avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bu kartlara başvurmak için Yapı Kredinin Kredi Kartı başvurusuna tıklayarak anında yapabilirsiniz.

Vakıfbank – World Kart

Vakıfbank Fenerbahçe taraftarlarına sadece tek bir kart olan Fenerbahçe Kart Kredi Kartı olarak hizmet vermektedir. Fenerbahçe’ye gönül veren taraftarlar için kullanıma açılan bu kredi kartını kullanarak hem saha içinde hem saha dışında takımınıza destek olabilirsiniz. Bu kartı WorldKart işbirliği ile çıkartan Vakıfbank, Fenerbahçe Kart Kredi Kartı kullanan müşterilerine Vakıfbank üye işyerlerindeki alışverişlerinde yaptıkları alışverişlerle WorldPuan kazanma fırsatı sunmaktadır. Yapılan harcamaların bir kısmı ise Fenerbahçe Takımına katkı olarak gitmektedir. Ayrıca bu kart ile hediye maç bileti ve Fenerbahçe’nin attığı gol başına WorldPuan kazanma fırsatınızda vardır. Bu kredi kartına başvurmak için Vakıfbank’ın internet sitesinden ve ya size en yakın Vakıfbank Şubesinden başvuru yapabilirsiniz.QNB Finansbank – Card Finans

Fenerbahçe Taraftar Kredi Kartı veren bankalardan bir tanesi de QNB Finansbank’tır. Fenerbahçe Cardfinans Kredi Kartı adlandırılan bu kartta Fenerbahçe’nin taraftarına pek çok ayrıcalık sunulacaktır. Fenerbahçe CardFinans ile 500 TL alışveriş yaptığınızda Fenerbahçe’nin galip geldiği her maç için 5.000 ParaPuan kazandırmaktadır. Bu kazandığınız para puanlarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca Fenerbahçe maçlarına hediye bilet şansı ve Fenerium mağazalarında indirim özelliği de bulunmaktadır. Diğer kartlar gibi Fenerbahçe CardFinans kredi kartı alanlar öncelikli bilet alımından faydalanacaklardır. Bu Kredi Kartına başvurmak için QNB Finansbank internet sitesine gelerek yada en yakın QNB Finansbank şubesinden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi Kartı başvurusu yaparken Fenerbahçe Kart olacağını söylemeyi unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Kartı Veren 5 Banka (Başvuru Yap)

Denizbank – Deniz Bonus

Fenerbahçe taraftar kredi kartı veren bankalardan son olarak bonus ile anlaşmalı olan Denizbank gelmektedir. Denizbank Fenerbahçe taraftarına özel 3 çeşit kredi kartı hizmeti vermektedir. Denizbank Fenerbahçe Bonus Classic , Denizbank Fenerbahçe Bonus Gold ve Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum olarak ayrılan kredi kartlarına başvurabilir ve sizlere özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Fenerbahçe Bonus Classic ile 35 TL ve altındaki harcamalarında kartlarının temassız alışveriş yapabiliyorsunuz. Fenerium mağazalarında sizlere özel sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Aylık 500 TL alışveriş yaptığınız zaman ise, Fenerbahçe takımının attığı her golde ekstra bonus sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca kart sahipleri arasında yapılacak çekilişlerde ücretsiz Şükrü Şaraçoğlu stadyumunda maç izleme kazanabiliyorsunuz. Fenerbahçe Bonus Classic kartın tüm özelliklerini sunan Fenerbahçe Bonus Gold sahipleri maraton tribününden bilet kazanma şansı yakalamaktadırlar. Fenerium mağazalarında her alışverişinizde %5 indirim fırsatı sunan Gold Kart, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nin imkanlarından da yararlanmanızı sağlamaktadır. Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı kullanan müşteriler ise diğer iki kartın özellikleriyle beraber bütün bonus işyerlerinde indirim sağlayabilmektedir. fenerbahçenin her golüne bonus veren bu kredi kartlarına başvurmak için Denizbank internet sitesine girerek Fenerbahçe kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

 

Fenerbahçe Taraftar Kredi Kartı veren bankalar listesini sizlere sunduk. Bu Kredi Kartlarına başvurmak için, öncelikle kredi notunuzun bankaların istediği kredi notu çerçevesinde olması gerekmektedir. Bankalar genellikle kredi kartı kullanacak müşterilerin eski banka çalışmalarına bakarak kredi kartı ve kredi vermektedirler. 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Bankkart Genç Başvuru ve Açıklama

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *