Fibabanka Güncel EFT Saatleri ve Bilgileri
5 Nis, 2019 10:01 tarihinde eklendi

Fibabanka Güncel EFT Saatleri ve Bilgileri

Fibabanka Güncel EFT Saatleri ve Bilgileri

Fibabanka son zamanlarda yaptığı kampanyalarla bir çok bankanın müşterilerini kendi bankasına çekerek büyük bir atılım yapmıştır. Özellikle verdiği kredi kampanyalarıyla bir çok kişi tarafından tercih edilen bir banka olmuştur. Bu kadar tercih edilen bankalardan biri olan Fibabanka’dan, banka müşterileri tüm finansal işlemlerini banka harici ATM ve internet bankacılığını da kullanarak yapabilmektedirler. Ayrıca EFT ve HAVALE işlemlerini de tüm bankacılık kanallarından yapabilirler. Ancak EFT yapabilmeniz için bankanın EFT saatleri içersin de yapacağınız işlemlerde hızlı gönderim yapabilirsiniz. Dilerseniz Fibabanka EFT Saatleri hangi saatler arasında hep beraber öğrenelim.

Fibabanka EFT Saatleri 2019

Fibabank’tan başka bir bankaya para transferi yapmak istiyorsanız bunu EFT işlemi yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteriler arasında sıkça karıştırılan bir durum vardır. Bu durum EFT ve HAVALE işlemleri arasındadır. EFT işlemi diğer adıyla Elektronik Fon Transferi olarak bilinmektedir. Bir bankadan diğer bankaya yaptığınız para transferleri EFT işlemi ile olmaktadır. Örnek verecek olursak Fibabanka’dan Akbank’a gönderdiğiniz para transferi EFT işlemi ile olur. HAVALE işlemi ise, bir bankadan aynı bankanın bir başka hesabına gönderilen işlemdir. Aynı bankalar arasında EFT işlemi yapamazsınız. Sadece HAVALE işlemi gerçekleştirilmektedir.Fibabanka EFT saatleri 09.00 * 17.00 arasında yapılmaktadır. Bu saatler içersinde göndereceğiniz EFT işlemleri 15 dakika içersin de karşı tarafın hesabında olacaktır. EFT işlemlerini hafta sonu ve ya EFT saatleri dışında da yapabilirsiniz. Bu süreler içersin de yaptığınız EFT işlemleri Geç EFT olarak işleme geçecek ve yüksek komisyon ile ödenecektir. Geç EFT işlemleri yaptığınızda anında para karşı tarafın hesabına geçmeyecektir. Mesai saatleri içersin de EFT saatlerinde işleme alınacaktır. Bunun sebebi ise EFT işlemleri merkez bankasının onayından geçtiği içindir. Bu sebeple merkez bankasının kapalı olduğu saatlerde EFT işlemleriniz yapılmamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bankaların Güncel EFT Gönderim Saatleri Bilgileri

Fibabanka HAVALE Saatleri 2019

Fibabanka Havale işlemi yapmak isteyenler 7 gün 24 saat anında para transferini gerçekleştirebilirler. Para transferi yapmak isteyen kişiler, Banka, ATM, internet bankacılığı ve Çağrı Merkezini arayarak hızlı bir şekilde havale işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Havale’nin EFT gibi bir saati yoktur.

Fibabank EFT Ücretleri 2019

EFT işlemlerinizi yapacağınız zaman banka sizden belli bir komisyon almaktadır. Siz bu komisyonu en düşük miktarda ödemek istiyorsanız bankanın Mobil bankasını ve ya İnternet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı, banka kartı ile ATM’ler den para gönderim işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemlerden banka %6.5 oranında komisyon alacaktır. Fibabanka EFT üst limit 250.000 TL’dir. Bu limit günlük olarak belirlenmiştir.

Fibabanka müşteri hizmetlerinden yapacağınız EFT işlemlerinde 40 TL, Mobil banka ve internet şubesi işlemlerinden 3.5 TL ATM üzerinden yapılan EFT işlemlerinden ise 10 TL hizmet bedeli alınmaktadır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *