Fibabanka Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
1 Ara, 2018 17:33 tarihinde eklendi

Fibabanka Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Fibabanka Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Fibabanka, yeni açılan bir banka olmasına karşın hızla büyüyen ve tüm finansal hizmetlerinde iyice gelişen bu bankayı tercih den müşteri sayısı da oldukça fazladır. Özellikle verdikleri ihtiyaç kredileriyle bir çok kişinin tercih ettiği bankadan sizde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer sizde bu bankadan kredi başvurusu yaptınız ve kredi başvurunuzun sonucunu öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda size fibabanka kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini anlatacağız.

Fibabanka Kredi Başvurusu

Öncelikle kredi başvurusu nasıl yapılır? kredi başvurusu için nasıl şartlar gereklidir bunların üzerinde duralım. Fibabanka kredi başvurusunu bir çok yöntemle yapılabilmektedir. Resmi internet sitesinden, banka şubelerinden, ATM’lerden, Müşteri hizmetleri numarasından ve sms ile kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Bu kredi başvuruları için sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmaktadır. Eğer konut,taşıt ve ya ipotekli kredi başvurusu yapacaksanız direk şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Fibabanka kredi notu düşüklere 10 bin liraya kadar kefille kredi veren bir bankadır. Eğer kredi notunuz düşükse şubelere giderek yanınızda kefil ile başvuru yapabilirsiniz. Bunun için hiç bir takipli kaydınız olmamalı ve gecikme yaşamamanız gerekmektedir. Şimdi isterseniz kredi başvurusu yaptıktan sonra sonucu nasıl öğreniriz bunun açıklamasını yapalım.Fibabanka Başvuru Sonucu Ne Zaman Sonuçlanır?

Kredi başvurusunda bulunduğunuzda eğer bankaya giderek evraklarınızla birlikte kredi başvurusu yaparsanız anında size geri dönüş olmayacaktır. Bu süre 1-3 gün içersin de sonuçlanır. Eğer internet şubesinden kredi başvurusu yaparsanız, kredi başvurunuz onaylandığında anında hesabınıza geçecektir. Bu sadece Fibabanka müşterilerine özgü bir kredi başvuru şeklidir. Eğer banka müşterisi değilseniz bu bankadan internet bankacılığı kredisi alamazsınız. Genel müdürlük onayına kalan krediler genelde daha uzun süre bekletilmektedir. Burada sizin kredi siciliniz ve daha önce banka çalışmalarınız titizlikle incelendikten sonra kredi yanıtınızı verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10.000 TL'ye Bankalar Ne Kadar Faiz Verir?

Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini banka şubelerinden öğrenebilirsiniz. Kimliğinizle birlikte şubeye gittiğinizde kredi başvuru sonucunuz hakkında yetkili personelden bilgi alabilirsiniz. Krediniz onaylandıysa da aynı personelden işleminizi yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka müşteri hizmetleri numarası olan 444 88 88 numaralı çağrı merkezi numarası arayarak da kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Burada kredi bilgilendirme hattına bağlanarak müşteri temsilcisi ile krediniz hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *