Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu
2 Oca, 2019 21:15 tarihinde eklendi

Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Bankalardan kredi başvurusu yapacağımız zaman ilk aklımıza gelen kredi başvuru şekli elbette SMS kredidir. Sizde tüm bankaların bu yaptığı fırsattan yararlanarak kolay bir şekilde oturduğunuz yerden, 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası’da size kredi almanız için kolay bir yol hizmete sunmuştur. 3390 SMS Kredi servisi ile banka müşterisi olmasanız da Garanti Bankasından anında kredi sonucunuzu öğrenebiliyorsunuz. Bunun için cep telefonunuzdan mesaj atmanız yeterli olacaktır. Yalnız bu bankadan herkes kredi alamamaktadır. Öncelikle bankanın uyguladığı şartları yerine getiren bir müşteri olduğunuzu bildiğinizde bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bugün sizlere Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuduktan sonra eğer uygun müşteri olduğunuzu biliyorsanız anında başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte Garanti Bankası SMS kredi başvurusu hakkında bilgiler.

<<<—Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu İçin Tıklayınız—>>>

Garanti Bankası SMS Kredi

Garanti Bankası ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ve çizgisinden hiç sapmayan köklü bir bankadır. Sizde bu bankadan kredi ve kredi kartı ürünlerine başvuru yaparak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda artan kredi kartı kullanımıyla ülkede en çok kredi kartı veren banka olan Garanti Bankasından artık kredi almakta çok kolaydır. Öncelikle bu bankadan kredi almak istiyorsanız sabit bir gelirinizin olması ve bir yerde çalışıyorsanız en az 90 gün SGK kaydınızın olması gerekmektedir. Yeni işe başladıysanız bu bankadan SMS kredisi başvurunuz onaylansa bile kredi alamazsınız. Eğer 90 gün sigortanız kesintisiz yatıyorsa ve kredi notunuz en az 1100 ve üzerindeyse bu bankadan kredi başvurusu yapabilir ve gelirinize göre 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankasından 100.000 TL 48 Ay Araba Kredisi 2018

Eğer emekliyseniz bu bankaya maaş taşıma karşılığında kredi alabilirsiniz. Bunun için banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Kredi notu ve kredi siciliniz hakkında iyi olduğuna eminseniz bu bankadan SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Son dönemde kredi kartı ve kredi ödemelerinizde gecikme yaşadıysanız bu gecikmeleri kapatmadan kredi başvurusu yapmayınız. Kredi notunuz iyi olsa bile bu gecikmeler yüzünden kredi alamazsınız.Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bankadan SMS kredi almak istiyorsanız cep telefonunuzun olması ve bu telefondan mesaj atılması gerekmektedir. SMS ücretli olduğu için cep telefonunuzda lira yoksa kredi başvurusu yapamazsınız. Bu işlem ücreti 1 sms bedeli olarak alınmaktadır. Tarifeniz üzerindeki SMS’ler geçerli değildir.

<<<—Kefilsiz ve Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar İçin Tıkla—>>>

Cep telefonunuzun mesaj kısmına geldikten sonra TC Kimlik numaranızı yazıp boşluk bıraktıktan sonra Talep ettiğiniz kredi miktarını yazıp 3390’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içersin de banka size krediniz hakkında bilgi mesajı gönderecektir. Siz bu bilgi mesajını okuduktan sonra eğer krediniz ön onay aldıysa bankaya evraklarınızla birlikte başvuru yapabilirsiniz. Bu gelen mesaj onay değil ön onay mesajıdır. Genellikle banka şubesine gittiğinizde kredinizi kullanacaksınız ama kredi kullandırma hakkı banka şubesine ait olduğunu unutmamak gerekir. Banka gerekli durumda kefil ve krediyi red etme hakkına sahiptir.

Eşimin Borcu Var Ben Kredi Alabilir miyim?

Garanti bankasını diğer bankalardan ayıran bir başka özellikse eş durumudur. Eğer sizin kredi notunuz ve kredi siciliniz çok iyiyse ve eşinizin bankalardan dolayı icralık durumu varsa size kesinlikle kredi vermemektedir. Eğer böyle bir durumunuz varsa kesinlikle bu bankadan kredi başvurusu yapmayınız. Çünkü yaptığınız başvuru olumlu gelse bile red olacağı için kredi notunuza etki edecektir. Diğer bankaların kredi başvurularını yapmanızı öneririz. Konut kredisi, Taşıt kredisi ve ipotekli kredilerde de bu durum geçerlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hemen Kredi Veren Bankalar

Yukarıda sizlere Garanti Bankasından nasıl SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz bunun açıklamasını yaptık. Sizde eğer daha sağlıklı bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın Garanti Bankasına giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki diğer konulara göz atarak daha başka kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *