Garanti Bankası Anında 5 Bin Kredi Başvurusu
12 Kas, 2018 17:25 tarihinde eklendi

Garanti Bankası Anında 5 Bin Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Anında 5 Bin Kredi Başvurusu

İhtiyaçlarınız için yaptığınız kredi başvurularında artık oturduğunuz yerden kredi kullanma imkanı da getirmişlerdir. Garanti bankası dijital bankacılık kanalıyla Dijital Kredi Kampanyası ve Garanti Cep Şubesinden yapacağınız bu kredi başvurusunda anında 5000 lira kredi kullanabilirsiniz. Üstelik bunun için banka şubesine gitmeye gerek yok. Bu krediyi nasıl alırım diyor ve ayrıca Garanti Bankası anında 5 bin kredi başvurusu nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızı okuyarak bu krediye başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankasından Anında Kredi Almak İçin

İhtiyaç kredisi başvurunuzu yapmak istiyorsanız artık bankaların online kredi başvurularını kullanarak anında kredi başvurunuzu oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Garanti bankası da internet bankacılığı ve Garanti Cep Şube kullanıcılarına özel 5 bin lira kredi kampanyası başlatmıştır. Acil ihtiyaçlarınız için bu bankaya başvuru yapabilirsiniz. Bu krediye başvurmanız için de bankanın uyguladığı bir takım politikalar mevcuttur.

1-2 dakika içersin de uygulamaları kullanarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik bu başvuru esnasında bankaya belge vermenize gerek yoktur. Garanti bankasından bu kredinin adı Dijital kredi olarak geçmektedir. Bu krediye başvurmak istiyorsanız öncelikle Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer bu bankanın müşterisi iseniz İnternet bankacılığı ve ya Garanti Cep şube kullanıyor olmanız gerekmektedir. Garanti bankası müşterisi değilseniz garanti bankası resmi web sitesinden hesap açılışı işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra internet şubesi için şifrenizi oluşturabilir ve daha sonra kredi başvurusu için uygulamaya girmeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Esnaf Kredisi Veren Bankalar Listesi ve Açıklama (2019)


5 Bin Lira Kredi Faiz Oranı ve Masraflar

5 bin kredi başvurusunda bulunacağız da en az 3 en fazla 36 ay  vade yapabilirsiniz. Bu vadeden daha fazla ihtiyaç kredisi veren bir banka yoktur. Son düzenlemelerle en fazla 36 ay vade ile kredi vadesi yapabiliyorsunuz. 5 bin lira kredi için ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti 27 TL olacaktır. Hayat sigortası yaptırmanız da zorunludur. Eğer hayat sigortası yaptırırsanız bu sizin yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplanacaktır. Bu yüzden size tam bir rakam veremiyoruz ama en az 75 TL sigorta bedelini ödemeniz gerekmektedir.

Dijital krediye başvurduktan sonra dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bunu internet bankacılığına girdiğinizde krediler bölümünden kredi başvurusu yaparak yapmalısınız. Kredinizi onaylatıp hesabınıza aktardığınızda istediğiniz Garanti ATM’sinden hesap kartınızla kredinizi çekebilirsiniz.

Garanti Bankası 5 Bin 36 Ay Kredi Faiz Oranı : Bu bankanın da diğer bankalar gibi faiz oranı düşük kredilerde daha yüksek olmaktadır. 5 bin lira kredi aldığınızda 3.17 Faiz oranından yararlanırken 25 bin gibi yüksek bir kredi aldığınızda faiz oranı 3.07 olacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *