Garanti’den Ayda 500 TL Taksitle 48 Ay Vade ile 12000 TL Kredi
27 Ağu, 2018 10:40 tarihinde eklendi

Garanti’den Ayda 500 TL Taksitle 48 Ay Vade ile 12000 TL Kredi

Garanti’den Ayda 500 TL Taksitle 48 Ay Vade ile 12000 TL Kredi

Bankaların faiz oranları arttıkça kredi çekmek için bankaya yapılan başvurularda o kadar azalmaktadır. Ancak acil ihtiyaçlarımız için faiz oranlarına bakmadan aylık ödeme gücümüze göre yine de kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarımızı gidermeye çalışıyoruz. İhtiyaçlarımız doğrultusunda bankaların bizlere sunmuş olduğu kredi kampanyaları hakkında da bilgiler alıp, bize en uygun krediye başvuru sağlamak için uygun kredimizi buluyoruz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası kredi başvurusu yapacağınız zaman sizin aylık ödeme gücünüze göre kredi vermektedir. Örneğin aylık 500 TL kredi ödemesi yapabildiğinizi var sayarsak size 12.040 TL kredi başvurusu sunmaktadır. Eğer bu miktar işinizi görüyor ise, kredi başvurusunu yapıp garanti bankasından kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz, bu kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden ve ya cep bank’tan tamamlayabilir ve anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediye başvurduğuzda en fazla 48 ay en az 3 ay vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları müşterinin kredi puanına göre değişiklik göstermektedir. Eğer çok iyi kredi puanınız var ise bu sizin için bir avantaj olacak ve çekeceğiniz kredi limitinde de artış gösterecektir.

Kredi Notu Önemli mi?

Garanti Bankasından kredi başvurusunda bulunmanız için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan müşteriler kredi başvurusu yaptıklarında olumsuz cevabını alacaklardır. Kredi notunuz düşük ise başvurduğunuz ve olumsuz olan krediniz yüzünden kredi notunuz daha da düşecek ve sicilinizde ret olmuş başvurusu var uyarısı en az 6 ay kalacaktır. Bunu bir başka kendi KKB ekranlarında görebilir. Bu da sizin kredi sicilinizi olumsuz etkilemektedir. Eğer Kredi puanınız 1100 ve üzerinde ise bu krediye başvurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hangi Banka Kara Listeye Kredi Verir?

Başvuru

Garanti Bankası kredisine başvurmak için en yakın garanti bankası şubesine giderek ve ya internet sitesindeki kredi başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarından Garanti Bankası’nın kendi kredi başvurusu formunu doldurarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kullanımına giderken kimliğiniz ve gelir belgeniz ile gitmeniz işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlar. Evraklarınız eksiksiz olduğu zaman aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz. Sadece internet bankacılığından çekilen kredilerde şubeye gitmenize gerek yoktur. Onaylanan kredi miktarınızı anında hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz.Garanti bankası sadece Aylık 500 TL ödemeli 12.040 TL kredi seçeneği ile sınırlı değildir. Sizin ödeme gücünüze kadar kredilendirebilir. Örneğin aylık 300 TL ödemeli kredi istiyorsanız 7200 TL kredi kullanabilirsiniz. Eğer ödeme gücünüz yüksek ve 48 ay boyunca ben 1000 TL kredi ödemesi yaparım diyorsanız Garanti Bankası size 24600 TL kredi sunmaktadır. Bu tarz ödemeleri öğrenmek için Garanti Bankasının internet sitesinden aylık ödeyeceğiniz tutara göre kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Başvuru

Kredi Başvurunuz sırasında Garanti Bankasına bildirdiğiniz T.C. Kimlik Numaranızı kullanarak kredinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilir, kredinizin son durumunu Garanti Bankasının iletişim kanallarımızdan öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru durumunu takip edebilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda en yakın şubeden kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca 444 0 335 numaralı Garanti Destek Hattını arayarak da krediniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş Kredisi

Garanti Bankası alışveriş yapan ve nakit sıkıntısı yaşayan müşterileri için Alışveriş Kredisi kampanyası başlatmıştır. Bu kredi 750 – 15000 TL arasındaki alışverişleriniz için geçerlidir. Garanti Bankasının anlaşmalı olduğu firmalarla yapabileceğiniz bu başvuruda alışverişiniz kadar kredilendirilirsiniz. Para sizin elinize geçmeden hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlarsanız. Ödemelerinizi Garanti Bankasına yapabilirsiniz. Bu kredi de 48 ay vadeye kadar kredi vadesi bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Enpara Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019 (Yüksek Faiz)

Garanti Bankasının anlaşmalı olduğu e-ticaret siteleri şunlardır.

Bu sitelere girerek kredi başvurusunda bulunabilir, krediniz onaylandığında ise anında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer krediniz onaylanmaz ise alışverişinize kredi le devam edemezsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *