Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekmek
29 Ara, 2018 15:49 tarihinde eklendi

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekmek

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekmek

Gelir belgesi olmadan bankalardan kredi alabilirsiniz. Bankalar belli müşterilerine uygun oldukları taktir de gelir belgesi sormazlar ve kredi notu üzerinden limit belirleyerek kredi başvurusunda bulundururlar. Sizde eğer gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bu bankaları tercih edebilirsiniz. Her bankanın diğer bankalara göre daha değişik çalışma prensipleri vardır. Eğer sizde bir bankadan kredi başvurusu yapacaksanız bu bankanın öncelikle kredi verme şartlarını kontrol etmelisiniz. Bugün sizlere gelir belgesi olmadan kredi çekmek hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer sizde çalışmıyorsanız bu yazımızı okuyarak bankalardan kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Alınır mı?

Gelir belgesi bankaların aslında müşterilerden istediği temek şartlardan bir tanesidir. Daha önce hiç banka çalışmanız yok ve ilk defa kredi alacaksanız kesinlikle gelir belgesiz kredi alamazsanız. Gelir belgesi olmadan kredi almak isteyen kişilerin daha önceden bankalarla düzenli çalışması ve iyi bir kredi notunun olması gerekmektedir. Bankalar gelir belgesi olmadan kredi vermek isteyen kişileri ön soruşturmadan sonra belirler ve uygun görürlerse kimlikleriyle kredi kullandırabilirler. Bu her banka için geçerli değildir. Örneğin kamu bankalarından gelir belgesiz kredi almanız imkansızdır. Sadece özel bankaların bazıları daha hızlı işlem olsun, müşteriler hızlı kredi kullanabilsinler diye kredi puanı iyi olan müşterilere bu hizmeti vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz 20.000 TL 36 Ay Kredi Veren Bankalar 2019

Bankalarda kredi alabilmeniz için en az 1100 kredi notu olması gerekir. Ama gelir belgesiz kredi çekmek istiyorsanız en az 1400 ve üzerinde puanınız olması gerekmektedir. Bu sebeple bankalardan kredi almadan önce kredi notunuza bakabilirsiniz. TC ile kredi notu sorgulama adlı konumuza girerek veya Kredi puanı öğrenme konumuza girerek kredi notu nasıl öğrenilir hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kredi notu iyi olan müşterilerin kredi riski de fazla olmamalıdır. Eğer çok iyi bir kredi notunuz var borçlanmanız yüksekse bankalar size en fazla 3 bin, 5 bin arasında kredi verecektir. Bu sebeple borçlanmanızı da göz önünde bulundurarak kredi başvurusu yapmalısınız. Şimdi sizlere isterseniz gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olalım.Gelir Belgesi İstemeyen Bankalar

Yukarıdaki şartlara uygunsanız bazı bankalardan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Bankalardan gelir belgesiz kredi almak isteyen müşteriler için bazı şartlar mevcuttur. TC vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Ayrıca daha önce banka çalışmalarınız da düzenli olması gerekir. Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

SMS Kredisi ile Gelir Belgesiz Kredi

Oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. QNB Finansbank ve Denizbank bu bankaların başında gelmektedir. Bu bankaların sms kredi başvurularını yaptıktan sonra eğer krediniz onaylanırsa kimliğinizle birlikte banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Sadece kimliğinizle QNB Finansbank’tan 30.000 TL, Denizbank’tan 55.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Bunun için şu şekilde başvuru yapmanız gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Emekliye İhtiyaç ve Konut Kredisi Başvurusu
QNB FİNANSBANK : Cep telefonunuzun mesaj kısmına TC Kimlik numaranızı yazıp 5030’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. DENİZBANK: Cep telefonunuzun mesaj kısmına Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

İnternet Bankacılığı Kredisi İle Kredi Başvurusu

Bir çok banka artık dijital kredi hizmetine geçmiştir. Eğer sizde dijital bankacılık kullanıyorsanız kredi başvurunuzu internet bankacılığından yapabilir ve kredi onaylanması durumunda anında kredinizi hesaba atabilirsiniz. Hiçbir şekilde bankaya gitmeden , gelir belgesine gerek duymadan kredinizi dakikalar içinde hesabınıza atarak kullanmaya başlarsınız. Onaylanan krediyi en fazla 36 ay vade seçeneği yaparak daha geniş bir ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. İnternet bankacılığı kredisi başvurusu yapmanız için Akbank, Yapı Kredi Bankası,QNB Finansbank, ING Bank, TEB, İş Bankası, Denizbank, Aktifbank, Garanti Bankası ve Şekerbank’tan internet bankacılığı hesabınızın olması ve buradan internet bankacılığına giriş yaparak kredi başvurusunda bulunmalısınız.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *