Gelir Belgesiz 20.000 TL 36 Ay Kredi Veren Bankalar 2019
11 Eki, 2018 13:34 tarihinde eklendi

Gelir Belgesiz 20.000 TL 36 Ay Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir Belgesiz 20.000 TL 36 Ay Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği bankaların listelediğimiz bu yazımızda, en kolay ve hızlı hangi bankalardan sadece nüfus cüzdanınızla kredi başvurusu yapabilirsiniz onları araştırdık. Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bankanın uyguladığı politikalara uygun olmanız gerekmektedir. Bazı bankaların istediği SGK kaydı şartını uymanız ve iyi bir kredi notunuzun olması gerekmektedir. İşte gelir belgesiz 20 bin kredi veren bankalar:

20 Bin Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 

Gelir belgesiz kredi veren bankalardan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların SMS ve ya internet üzerinden başvurularını yapmanız gerekmektedir. Bu başvurular sonucunda kredi başvurunuz onaylanırsa gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Şubelere giderek yapılan başvurularda genelde bankalar gelir belgesi istemektedir. Çünkü kredi girişinde bu evraklar istenmektedir. Ama eğer onaylı bir krediniz olursa banka sadece kimliğinizle kredinizi kullandırabilir.

QNB Finansbank 20.000 TL x 36 Ay Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmanız için telefonunuzdan SMS ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzdan TC Kimlik numaranızı 5030’a göndererek hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanması durumunda ise en yakın QNB Finansbank şubesine giderek sadece kimliğinizle ister gişeden isterseniz bireysel müşteri temsilcisinden kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinde 36 ay kadar vade imkanı sunmaktadır. 20.000 TL kredi başvurusu yaptığınız da 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade ile ne kadar aylık taksit ödeyeceğinizi aşağıdaki tabloda sizlere sunduk. Tablomuzu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankasından Herkese 10 Bin Kredi (Hemen Başvur)
Kredi Tutarı Vade Faiz Aylık Taksit Tutarı

20 Bin

12 Ay

% 2.73

2.042 TL

20 Bin

24 Ay % 2.73

1.216 TL

20 Bin 36 Ay % 2.69

948 TL

Denizbank 20.000 TL x 36 Ay Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan müşteriler kredi başvurularını SMS ve ya WEB sitesi üzerinden yaparlarsa kredileri onay alması durumunda sadece nüfus cüzdanı ile kredilerini kullanabilirler. Bunun için yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzdan ve ya denizbank resmi internet sitesi www.denizbank.com adresine girerek kredi başvurusu bölümündeki formu doldurarak kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Cep telefonu ile başvuru yapmak için mesaj kısmına gelip Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı 3280’e göndererek kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Krediniz her iki kanalda da onay alması durumunda sadece kimliğinizle en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank SGK kaydı olup olmadığına bakmamaktadır. Kredi kartı kullanan ev hanımları da bu krediye başvuru yapabilir ve kredi onaylanması durumunda kredi kullanabilirler.Kredi Tutarı

Vade Faiz

Aylık Taksit Tutarı

20 Bin

12 Ay % 3.38

2.138 TL

20 Bin

24 Ay % 3.38

1.319 TL

20 Bin

36 Ay % 3.38

1.066 TL

ING Bank 20.000 TL x 36 Ay Kredi Başvurusu

ING Bank kredi başvurusu yapan müşterilerin kredi notu ve gelir durumlarına göre özel faiz oranları vermektedir. ING Bank’tan 20 bin kredi başvurusu yapabilir ve bu krediyi anında gelir belgesiz olarak tüm ING Bank şubelerinden kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ING Bank’ın resmi internet sitesi www.ingbank.com.tr adresine girerek oradaki ihtiyaç kredisi başvurusu seçeneğini tıklayarak size verilen formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra başvuru yaptığınız sayfada ve cep telefonunuza kredi cevabınız gelecektir. Eğer olumlu olma durumda kredinizin hazır olduğunu belirten mesaj alacaksınız. Daha sonra o mesaj ile 30 gün içersinde en yakın ING Bank şubesinden sadece kimliğinizle gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. ING Bank SGK kaydınız olup olmadığına bakacaktır. Eğer çalışmıyor ve ev hanımı iseniz onaylı krediniz redde düşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çalışmayanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar
Kredi Tutarı Vade Faiz Aylık Taksit Tutarı

20 Bin

12 Ay % 2.69

2.037 TL

20 Bin

24 Ay % 2.69

1.210 TL

20 Bin

36 Ay % 2.69

948 TL

Yukarıda verdiğimiz ING Bank oranları bankadan aldığımız oranlardır. Bu oranlar sizin kredi notunuza göre değişecektir. Bu oranların kredi başvurusunda bulunduktan sonra öğrenebilirsiniz. Diğer bankalar ile karşılaştıracak olursak en kolay gelir belgesiz kredi veren bankaları sizler için hazırladık. Bu bankalardan dilediğinize başvuru yapabilirsiniz. Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *