Gelir Belgesiz 55 Bin TL Kredi Veren Bankalar 2019
9 Oca, 2019 14:55 tarihinde eklendi

Gelir Belgesiz 55 Bin TL Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir Belgesiz 55 Bin TL Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız banka politikalarına uygun olan bir müşteri olmanız gerekmektedir. Nakit ihtiyaçlarımız da bankalar sizler için kolay kredi almanızı sağlarlar. SMS Krediler, internet bankacılığı kredileri, telefon şubelerinden krediler ile anında kredi başvurusu yapabilir ve kredi sonucunuzu dakikalar içinde öğrenebilirsiniz. Bugün sizlere 10 bin, 20 bin değil tam 55 bin TL kredi nasıl gelir belgesiz alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Gelir belgesiz 55 bin TL kredi veren bankalar ülkemizde çok azdır. Eğer sizde gelir belgesiz 55 bin TL kredi istiyorsanız bankanın uyguladığı şartları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

<<<—Akbank Gelir Belgesiz 20.000 TL Kredi İçin Tıklayınız—

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank ihtiyaç kredisinde 55.000 TL’ye kadar anında nakit ihtiyacı sağlamaktadır. Bu krediyi sizin kredi notunuz ve sicilinize göre gelir belgesiz olarak da kullanabilirsiniz. Her kesime hitap eden Denizbank’tan ilk önce kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verelim.

Denizbank’tan ihtiyaç kredisi dahil tüm kredilere başvuru yaparken bilmeniz gereken önemli noktalardan birisi sizin banka sicilinizdir. Banka siciliniz eğer kötüyse Denizbank’tan hiçbir kredi ürününü kullanamazsınız. Denizbank gelir belgesiz kredi almanız için kredi notunuzun en az 1300 olması gerekmektedir. Ayrıca bu nota sahip kişilerin de bazı başvuru şekillerini kullanarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Denizbank’tan ilk başvuru seçeneğimiz WEB KREDİ başvurusudur. Web kredi adından da anlaşılacağı gibi internet üzerinden yapılan kredi başvurusudur. www.denizbank.com sitesine girip kredi başvuru menüsüne gelip formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Burada size cep telefonunuz ve TC kimlik numaranız sorulacaktır. Burada bilgileri doğru girdikten sonra cep telefonunuzun yanında olması gerekir. Çünkü bir doğrulama kodu gelecek ve doğrulama kodunu 3 dakika içersin de girdikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Doğrulama kodunu girdikten sonra internet sitesinde size kredi başvurunuzun alındığını belirten bir mesaj gelecektir. Kısa bir süre sonra kredi cevabınız yazdığınız cep telefonuna mesaj olarak gelecektir. Eğer krediniz onaylandıysa limit yazacaktır. O yazan limit dahilinde kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Onaylanan tutarı en fazla 36 ay vade ile yapabilir ve hiçbir gelir belgesi götürmeden kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ICBC Bank'tan Limitsiz Konut Kredisi Başvurusu (120 Ay Vade)


Denizbank SMS Kredi 3280

Denizbank ihtiyaç kredisi için daha çok tercih edilen sistemlerden bir tanesi de SMS kredisidir. Sizde eğer bu bankaya oturduğunuz yerden mesaj atarak kredi başvurunuzu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj atmanız gerekmektedir. Bu mesaj ücretli olacağı için sizin SMS haklarınızdan düşmeyecektir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına geldikten sonra Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 3280’e mesaj atarak kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra mesaj attığınız cep telefonuna başvurunuzun alındığına dair bir mesaj gelecek ve daha sonra da kredi cevabı olan mesaj gelecektir. Toplamda 2 adet mesaj gelecektir. Onay mesajını alırsanız onaylanan tutarı en yakın Denizbank şubesine giderek anında kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi almak isteyen ev hanımları, öğrenciler, işsizler de bu krediye başvuru yapabilirler. Bu krediyi onay mesajı geldikten sonra 45 gün içinde kullanmanız gerekir. Eğer 45 gün sonunda kullanmazsanız krediniz kullanılmadığı için iptal olacak ve yine bir başvuru yapmanız gerekecektir. O günkü kredi notunuza göre yapılan başvuru da belki krediniz onaylanmayabilir.

<<<—Altın Hesabı Nasıl Açılır İçin Tıklayınız—>>>

Yukarıda sizlere Denizbank aracılığı ile gelir belgesiz 55 bin TL kredi nasıl alınır bunun hakkında bilgiler verdik. Gelir belgesiz kredi almak için kısaca söylemek gerekirse kredi notunuzun iyi bir seviyede olması ve her hangi bir icralık durumunuzun olmaması gerekmektedir. Eğer uygun müşteriyseniz 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank 10.000 TL 36 Ay İhtiyaç Kredisi Başvuru
Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *