Gelir Belgesiz Aynı Anda 2 Bankadan Kredi Almak
20 Ara, 2018 13:24 tarihinde eklendi

Gelir Belgesiz Aynı Anda 2 Bankadan Kredi Almak

Gelir Belgesiz Aynı Anda 2 Bankadan Kredi Almak

Bankalardan aldığınız ihtiyaç kredileri belki size yetmeyebilir. Eğer bir kredi alırken aynı gün başka bir bankada kredi alabilir miyim diye merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. Gelir belgesiz kredi bankaların iyi müşterilerine verdiği bir hizmettir. Eğer sizde banka politikalarına uygun müşteri grubundaysanız gelir belgesiz kredi alabilir ve aynı anda 2 bankadan da kredi çekebilirsiniz. Bugün sizlere gelir belgesiz aynı anda 2 bankadan kredi almak hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve nasıl kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Şimdi size detayları verelim.

Gelir Belgesiz Kredi

Bilmemiz gereken en önemli konulardan bir tanesi bankalarhangi müşterilerine gelir belgesiz anında kredi vermektedir. Eğer bankalardan hızlı, sorgusuz sualsiz kredi başvurusu yapıp kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi notunuz iyi seviyede olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuz düşükse bankalardan kredi almanız çok zor bir ihtimaldir. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce bankalardan kredi notunuzun sorgulamasını yapmanız gerekmektedir.Gelir belgesiz kredi almak isteyen kişilerin kredi notu en az 1400 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bu gelir belgesiz kredi alacak kişilerin çalışma durumları olmasa da bu kredileri alabilirler. Öğrenciler, Ev hanımları ve işsiz kişilerde bu kredi notundaysa vereceğimiz bankalardan kredi alabilirler. Ama dediğimiz gibi kredi notu bu durumda çok önemlidir. Eğer daha önce hiçbir banka çalışmanız olmadıysa bankalardan kredi notunuz daha oluşmadığı için sıfır olarak görünecektir. Bu tarz kredi notu olan kişiler kredi almaları çok zordur.Sadece kredi kartı başvuruları yaparak kendilerine yeni bir kredi sicili oluşturabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Banka Dışında Kredi Veren Yerler (İnceleme)

Kredi notunuzu öğrenmek için bir çok işlem yapabilirsiniz. www.iyipara.org sitemizde de bu tarz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca www.findeks.com sitesine girip üye olup 10 lira karşılığında findeks kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bankalarla çalışmanız var ise banka internet bankacılığına girip yine ücret karşılığında risk raporu bölümünden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şimdi sizlere eğer kredi notunuz 1400 ve üzerindeyse ve iki bankadan kredi istiyorsanız neler yapacağınızı söyleyeceğiz.2 Bankadan Aynı Gün Kredi

İki bankadan aynı gün kredi alabilirsiniz. Yalnız bu işlemi yaparken biraz hızlı yapmalısınız. Şimdi size vereceğimiz iki bankadan da sms kredisi başvurusu yapmalısınız. Öncelikle Denizbank SMS kredisi ile başvurunuzu yapın. Denizbank kredi başvurusu için Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı 3280’e göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başvuruda kredi notunuz ve kredi sicilinize göre 55.000TL’ye kadar kredi alacaksınız. 1-2 dakika içersin de kredi başvuru cevabınız gelecektir. Eğer kredi notunuz iyiyse krediniz onaylanacaktır. Bu kredi onaylandıktan sonra diğer bankaya başvuru yapacaksınız.

QNB Finansbank’tan sms kredisi başvurusu yapabilirsiniz. TC Kimlik numaranızı 5030’a gönderdikten sonra kredi başvurunuz tamamlanacaktır. Kredi başvurunuz tamamlandıktan sonra size mesaj ile sonuç bildirilecektir. Eğer kredi notunuz iyiyse bu kredide onaylanacaktır. QNB Finansbank’tan 30.000TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.

İki bankadan da kredi başvurusu yaptınız ve iki bankadan da kredi onaylandı. Hemen ilk banka olan Denizbank’a giderek aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz. Daha sonra QNB Finansbank şubesine giderek bu bankadan onaylattığınız krediyi de kullanabilirsiniz. Bunları aynı gün yapmaya çalışın. Eğer yapamazsanız ertesi gün sabaha bırakabilirsiniz. Bu kredileri şubelere giderek sadece kimliğinizle onaylanan tutar kadar kullanabilirsiniz.Ayrıca bankaya gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız daha avantajlı ve daha hızlı olacaktır. Örneğin Denizbank ve QNB Finansbank’tan hesaplarınız var ve bu hesaplar dahilinde internet bankacılığı kullanıyorsanız onaylanan tutarı anında hesabınıza atarak 20 dakikada iki krediyi de kullanmış olursunuz.Eğer daha fazla para istiyorsanız Akbank Direkt uygulamasından da kredi başvurusu yaparak bir günde 3 kredi bile kullanabilirsiniz. Bu kredilerin hepsi gelir belgesiz ve anında kullanılan kredilerdir. Ama bir krediyi kullandınız ve ertesi gün diğer krediyi kullanmaya çalışırsanız ekranlarda görülecek ve sadece 1 kredi kullanmış olacaksınız. Aynı gün kredi kullanmak istiyorsanız hızlı işlem yapmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  15.000 TL 36 AY Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *