Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Tek Tek İnceledik)
29 Oca, 2019 10:14 tarihinde eklendi

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Tek Tek İnceledik)

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Tek Tek İnceledik)

Gelir belgesiz kredi veren bankalar ile yaptığımız araştırmalarımızla size en uygun ve en kolay bir şekilde nasıl gelir belgesiz kredi nasıl alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Birçok banka ihtiyaç kredilerinde daha hızlı sonuç ve kullanım olmasını istediği için gelir belgesiz başvurular yaptırmaktadır. Kefilsiz ve Gelir belgesiz kredi alabilmeniz için bankanın şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce eğer gelir belgesiz almak istiyorsanız bazı durumları önceden öğrenmeniz gerekir. Acil ihtiyaçlarınızda tüm bankalardan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kolay bir şekilde anında ne kadar kredi alabilirliğinizi görebilirsiniz. Şimdi sizlere gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 hakkında bilgiler vereceğiz.

BİLGİLENDİRME MESAJI : Eğer kredi notunuz düşükse sayfamızdaki kredi notu düşüklere kredi veren bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Sayfaya gitmek için tıklayınız.

Link — > Aktifbank Kredi Başvurusu

Gelir Belgesiz Kredi Almak İçin Şartlar Nelerdir?

 • T.C Vatandaşı Olmak
 • 18 Yaşından büyük olmak
 • Daha önce banka çalışması olması. (Kredi veya Kredi Kartı)
 • Kredi Notu en az 1350 Olması.
 • Kredi Sicili Temiz Olması. İcralık bir durumu olmaması.
 • Ödediği kredi veya kredi kartları varsa başvuru esnasında gecikme olmaması.
 • E-Haciz olmaması.

Eğer bu şartlara uygun bir müşteriyseniz gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi başvurusunu banka şubelerinden yapmayacaksınız. İki çeşit kredi başvuru şekli vardır. Birincisi SMS ve İnternet Sitelerinden Başvuru diğeri ise İnternet Bankacılığı Başvurusudur. Şimdi sizlere gelir belgesiz kredi veren bankaları söyleyelim.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunan kişiler genellikle ya sigortası olmayanlar ya da düşük maaş alanlardır. Çünkü bazı bankalar sigortanız ve aldığınız maaş üzerinden kredi çalışması yapmaktadırlar. Bu yüzden istediğiniz krediyi alamazsınız. Öncelikle söylemek istiyoruz ki gelir belgesiz konut kredisi, gelir belgesiz taşıt kredisi ve gelir belgesiz ipotekli kredi alamazsınız. Bu tarz krediler sizin gelir durumunuza göre değerlendirildiği için gelir belgesi beyan etmeniz gerekir. Eğer çalışmıyorsanız ve işsizseniz Senetle Kredi adlı yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz bankalardan da sigortasız çalışan, ev hanımları ve öğrencilerde faydalanabilirler. İşte bankalar.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank tüm kredi ürünlerinde kolay bir şekilde başvuru ve kullanım imkanı sunmaktadır. Eğer kredi notunuz iyi ve kredi sicilinizde hiçbir sıkıntı yoksa Denizbank İhtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi almak isteyenler için ilk tercih Denizbank olmalıdır. Denizbank’tan iki şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan yapacağınız kredi başvurularından bir tanesi SMS kredi başvurusu yani 3280 SMS Hattına atacağınız mesaj karşılığında başvurudur. Diğer kredi ise resmi internet sitesinden yapacağınız başvurudur. Denizbank Gelir Belgesiz ihtiyaç kredisini 55.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile vermektedir. Bu kredide hayat sigortası şarttır ve ayrıca kredi tahsis ücreti alınacaktır. Şimdi dilerseniz bu bankadan nasıl başvuru yapabilir ve nasıl kredi kullanabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

 • Denizbank SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzu elinize alınız. Mesaj kısmına gelir KREDİM yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı eksiksiz bir şekilde yazıyoruz. Daha sonra mesaj göndereceğimiz numaraya 3280 yazarak gönderiyoruz. Bu mesaj ücretli bir mesajdır. Kendi tarifenizdeki SMS ile gönderilmez. Mesajı gönderdikten sonra bir mesaj gelecektir. “Kredi Başvurunuz Bankamıza Ulaşmıştır…” Bu mesajdan iki dakika sonra kredi cevabı gelecektir. Eğer gelen mesajda limit belirtilip krediniz onaylanmıştır denilirse, kredinizi en yakın Denizbank şubesinden sadece kimliğinizle gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz. Bu kredi 55.000 TL’ye kadar verilecektir. Eğer onaylanan tutar altında işlem yapmak istiyorsanız bankaya bildirebilirsiniz, ama onaylanan limitin üstünde işlem yapmak istiyorsanız gelir belgesi ile kredi başvurunuzu güncellemeniz gerekir.
 • Denizbank İnternet Sitesi Üzerinden Kredi Başvurusu için, denizbank.com adresine gireceksiniz. Oradaki WEB KREDİ başvurusuna tıklayıp Cep telefonunuz ve TC Kimlik numaranızla kredi başvurusunu yapacaksınız. Yazdığınız Cep Telefonu yanınızda olması gerekir. Çünkü cep telefonuna onay mesajı gelecektir. Doğrulama kodu dediğimiz o mesajı da sayfaya girdikten sonra beklemeye geçeceksiniz. 2-3 dakika içersin de banka size kredi cevabını söyleyecektir. Bu kredi başvurusu tamamen ücretsizdir. Eğer gelen mesajda krediniz onaylandıysa limit yazacaktır. O limiti en yakın Denizbank şubesine giderek direk bireysel müşteri temsilcisinden kimliğinizle kullanabilirsiniz. Bu şekilde gelir belgesiz kredi almış olursunuz.

Denizbank’tan alacağınız kredi miktarına ve aylık ödeyeceğiniz tutarlar aşağıdaki tabloda yer almıştır. Eğer bu bankadan kredi almak istiyor ve güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız resmi internet sitesine giriş yaparak kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit
3.000 TL 12 Ay 311,18 TL
5.000 TL 12 Ay 518,64 TL
5.000 TL 24 Ay 312,67 TL
5.000 TL 36 Ay 247,84 TL
10.000 TL 24 Ay 625,35 TL
10.000 TL 36 Ay 495,68 TL
15.000 TL 36 Ay 743,52 TL
20.000 TL 36 Ay 991,36 TL
30.000 TL 36 Ay 1.487,04 TL
40.000 TL 36 Ay 1.982,72 TL
55.000 TL 36 Ay 2.726,24 TL

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi almak için bir diğer bankada QNB Finansbank’tır. Ülkemizde ilk olarak SMS krediyi çıkartan bu bankadan birçok yolla gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde ihtiyaç kredisi adı altında kredi kullanacaksınız. Bu bankadan alacağınız tüm ihtiyaç kredileri 36 ay vade ile sınırlanmıştır. QNB Finansbank kredi vereceği müşterinin banka politikasına uygun olmasını istemektedir. Eğer bu politikaya uygun bir müşteriyseniz, banka size özel faiz oranları ile hızlı ve anında kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu bankadan gelir belgesiz kredi kullanmak için İnternet Sitesinden başvuru yapabilir, SMS kredi başvurusu yapabilir ve İnternet Bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüm bu başvuruları yaptığınızda onay alırsanız gelir belgesiz olarak kredinizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 • SMS Kredi Başvurusu için TC. Kimlik numaranızı 5030’a gönderiniz. Bu mesajı göndermek ücretlidir. Mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra kredi cevabınız mesaj attığınız telefona gelecektir. Eğer gelen mesajda krediniz onaylanırsa kimliğinizi alarak en yakın banka şubesine gidip, ister gişeden isterseniz de bireysel temsilciden kredinizi onaylanan tutar kadar kullanabilirsiniz.
 • qnbfinansbank.com adresine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada sizden istenilen bilgileri ve cep telefonunuzu doğru yazdıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz kısa bir süre içinde değerlenip sizin yazdığınız cep telefonuna sonucu bildirilecektir. Eğer krediniz onay aldıysa aynı SMS kredide olduğu gibi kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine giderek kredinizi aynı gün kullanabilirsiniz.
 • Gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bir diğer yol ise internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusudur. 20.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile aynı faiz oranları ile sadece kendi müşterilerine QNB Finansbank ihtiyaç kredisi vermektedir. Yapmanız gereken internet bankacılığına giriş yaparak kredi başvurusu yapmaktır. Size sordukları bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra anında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığında anında onaylanan tutarı hesaba atacak ve hiçbir şekilde bankaya gitmeden kredinizi kullanacaksınız. Bu şekilde gelir belgesiz kredi kullanmış olursunuz. Son verdiğimiz maddedeki krediyi kullanmanız için QNB Finansbank’tan bir hesabınız olması gerekmektedir.

QNB Finansbank’tan kullanacağınız krediyi 3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusu ve kredi başvurusu sonucunu öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere alacağınız kredi miktarına göre ne kadar aylık taksit ödersiniz bunun bilgisini verelim.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit
5.000 TL 12 Ay 491 TL
8.000 TL 24 Ay 453 TL
10.000 TL 12 Ay 982 TL
10.000 TL 24 Ay 567 TL
10.000 TL 36 Ay 429 TL
12.500 TL 36 Ay 537 TL
15.000 TL 36 Ay 645 TL
20.000 TL 36 Ay 859 TL
30.000 TL 36 Ay 1.289 TL
40.000 TL 36 Ay 1.719 TL
50.000 TL 36 Ay 2.148 TL

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

ING Bank’tan gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız ilk olarak MİNİ KREDİ başvurusu yapmalısınız. ING Bank mini kredi 36 ay vadeye kadar en fazla 5.000 TL Limitle verilmektedir. Bu bankadan kredi başvurusu yaptığınızda onaylanan tutarı banka şubesinden kimlikle alabilirsiniz. Eğer daha fazla tutar isterseniz bankadan evraklarınızla birlikte kredi kullanabilirsiniz. ING Bank mini kredi faiz oranları ise her müşteriye göre değişmektedir. Kredi notunuza göre uygulanan bu bankadan kredi alabilmeniz için notunuzun en az 1300 olması gerekmektedir. İnternet sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu başvuru dışında eğer ING Bank müşterisiyseniz de 20.000 TL’ye kadar internet bankacılığından kredi kullanabilirsiniz.

 • ING Bank internet sitesi ingbank.com.tr adresine girerek oradaki ihtiyaç kredisi başvuru bölümüne giriyoruz. Hemen Başvur yazına tıklayarak direk başvuruya geçebilirsiniz. Açılan sayfada T.C Kimlik numaranızı, Doğum Tarihinizi, Cep telefonunuzu ve aşağıda yazan doğrulama kodunu girmenizi isteyeceklerdir. İleri tuşuna bastıktan sonra ne kadar kredi istediğinizi ve krediyi hangi bankadan kullanacağınızı yazacaksınız. Aylık gelirinizi de belirttikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi istiyorsanız 5.000 TL yazabilirsiniz. Sistem sizi otomatik olarak mini kredi başvurusuna yönlendirecektir. Eğer yaptığınız başvuru onaylanırsa belirttiğiniz banka şubesinden kredinizi kolayca kullanabilirsiniz.
 • ING Bank müşterisiyseniz ING Bank mobil uygulama veya resmi internet sitesinden internet bankacılığına girip anında 20.000 TL kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz. Yalnız bu krediyi kullanmanız için kredi notunuz çok yüksek olması ve kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir.

ING Bank mini kredi başvurusunu yukarıda da söylediğimiz gibi en fazla 5.000 TL olarak yapabilirsiniz. ING Bank mini kredi başvurusu yaptığınızda ödeyeceğiniz tutarlar aşağıda belirtilmiştir. Aşağıdaki ödeme tablosundaki aylık ödeme tutarı sizin kredi notunuza göre düşebilir veya yükselebilir. Başvuru yaptıktan sonra size uygulanan faiz oranını öğrenebilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
3.000 TL 12 Ay 308 TL
3.000 TL 24 Ay 184 TL
3.000 TL 36 Ay 145 TL
4.000 TL 24 Ay 245 TL
4.000 TL 36 Ay 193 TL
5.000 TL 12 Ay 513 TL
5.000 TL 24 Ay 306 TL
5.000 TL 36 Ay 241 TL

Aktifbank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi almak isteyenler için, bir diğer bankada Aktifbank’tır. Aktifbank gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunarken aynı zamanda da kredi notu düşüklere de kredi veren bir bankadır. Kişiye özel faiz uygulayan bu bankada kredi notu düşüklere kredi alırken yüksek faiz uygulattığını söylemek isteriz. Tamamen internet üzerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda Aktifbank N-Kolay İhtiyaç Kredisi Olarak 30.000 TL’ye kadar ve 36 ay vadeli olarak başvuru yapabilirsiniz. İnteraktif bir kredi olan Aktifbank kredisini internet sitesi üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek ihtiyacın olan tutarı girip, kaç taksitte ödeyeceğini seçtikten sonra paranı hemen al butonuna basarak kredi başvurusunu başlatabilirsiniz. Kredi başvuru sonucundan eğer onaylandıysa bu kredinizi kullanmak için PTT şubelerine gidebilirsiniz. Kimliğinizle birlikte onaylanan tutarı anında kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi taksitinizi de PTT Matik ATM’lerinden ödeyebilir ve ya PTT Şubelerinden gişeden ödeme yapabilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajı: Emekli Maaşınızı PTT Şubelerinden alıyorsanız, kredi notunuzu dert etmeden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için en yakın PTT şubesine giderek hızlı başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi ile ilgili yazımız için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Link — > Emekliye PTT Kredisi

Aktifbank’tan kredi alacak müşteriler için aşağıda sizlere ne kadar aylık ödeme yapacağınızı açıkladık. Aşağıdaki ödeme tablosuna bakarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
3.000 TL 36 Ay 160 TL
5.000 TL 36 Ay 267 TL
7.500 TL 36 Ay 401 TL
10.000 TL 24 Ay 661 TL
10.000 TL 36 Ay 534 TL
15.000 TL 36 Ay 802 TL
20.000 TL 36 Ay 1.069 TL
25.000 TL 36 Ay 1.336 TL
30.000 TL 36 Ay 1.604 TL

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankasından eğer gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız, öncelikle bu bankanın müşterisi olmanız ve internet bankacılığı kullanmanız gerekmektedir. Bankanın SMS kredi başvurusu ve internet sitesi üzerinden yaptığınız başvurularda onaylanan kredileri şubeye gittiğinizde sadece kimliğinizle kullanamazsınız. Bu yüzden bu bankadan gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bankanın internet bankacılığı ve ya İŞ Cep uygulamasını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer kredi notunuz 1400 ve üzerindeyse bu bankadan online olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından ihtiyaç kredisi adı altında 30.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunu uygulamadan ve ya internet bankacılığından yaparak ne kadar kredi alabilirliğinizi anında görebilirsiniz. Krediniz onaylanınca bankaya gitmeden Kefilsiz ve gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirsiniz. Bu krediye 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu da izleyerek İş Cep uygulaması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu bankadan 30.000 TL’ye kadar kullanacağınız kredide aylık ödeme planınızı sizlere sunmak istiyoruz. Vereceğimiz tabloya bakarak aylık ödeme bilgileri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Yalnız eğer kredi almaya karar verirseniz güncel taksit oranlarını İş Bankası resmi internet sitesine girerek öğrenmenizi öneririz.Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
3.000 TL 36 Ay 136 TL
5.000 TL 36 Ay 226 TL
7.500 TL 36 Ay 340 TL
10.000 TL 24 Ay 586 TL
10.000 TL 36 Ay 453 TL
15.000 TL 36 Ay 680 TL
20.000 TL 36 Ay 908 TL
25.000 TL 36 Ay 1.134 TL
30.000 TL 12 Ay 3.003 TL
30.000 TL 24 Ay 1.760 TL
30.000 TL 36 Ay 1.362 TL

CepteTEB Gelir Belgesiz Kredi

TEB’in dijital bankası olan CepteTEB gelir belgesiz kredi isteyen müşterilere anında hizmet vermektedir. Eğer sizde CepteTEB müşterisiyseniz hiç bankaya gitmeden 30.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz de anında internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. CepteTEB Anında Kredi Başvuru butonuna basarak resmi internet sitesinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız. Uygun faiz oranlarıyla verilen bu kredide başvurunuz onaylanırsa müşteri temsilcisi belirttiğiniz adrese gelerek sizin kredinizi gelir belgesiz olarak kullandıracaktır. Kredi taksitlerini TEB ATM ve TEB Bankalarından ödeyebilirsiniz. Kredi notunuz en az 1300 olması gereken bu bankadan kredi onayı aldıktan sonraki hafta kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığından anında kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. CepteTEB’de kullanacağınız kredide banka şubesi olmadığı için dosya masrafı alınmayacaktır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

CepteTEB kredisi aldığınız zaman aylık ödemelerinizden oluşan tabloyu sizlere sunuyoruz. Eğer kredi almak isterseniz öncelikle bankanın resmi internet sitesine girerek buradan güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Diğer bankalara nazaran daha düşük faizle kredi veren bu bankadan çekeceğiniz kredi miktarına göre tablodaki aylık taksitleri ödeyeceksiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
3.000 TL 36 Ay 125 TL
5.000 TL 36 Ay 209 TL
7.500 TL 36 Ay 313 TL
10.000 TL 24 Ay 552 TL
10.000 TL 36 Ay 417 TL
15.000 TL 36 Ay 625 TL
20.000 TL 36 Ay 834 TL
25.000 TL 36 Ay 1.043 TL
30.000 TL 12 Ay 2.905 TL
30.000 TL 24 Ay 1.656 TL
30.000 TL 36 Ay 1.252 TL

Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Yapı Kredi bankası’da internet bankacılığında çığır açan bir banka olmuştur. Eğer bu bankadan kefilsiz ve gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız öncelikle Yapı kredi bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu bankanın müşterisi olmak istiyorsanız bankaya gitmenize gerek yoktur. Yapı Kredi Müşterisi olmak için tıklayınız.

Kolay bir şekilde müşteri olduktan sonra internet bankacılığı üzerinden 30.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil şube üzerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda onay almanız halinde ise anında hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Şubeye gitmeden yapacağınız bu başvuru ihtiyaç kredisi olacaktır. Tüm ihtiyaçlarınız için size anında kredi çözümü sunan bu bankadan kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz. Banka şubesi olmadan kredi almak isteyenler Yapı Kredi Bankası’nı tercih edebilirler. Eğer daha önceden Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz ve kredi notunuz yüksekse bu bankadan 75.000 TL’ye kadar size her zaman tanımlanan bir kredi limiti vardır. Bu kredi limitini de istediğiniz zaman kullanabilir ve gelir belgesi olmadan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmeniz için en az 1400 ve üzerinde kredi notunuz ve kredi siciliniz olması gerekir. Aşağıdaki tabloda sizlere aylık ne kadar taksit ödeyeceğiniz hakkında bilgiler verdik. Tablomuzu inceleyerek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer kredi başvurusunu yapmaya karar verirseniz güncel faiz oranlarını yapı kredi bankası resmi internet sitesine girerek anında öğrenmenizi tavsiye ederiz. Eğer kredi başvurusu yaptınız ve kredi başvuru sonucunu öğrenemediyseniz Yapı Kredi Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
3.000 TL 36 Ay 137,17 TL
5.000 TL 36 Ay 228,61 TL
7.500 TL 36 Ay 342,91 TL
10.000 TL 24 Ay 589,71 TL
10.000 TL 36 Ay 457,22 TL
15.000 TL 36 Ay 685,83 TL
20.000 TL 36 Ay 914,44 TL
25.000 TL 36 Ay 1.143,05 TL
30.000 TL 12 Ay 3.011,70 TL
30.000 TL 24 Ay 1.769,13 TL
30.000 TL 36 Ay 1.371,65 TL

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredi almak istiyorsanız Odeabank’tan 10.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi notunuzun düşük olmaması bu bankanın en büyük şartlarından biridir. Odeabank Nakit Hazır kredisi olarak adlandırılan bu kredi en fazla 36 ay vadeye kadar verilmektedir. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra eğer onay alırsanız nüfus cüzdanınızla birlikte Odeabank şubesinden kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunu internet üzerinden, SMS ile veya internet bankacılığından yapabilirsiniz. Bu kredide hayat sigortası mecburidir ve 10.000 TL’de 50 TL Tahsis ücreti alınacaktır. Şimdi dilerseniz bu bankadan kredi aldığınızda aylık ne kadar ödeme yaparsınız bunun hakkında bilgiler verelim.

Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
5.000 TL 12 Ay 511 TL
6.000 TL 12 Ay 613 TL
7.000 TL 24 Ay 425 TL
8.000 TL 24 Ay 490 TL
9.000 TL 36 Ay 430 TL
10.000 TL 36 Ay 478 TL

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Televizyon reklamlarında sıkça gördüğümüz Akbank ihtiyaç kredileri gelir belgesiz olarak verilmektedir. Gelir belgesiz kredi alabilmeniz için bu bankanın müşterisi olmanız lazımdır. Çünkü bu bankanın müşterisi olup Akbank Direkt kredi başvurusu yapmalısınız. Akbank internet bankacılığı ve Akbank Direkt ile 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredide hiçbir şekilde evrak, kefil ve imza derdi yoktur. Oturduğunuz yerden başvuru yapabilir ve anında kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik 7 gün 24 saat, istediğiniz zaman bu krediye başvuru yapabilir ve istediğiniz gün nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz en yakın banka şubesine giderek kendinize hesap açabilir ve internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

Akbank’tan kredi kullanacağınız zaman Akbank Direkt uygulamasına girip, Nakit İhtiyaçlarım bölümüne geliniz. Orada Alta doğru Akbank Direkt Kredi butonu göreceksiniz. Oraya basarak kredi başvurunuzu tamamlayabilir ve para ihtiyacınızı anında giderebilirsiniz. Eğer tüm parayı çekmek isterseniz Akbank şubesine gidebilirsiniz. Şimdi sizlere aylık taksit tutarı ve vadeler ile ilgili ödeme tablosunu paylaşalım.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit
5.000 TL 12 Ay 508 TL
8.000 TL 24 Ay 481 TL
10.000 TL 12 Ay 1.016 TL
10.000 TL 24 Ay 600 TL
10.000 TL 36 Ay 460 TL
12.500 TL 36 Ay 575 TL
15.000 TL 36 Ay 683 TL
20.000 TL 36 Ay 911 TL
30.000 TL 36 Ay 1.352 TL
40.000 TL 36 Ay 1.803 TL
50.000 TL 36 Ay 2.253 TL

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi almak isteyenler için ise bir diğer hızlı bankalardan birisi enpara.com bankasıdır. Bu banka QNB Finansbank’ın kurduğu dijital bankacılıktır. Banka şubesi olmayan enpara.com gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen bir bankadır. Bu krediye başvurmak istiyorsanız 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin bir diğer avantajı dosya masrafı alınmıyor olmasıdır. Kişiye göre ve seçtiğiniz vadeye göre faiz oranı değişen bu bankadan anında kredi alabilirsiniz. Banka müşterisi olsanız da olmasanız da kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız — > Enpara.com Kredi Başvurusu

Eğer bu banka müşterisiyseniz anında onaylanan kredinizi hesaba atabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi QNB Finansbank ATM ve Banka şubelerinden yapabilirsiniz. Müşteri değilseniz kredi başvurunuz onaylandıktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşecek ve belirttiğiniz adrese gelerek önce sizi enpara.com üyesi yapacaklar daha sonra da kredinizi açtıkları hesaba atacaklardır. Enpara.com kredisi aldığınızda aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi aşağıdaki tabloda göstermiş bulunmaktayız. Siz kredi alacağınız zaman güncel faiz oranlarını bankanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 36 Ay 245 TL
10.000 TL 36 Ay 492 TL
15.000 TL 36 Ay 739 TL
20.000 TL 36 Ay 986 TL
30.000 TL 36 Ay 1.481 TL
40.000 TL 36 Ay 1.974 TL
50.000 TL 36 Ay 2.469 TL

Burgan Bank Gelir Belgesiz Kredi

Yeni bir banka olan Burgan Bank, kolay bir şekilde gelir belgesiz kredi vermektedir. Dijital bankacılığa adım atan bu bankadan bankaya gitmeden sadece kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Burgan Bank dijital kredi olarak geçen bu krediye 10.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisiyseniz kredinizi anında internet bankacılığından kullanarak gelir belgesiz hesabınıza atabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz hiç yorulmadan oturduğunuz yere banka temsilcisi gelir ve sizi Burgan Bank müşterisi yaptıktan sonra dijital ortamda kredinizi kullandırıp hesabınıza atar. Bu kolay yoldan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Burgan Bank resmi internet sitesinden dijital kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linki tıklayarak kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Tıklayınız.

Burgan Bank’tan emekli iseniz bu bankanın size özel kampanyalarından faydalanabilirsiniz. İcralık Emekliye Burgan Bank’tan Kredi adlı yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankadan alacağınız kredi miktarına göre aylık ne kadar ödersiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
5.000 TL 12 Ay 504 TL
6.000 TL 12 Ay 604 TL
7.000 TL 24 Ay 421 TL
8.000 TL 24 Ay 481 TL
9.000 TL 36 Ay 423 TL
10.000 TL 12 Ay 1.008 TL
10.000 TL 24 Ay 602 TL
10.000 TL 36 Ay 470 TL

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapan kişilerin bir çoğu da ev hanımıdır. Ev hanımları eğer daha önceden ve ya şu anda çalıştığı bir banka ürünü varsa (Kredi, Kredi Kartı) ve bu ürünleri düzenli ödüyorsa kredi notu oluşmuş demektir. Kredi notu oluşan ev hanımları bankalardan kredi başvurusu yapabilir. Yukarıda verdiğimiz bankalardan kolay bir şekilde nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Ev hanımı olan kişiler banka şubelerine direk gidip kredi başvurusu yapmamalıdırlar. Sadece yukarıda verdiğimiz kredi başvuru şekillerine göre işlem yapmalıdırlar. Eğer kredi kartınız yoksa ev hanımlarına kredi kartı veren bankalara başvuru yapabilirsiniz. Öncelik olarak Akbank, Odebank, Vakıfbank, Denizbank gibi bankaların kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Aldığınız zaman kredi kartından bolca alışveriş yaparak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. Kesinlikle nakit avans çekip geri yatırmayınız. Bu şekilde kredi puanı oluşmaz. Kredi puanınızı öğrenmek istiyorsanız sayfamızda bulunan Kredi Puanı Öğrenme adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verdik. Tüm bankaları sizlere TEK TEK inceledik. Eğer sizde bu bankalara kredi başvurusu yapmak istiyorsanız verdiğimiz yöntemlerle kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bize bildirebilirsiniz. Bir önceki yazımız olan İpotekli Kredi Veren Bankalar adlı makalemizi okuyarak bu tarz kredilerle de nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10 Bin Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Fuat çakmak

  Mükemmel içerik başarılı ve doğru bilgi teşekkürler

  • access_time 27 Oca 2019, 16:14
  • Cevapla
  • admin

   Çok Teşekkür Ederiz Fuat Bey.

   • access_time 27 Oca 2019, 16:15
   • Cevapla
 2. Niyazi Ateş

  Gelir Belgesiz kredi için okuduğum en güzel sayfa.. tüm bankaları teker teker yazmış ve değerlendirmişsiniz. Bende başvuru yapacağım. Teşekkür ederim.

  • access_time 27 Oca 2019, 16:32
  • Cevapla
  • admin

   Biz Teşekkür Ederiz Niyazi bey.. Yazımızı paylaşarak daha çok kişiye ulaştırabiliriz.

   • access_time 27 Oca 2019, 16:37
   • Cevapla
 3. Bahar

  Tam da ihtiyacım olan içerik çok sağolun

  • access_time 27 Oca 2019, 16:35
  • Cevapla
  • admin

   Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederiz Bahar Hanım..

   • access_time 27 Oca 2019, 16:38
   • Cevapla
 4. Hidayet

  Bu site sayesinde kredi alma imkanım oldu çok teşekkürler

  • access_time 27 Oca 2019, 16:36
  • Cevapla
  • admin

   Bu bizi sevindiren bir haber hidayet bey. Teşekkür ederiz.

   • access_time 27 Oca 2019, 16:38
   • Cevapla
 5. Serhat tatar

  Emeği geçen herkesin ellerine sağlık güzel bilgiler içeriyor

  • access_time 27 Oca 2019, 16:43
  • Cevapla
  • admin

   Teşekkür Ederiz Serhat Bey.

   • access_time 27 Oca 2019, 16:46
   • Cevapla
 6. Aytuğ

  Herkes alabilir

  • access_time 27 Oca 2019, 16:48
  • Cevapla
  • admin

   Teşekkürler Yorumunuz İçin.

   • access_time 27 Oca 2019, 16:49
   • Cevapla
 7. Dilek

  Bilgi için çok teşekkür ederim

  • access_time 27 Oca 2019, 16:48
  • Cevapla
  • admin

   Teşekkür ederiz yorumlarınız için.

   • access_time 27 Oca 2019, 16:49
   • Cevapla
 8. Gizem

  Çok güzel açıklamışsınız yararlanmak isteyenler için açıklayıcı olmuş

  • access_time 27 Oca 2019, 18:03
  • Cevapla
  • admin

   Teşekkür Ederiz.

   • access_time 27 Oca 2019, 18:27
   • Cevapla
 9. paraysa

  Bilgi için çok teşekkür ederim.

  • access_time 29 Oca 2019, 11:59
  • Cevapla
 10. İzmir

  Açıklayıcı bilgiler için Teşekkürler IyiPara.Org

  • access_time 29 Oca 2019, 16:28
  • Cevapla
  • admin

   Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

   • access_time 30 Oca 2019, 12:18
   • Cevapla
 11. Yasemin Acar

  Çok harika bir paylaşım olmuş. Gerçekten tek tek hepsini anlatmışsınız. Akbanktan 7bin Denizbanktan 5 bin kredim onaylandı.

  • access_time 1 Şub 2019, 21:30
  • Cevapla
  • admin

   Yasemin hanım güle güle harcayın.

   • access_time 1 Şub 2019, 21:31
   • Cevapla