Gelir Belgesiz Kredi Alabileceğiniz En Hızlı Banka
8 Mar, 2019 20:19 tarihinde eklendi

Gelir Belgesiz Kredi Alabileceğiniz En Hızlı Banka

Gelir Belgesiz Kredi Alabileceğiniz En Hızlı Banka

Gelir belgesiz kredi almak isteyen kişiler QNB Finansbank‘a kredi başvurusu yaparak anında sadece nüfus cüzdanıyla kredi alabilirler. Gelir belgesiz kredi almak için ise en iyi başvuru yöntemi SMS ile kredi başvuru yöntemidir. Gelin şimdi QNB Finansbank’tan gelir belgesiz kredi nasıl alınır onun açıklamasını yapalım.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Ülkemizde kredi hizmetini en hızlı veren bankalar arasında gösterilen QNB Finansbank’tan kredi başvurunuz onaylandığında anında nakit ihtiyacınızı karşılamanız için size sadece nüfus cüzdanınızla kredi çekme imkanını sunmaktadır. Ülkemizde bir çok kişi SGK kaydı olmadan çalışmaktadır. Bu sebeple de bankalardan kredi almak istediklerinde olumsuz sonuçlanabilir. Gelir belgesi temin edebilirsiniz ama SGK kaydınız olmadığı için bir çok banka size kredi vermeyebilir. Normal şartlarda SGK kayıtsız kredi alamayacağınız gibi, kredi başvurusunda bulunduğunuz anda krediniz otomatik red olacaktır. Bu da sizin banka sicilinize etki edecektir. Ancak bazı bankalar gelir belgesiz kredi vererek sizlerin nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bu bankalardan en önemlisi de QNB Finansbank’tır.

QNB Finansbank’tan gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunduğunuzda 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle kredi alabilirsiniz. Uygun vade ve faiz oranlarıyla bankadan alacağınız krediye ise başvurmak çok kolaydır. Şimdi bu başvuruları nasıl yaparız onları değerlendirelim.

Gelir Belgesiz Kredi Başvuru

QNB Finansbank’tan kredi başvurusunda bulunmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Öncelikli olarak banka müşterisi iseniz bankanın sizin için kullanıma sunduğu internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Oturduğunuz yerden hiç bir şekilde bankaya gitmeden yapacağınız bu başvuruda kredinizin onay alması halinde paranız hesabınıza aktarılacak ve anında kullanıma sunulacaktır. Gelir belgesi, imza, bankada sıra bekleme gibi hiç bir şey ile karşılaşmazsınız. Bu kredi başvurusunda bulunmak için internet bankacılığını açarak kredi başvurusu bölümünden dilediğiniz kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer banka ile çalışmalarınız iyi ve kredi ve ya kredi kartlarını düzenli ödüyorsanız, internet bankacılığında kredi başvuru ekranına geldiğinizde daha siz başvuru yapmadan ne kadar kredi alabileceğinizi göstermektedir. Eğer o miktar işinizi görüyorsa hiç başvurmadan kredinizi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz 55 Bin TL Kredi Veren Bankalar 2019

QNB Finansbank’tan bir başka kredi başvuru yöntemi ise SMS ile kredi başvurusudur. Bankanın sizin için hizmete açtığı SMS krediye başvuru yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuzun mesaj bölümüne TC kimlik numarasını yazıp 5030’a göndermenizdir. Bu mesajı gönderir göndermez dakikalar içersin de kredi cevabınız cep telefonunuza SMS olarak bildirilecektir. Eğer kredi başvurunuz onay alırsa, en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik sadece nüfus cüzdanınızla.

Enpara.com Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık için kurduğu dijital bankacılık olan enpara.com müşterilerine finansal hizmetler vererek giderek büyümektedir. Enpara.com müşteri ağını genişletmek için QNB Finansbank ortaklığında kredi başvurusu yapan kişilere gelir belgesiz kredi vererek evrak ve bankaya gitme gibi dertleri ortadan kaldırmıştır. Bu krediye başvurmak için enpara.com sitesine girerek kredi başvuru ekranından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer daha önceden bu bankanın müşterisi iseniz yine enpara.com internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylanması durumunda da anında paranızı hesaba aktarabilirsiniz.Gelir Belgesiz Kredi Almak İçin Kredi Notu Önemli mi?

QNB Finansbank ve ya Enpara.com bankalarından yapacağınız gelir belgesiz kredi başvurusu için bankaların hazırladığı bir çok politikalar vardır. Bu politikaların başında müşterinin daha önce banka çalışması göz önüne alınarak oluşan kredi notu’dur. Kredi notu gelir belgesiz kredide en büyük etkendir. Eğer düzgün bir kredi notunuz yok ise banka size kesinlikle kredi vermeyecektir. Özellikle QNB Finansbank, kredi notu düşük ve ya kredi notu henüz oluşmamış hiç kimseye gelir belgesiz kredi vermemektedir. Bu yüzden kredi başvurusundan önce muhakkak kredi notunuz hakkında bilgi almanızı öneririz. Kredi notunu öğrenmek için TC ile kredi notu sorgulama adlı makalemizi okuyarak bilgi alabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük ise Hızlı kredi notu yükseltme adlı makalemizi okuyarak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  5.000 TL Kredi Çekmek İçin Anında Kredi Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

Önemli Not: Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunduğunuz da kesinlikle şubelerden kredi başvurusu yapmayınız. Kredi başvurusunu şubelerden yaparsanız sizden evrak ve SGK kaydı isteyebilirler. Bunların olmadığını öğrenen banka çalışanı da sizin kredinizi redde düşürerek uzun bir süre kredi alma şansından yararlanamazsınız. Bu bilgiye muhakkak önem gösteriniz.

Gelir Belgesiz Konut Kredisi Alabilir miyim?

QNB Finansbank konut kredisinde de ülkemizde çok tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Banka konut kredisini verirken de banka politikalarına göre kredi vermektedir. Konut kredisi alabilmeniz için gelir belgenizi bankaya bildirmek zorundasınız. Gelir belgesiz sadece nüfus cüzdanınızla konut kredisi alamazsınız. Ayrıca konut kredisi alacağınız zaman eğer evliyseniz eş rızanız da gerekmektedir. Bazı durumlarda eşinizin ve ya hanede yaşayan kişilerin gelir belgeleri bile istenmektedir. Çünkü konut kredisi alacağınız zaman banka krediyi sizin gelirinize göre değerlendirecektir. Aynı zamanda konut kredisi başvurusunda bulunan bir kişinin kredi notuna da bakmaktadırlar. Eğer kişinin kredi notu düşük ve ya henüz oluşmamışsa konut kredisi başvurusunda bulunamaz.

Önemli Not: Kredi notunuz ne kadar yüksek olursa olsun, eğer geliriniz konut kredisini karşılamıyorsa banka sizden kefil, ek gelir, hane geliri ve ya teminat isteyebilir. Bu yüzden konut kredisi alırken aylık ödeme tutarınızı belirleyip bankaya başvuru yapmanız sizin yararınıza olacaktır. 

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alabilir miyim?

QNB Finansbank’tan kredi kartı başvurusunda bulunduğunuzda sizlere CardFinans kredi kartını vermektedir. Sizde CardFinans sahibi olmak istiyorsanız, gelir belgesiz bu kredi kartına sahip olabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunda banka sizden bir belge talep etmemektedir. Kredi sicilinize göre daha önce kullandığınız kredi kartlarındaki ödeme performansınıza göre CardFinans kredi kartını vermektedir. Bu kredi kartına başvurmak için en yakın QNB Finansbank şubesine nüfus cüzdanınızla gidebilirsiniz. Ayrıca buradan CardFinans sitesine girip kredi kartı başvurunuzu yapabilir ve yaptığınız başvurunun durumunu da öğrenebilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için QNB Finansbank çağrı merkezi numarası 0 850 222 0 900 ‘ı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Başvuru 2019


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *