Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu
2 Oca, 2019 13:31 tarihinde eklendi

Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu

Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu

SMS kredi almak isteyen kişiler için Halkbank’ta bu kampanya ile ilgili bir kredi başvuru imkanı sağlamaktadır. Sizde eğer SMS kredisi yaparak bankaya gitmeden kredi alabilirliğinizi öğrenmek istiyorsanız Halkbank SMS Kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Halkbank ülkemizde hizmet veren bir kamu bankasıdır. Uzun yıllardır hizmet veren bu bankadan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve anında sonucunu da öğrenebilirsiniz. Bugün sizlere Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu nasıl yapılır ve bu krediyi almak için ne gibi şartlar mevcuttur bunlar hakkında bilgi vereceğiz. Sizde yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve yazımızı okuduktan sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte Detaylar.

<<<—En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar İçin Tıklayınız—>>>

Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu

Diğer bankalar gibi de Halkbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilere anında kredi imkanı sağlamak için Halkbank SMS kredi servisini kurmuştur. Sizde banka müşterisi olmasanız da dahil SMS kredisi başvurusu yaparak nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Yalnız bankalardan bu tarz kredilere başvururken bilmeniz gereken bir çok durum vardır. En önemli durumlardan bir tanesi de kredi notudur. Halkbank özellikle diğer bankalara nazaran daha çok dikkat etmektedir. Kredi notunuz düşük ve ya kredi notunuz henüz oluşmadıysa Halkbank’a yaptığınız başvuru olumsuz sonuçlanacaktır. Halkbank bu yüzden size sadece kredi kartı başvurusu önermektedir. Kredi notunuz iyi olduğunda ise banka bu sefer sizin kredi sicilinize bakmaktadır. Ayrıca bir yerde en az 6 ay çalışmıyorsanız sms kredi başvurunuz onaylansa bile kredi çekemezsiniz. Bu yüzden bu bankaya kredi başvurusu yapmadan önce kredi siciliniz ve kredi notunuzdan emin olunuz. Olumsuz gelecek bir kredi başvurusu sizin kredi notunuzu daha da düşürecektir. Bildiğiniz gibi kredi notu yükseltmesi zor ama düşürmesi kolay bir puanlama sistemidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Veren Banka QNB Finansbank (5030 SMS Kredisi)


SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bankadan SMS Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu mesaj ücretli bir mesajdır ve 1 sms karşılığında ücretlendirilecektir. Eğer hattınızda lira yoksa bu kredi başvurusunda bulunamazsınız. Eğer hattınızda lira varsa ve ya faturalı hat sahibiyseniz vereceğimiz şekilde kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip KREDI yazıp boşluk bırakın TC Kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakın Gelirinizi NET bir şekilde yazın (Örn. 3500) boşluk bırakın ve talep edilen kredi tutarını girip (Örn. 14000) 3452’ye mesaj gönderin. Halkbank’ın SMS kredi için belirlediği numara 3452’dir. Bu mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra size kredi cevabı gelecektir. Kredi cevabı olumlu olarak gelirse evraklarınızla birlikte en yakın Halkbank şubesinden kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Burada bilmeniz gereken en önemli maddelerden birisi de mesaj atarken yazdığınız gelirdir. Eğer bu geliri belgeleyemeyeceğiz bir gelir yazarsanız bankaya gittiğinizde krediniz iptal olur. Bunu ilk önce kendi işyerinizden ne kadar maaş belgesi alabileceğinizi öğrendikten sonra başvuru yapınız. Çünkü banka sizin kredi notunuzu inceledikten sonra gelir durumunuza göre kredi limiti belirlemektedir.

<<<—Kosgeb Kredisi Nasıl Alınır İçin Tıklayınız—>>>

SMS Kredi Başvuru Sorgulama

Halkbank’tan SMS Kredisi başvurusu yaptığınızda size anında cep telefonunuza sonuç gelecektir. Bu sonuçta krediniz olumlu ve ya olumsuz olduğunu görebilirsiniz. Kredi başvurunuzu SMS ile yaparsanız banka size en fazla 15.000 TL kredi verecektir. Bu kredide ise en fazla vade 36 ay olacaktır. 36 aydan fazla ihtiyaç kredisi veren banka yoktur. Eğer sizde bu bankadan SMS kredi başvurusu yaptınız ve hala sonuç sizin cep telefonunuza gelmediyse çok kolay bir şekilde sonucu öğrenebilirsiniz. 444 0 400 numaralı Halkbank Diyalog’u ararsanız kredi başvurunuz hakkında sonuç alabilirsiniz. Ayrıca bu numarayı arayarak kredi başvurusu da yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat bu numara hizmet vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten Hızlı)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *