Halkbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri
18 Mar, 2019 10:59 tarihinde eklendi

Halkbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Halkbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Halkbank ATM para çekme ve para yatırma limiti günlük olarak verilmektedir. Yani bankanın belirlediği miktarda ATM’lerden para çekebilirsiniz. Eğer bankaların uyguladığı para çekme limiti üzerinde işlem yapmak isterseniz bankanın uyguladığı komisyonu ödemek zorunda kalırsınız.

Halkbank ülkemizde kamu bankası olarak görev alan köklü bir bankadır. Genelde emekli müşterilerin tercih ettiği banka son zamanlarda TV ve internet reklamlarıyla bir çok müşteriye kapılarını açmışlardır. Finansal hizmetleri ile gündeme gelen Halkbankası, ülkenin neredeyse her köşesindeki ATM’leri ile müşterilerine kolay işlem hizmeti sunmaktadır. Bu işlemlerle kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, para yatırma – para çekme işlemlerini yapabilir, kredi ödemelerinizi ödeyebilir, faturalarınızı ve kontör yükleme işlemlerinizi yapabilir ve ayrıca vergi borçlarınızı da bu ATM’ler üzerinden ödeyebilirsiniz. Türkiye genelinde sadece şubeler ile değil ATM’ler , internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı ile de bu işlemlerinizi 24 saat yapabilirsiniz.Halkbank ATM Para Çekme Limiti 2019

Halkbank ATM‘lerinde dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Günün 24 saati paranızı çekebilir ve hatta faturalarınızı bile ödeyebilirsiniz. Size en yakın Halkbank ATM’sine giderek bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank para çekme işlemlerini yapan müşterilerin güvenliğini korumak amacıyla Halkbank ATM para çekme limiti oluşturmuştur. Bankanın belirlediği günlük para çekme limiti 1500 TL’dir. Bu para çekme limiti günlük olarak uygulanmaktadır. Bir tane Halkbank bankamatik kartınız var ise 1500 TL iki tane Halkbank kartınız var ise 1500 + 1500 TL olarak para çekebilirsiniz. Bu limit sadece bir kart için geçerlidir. Eğer bu limitin üzerinde para çekme işlemi yapacaksanız bankanın belirlediği komisyonu ödemek zorunda kalırsınız. Tabi limit üstü işlemler için de bir limit vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Passolig Toplu Taşıma Anlaşmalı Şehirler

Halkbank ATM Para Yatırma Limiti

Halkbank ATM’lerinden para çekme limiti olduğu gibi para yatırma limiti yoktur. Diğer bankalarda olan bu limit Halkbank tarafından uygulanmamaktadır. Dilediğiniz kadar parayı ATM’ler üzerinden yatırabilirsiniz. Ancak yüksek miktardaki para yatırma işlemlerinizde ATM’lerin belli bir para alma limiti vardır. Örneğin 40 banknottan fazla ATM para kabul etmemektedir. Yani yüksek limitli para yatırma işlemlerinizde ATM önünde uzun bir süre bekleyebilirsiniz. Halkbank para yatırma işlemlerinde müşterilerini özgün bırakmakta ve para yatırma limiti koymamaktadır.

Halkbank ATM İşlem Ücretleri

Halkbank ATM’ler üzerinden yaptığınız para yatırma – para çekme işlemlerinizde işlem ücreti almamaktadır. Para çekme işlemlerinde eğer limiti aşarsanız banka sizden 5 TL komisyon almaktadır. Ayrıca kartsız işlemlerde ATM para yatırma ücreti 4.76 TL olarak belirlenmiştir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. stephens williams

  Kredi ihtiyacı mu var? % 2’NİN EN DÜŞÜK ÇIKIŞINDAN HERHANGİ BİR KREDİ İÇİN BİZE ULAŞIN.
  Kredilerimiz azami güvenlik için iyi sigortalıdır, önceliğimiz, Öncü hedefimiz hak ettiğiniz hizmeti almanıza yardımcı olmak, Kredi Programımız en hızlı. Krediyi ({Us Dollar, pound, Euro, Dinar, vb.) İstediğiniz bir para biriminde ve kredinin geri ödenmesi için 1 ila 30 yıl arasında (güvenli ve teminatsız) borç veriyoruz.

  Herhangi bir krediye ihtiyacınız var mı ve düşük kredi puanına sahipseniz, kredi almayı zor buldunuz mu?
  yerel bankalardan ve diğer finansal kurumlardan mı? finansal probleminize çözüm STEVE WILSON KREDİ FİRMASI. Şartlar ve koşullar çok makul ve düşünceli.

  • access_time 18 Mar 2019, 12:06
  • Cevapla