Halkbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış ve Kapanış)
15 Nis, 2019 0:20 tarihinde eklendi

Halkbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış ve Kapanış)

Halkbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış ve Kapanış)

Halkbank Çalışma Saatleri 2019 yılı içersin de nasıldır? Halkbank hafta içi mesai saatleri nedir? Halkbank çalışma saatleri cumartesi ve Pazar günleri için geçerli midir? Bu soruların cevabını sizlere bu yazımızda vereceğiz.

Halkbank Çalışma Saatleri Nedir?

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank özellikle emekli kesimin ve memur kesimin ilk tercih ettiği bankalardan birisi olmuştur. 2019 yılından itibaren 1000 şubeye yaklaşan Halkbank ülkenin her yerinde şubesi olan bankalardan birisidir. Hem banka hem ATM sayısı olarak hizmet veren bu bankadan banka mesai saatleri içinde tüm bankacılık işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Halkbank çalışma saatleri şubeler üzerinde işlem yapmak isteyen kişilerin de merak ettiği bir konudur. Banka müşterileri Halkbank çalışma saatleri içinde tüm işlemlerini yapabilirler. Mesai saatleri tüm bankalar arası değişiklik gösterebilir. Bu yazımızda size Halkbank mesai saatleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Halkbank Mesai Saatleri 2019

Halkbank mesai saatleri, Halkbank çalışma saatleri diğer bankaların saatlerinden farklıdır. Buna göre Halkbank mesai saatleri aşağıda verildiği gibidir.

  • Halkbank Banka Açılış Saati: 09:00 ile 12.30 Arası
  • Halkbank Öğle Tatili: 12.30 ile 13.30 Arası
  • Halkbank Kapanış Saati: 13.30 ile 17.00 Arası


Halbank şubeleri sabah 09.00 itibari ile açılmaktadır. Öğlen 1 saat ara veren bu banka saat 17.00’de tüm banka kapılarını ve kasalarını kapatarak hizmet vermemektedir. Ülkede bulunan tüm bankalarda bu saat geçerlidir. Eğer banka üzerinden bir işlem yapmak istiyorsanız bu saatler arasında banka şubelerine gidebilirsiniz. Bankaların en tenha olduğu saatler genellikle öğleden önceki saatler olmuştur. Eğer bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve aynı gün kredinizi kullanmak istiyorsanız sabah erken saatte bankaya giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gün içinde değerlendirilecek olan kredinizi aynı gün kullanabilirsiniz. Eğer akşamüzeri başvuru yaparsanız işlemleriniz bir sonraki mesai gününe kalabilir. Bu bankadan EFT ve Havale işlemi yapmak istiyorsanız da EFT işlem saatleri içinde işlem yapmanız gerekmektedir. Halkbank EFT Saatleri adlı sayfamıza giderek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bireysel Kredi Yapılandırma 2019 (İhtiyaç Kredisi)

Halkbank Çalışma Saatleri Cumartesi Pazar

Halkbank sadece hafta içi hizmet veren bir bankadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde kapalı olan bu bankadan işlem yapmak istiyorsanız internet bankacılığı, müşteri hizmetleri, ATM’lerden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer para yatırmak istiyorsanız da Halkbank ATM Para Yatırma ve Çekme Limiti adlı sayfamıza giderek limitlerini öğrenebilirsiniz. Diğer işlemleriniz için bankanın mesai saatlerini beklemeniz gerekmektedir.

Yukarıda sizlere Halkbank çalışma saatleri hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan işlem yapmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz banka saatleri içinde işleminizi yapabilirsiniz. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *