Hangi Bankalar En Kolay Kredi Kartı Verir? (5 BANKA)
1 Mar, 2019 21:13 tarihinde eklendi

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Kartı Verir? (5 BANKA)

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Kartı Verir? (5 BANKA)

Bankalar kendi aralarında rekabeti hızlandırmak için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Kendi bünyesindeki kredi kartları ile de kendi portföylerini büyütmek amacıyla müşterileri kredi kartına başvurmaya teşvik etmektedirler. Kredi kartı artık bir yaşam biçimi olmuş durumda. Her alışverişte, taksit yapmak istediğinizde, internet alışverişlerinde sizler için güzel fırsatlar sunan kredi kartları, ayrıca düzenli kullanım zamanında da sizlerin kredi puanınızı da yükseltemeye yardımcı olacaktır. Kredi kartı olmadığı zaman insan bazen istediği bir şeyi bile alamadığı oluyor. Çünkü artık hayatımızda kabul etmesekte kredi kartı diye bir şeyin olduğunu biliyoruz. Peki herkes kredi kartı sahibi olabilir mi? Maalesef herkes kredi kartı sahibi olamaz. Bankalar nasıl kredi başvurusu için kredi puanınızı görmek istiyorsa kredi kartlarında da kredi puanı ve banka çalışmanız önemlidir. Örneğin kredi çekmek için en az 1100 puanınız olması gerekirken, bu kredi kartları için 800-900 puana kadar düşebilir. Kredi puanınızı öğrenmek için internet üzerinden findeks.com sitesini ziyaret edebilir ve kredi puanınızı düşük bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir başvuru yaptığımız zaman anında sonuçlanmasını isteriz. Beklemek bizi yorar ve umutsuzluğa sürükler. Bazı bankalar müşterilerini düşünerek bu başvuru sürecini gerek kredide olsun gerek ise kredi kartı başvurusunda olsun hızlı bir şekilde sunmaktadır. Üstelik bazı bankalar şubelerden başvurularda kartınızı anında basıp, hemen kredi kartınızı aktif hale getiriyorlardır. Şimdi sizlere en kolay kredi kartı veren bankaları hazırladık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galatasaray Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

QNB Finansbank Kredi Kartı

QNB Finansbank bankasından kredi kartı başvurmak istiyorsanız bankanın kendine özgü kredi kartı olan Card Finans’a başvuru yapmak zorundasınız. Card Finans ile kredi kartını hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Kolay başvuru ve anında sonuç ile bu kredi kartına başvurmak için öncelikle Card Finans’ın internet sitesinden başvuru yapabilir ve cevabınızı hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu kartı kullanarak hediye para kazanabilir bu paraları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bu durumda alışverişleriniz bedavaya gelmiş olur. Card Finans kredi kartı sahip olduğunda anında kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Üstelik evraksız ve kefilsiz olarak anında hesabınıza aktarılır. Ayrıca bir çok işyeri ile anlaşmalı olan Card Finans kart, sizin alışverişlerinizde taksit imkanı sağlayacaktır. Eğer alışverişinizde taksit yapmadıysanız banka ile irtibata geçerek o alışverişi taksite çevirebilir aydan aya ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti bankası dediğimiz zaman aklımıza gelen ik şey tabiki Garanti bonus kredi kartı olacaktır. Televizyon ve internet üzerinden devamlı reklamlarını gördüğümüz bonus kartı insanlara tanıtan Garanti Bankasıdır. Bu kredi kartına başvurarak kredi kartına kolayca sahip olabilirsiniz. Bonus kart ülkemizdeki neredeyse bütün işyerlerinde geçerli olup, Türkiye’de en çok kullanılan kartlar arasında ilk sıradadır. Bonus kartın bir çok kart çeşidi de vardır. Bu çeşitlerden sizin de hoşunuza gideceği gibi 4 büyük takımın taraftar kartıdır. Bu kartlara sahip olmak için Bonus.com.tr ‘den başvuru yapabilir ve en kısa zamanda cevabınızı öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yapı Kredi World Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Hızlı Onay


Akbank Kredi Kartı (Axess)

Akbank’ın kendi kredi kartı Axess karttır. Akbank kendi müşterilerine ve ya müşterisi olmayan kişilere kredi kartı başvurusunda bulunduklarında Axess Kredi kartı verir. Axess kredi kartına başvurmak da çok kolaydır. Bazı Akbank şubelerine giderek başvuru yaptığınızda kredi kartınız anında onaylanır ve kartınız orada anında basılarak kullanmaya başlarsınız. Bir çok işyeri ile anlaşmalı olan Axess kart ile alışverişlerinizi taksitli olarak yapabilir, bu alışverişlerde chip para kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu chip paraları istediğiniz alışverişte kullanabilirsiniz. Akbank Axess Kredi Kartına başvurarak hızlı bir şekilde kart sahibi olabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı (Paraf)

Halkbank’ın müşteri portföyünü yükseltmek için çıkartığı Paraf Kart kolay başvuru yapılarak alınacak kartlardan bir tanesidir. Yeni yeni büyüme aşamasında olan paraf kart kendine özgü bir çok ayrıcalığı olan bir kredi kartıdır. Anlaşmalı olduğu yerlerde yapacağınız alışverişlerle paraf para kazanabilir bu paraları istediğiniz alışverişinizde kullanabilirsiniz. Kolay kredi kartı veren bankalar arasında gösterebileceğimiz paraf card’a başvurmak için parafcard.com.tr sitesine girerek başvuru yapabilir ve ya en yakın Halkbank şubesinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı

Kredi kartı reklamlarının çok döndüğü İşbankasına ait olan Maximum kart en kolay kredi veren bankalar arasında yerini almaktadır. Türkiye’de çok tercih edilen maximum karta başvuru yaparak kart sahibi olabilirsiniz. Neredeyse her yerde geçen Maximum kart müşterilerine özel taksit seçenekleriyle ödeme gücünüzü azaltıp, yaptığınız alışverişlerde ise maximum puan kazanarak bu puanları dilediğiniz alışverişlerde harcayabilirsiniz. Ayrıca kendine özgü mobil uygulamasıyla anında kart limitinizi görüp, nerelerde ayrıcalık yaşayacağınızı da öğrenebilirsiniz. Eğer bir kredi kartı sahibi değil iseniz bu kredi kartına başvurarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Sizler için en kolay kredi kartı veren bankaları araştırdık. Bu bankalara başvuru yaparak kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Tabiki yukarıda da belirttiğimiz gibi, kredi puanınız ve banka çalışmalarınız çok önemlidir. Kredi puanı düşük olan kişilere genelde az limitli kredi kartları gelmektedir. Eğer limitinizi yükseltmek istiyorsanız kredi puanınızı yükseltmeli ya da kredi kartınızı düzenli ödemeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  CepteTEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi Puanını Yükseltme Yolları makalesine bakarak Kredi puanınızı nasıl yükseltmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Not: Her bankanın kredi kartı vardır. Biz bu makalede en kolay kredi kartı veren bankaları değerlendirdik. Eğer bu kredi kartı kampanyaları hoşunuza gitmediyse çalışmak istediğiniz bankanın kredi kartına başvurabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *