Hemen Kredi Veren Bankalar
17 Ara, 2018 20:50 tarihinde eklendi

Hemen Kredi Veren Bankalar

Hemen Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarınız için bankalardan hızlı kredi ve anında kredi veren bankaları tercih etmekteyiz. Eğer hemen kredi almak istiyorsanız bazı bankalar aynı gün, aynı saat içersin de size kredi vermektedir. Tabi hızlı ve kolay kredi almak istiyorsanız başvuracağınız bankanın da politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer sizde hemen kredi almak ve hangi bankalardan hızlı kredi kullanabilirim diye düşünüyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bugün sizlere hemen kredi veren bankalar ile ilgili yazımızı paylaşıyoruz. İşte detaylar:

Hemen Kredi Veren Bankalar

Bankalardan hemen kredi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzun iyi bir seviyede olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuz düşük ve borçlanmanız yüksekse bankalardan aynı gün içersinde kredi alamazsınız. Ayrıca bu hızlı kredi sadece ihtiyaç kredileri için geçerlidir. Diğer kredi türleri olan araç kredisi, konut kredisi ve ipotekli kredilerde aynı gün sonuç alamazsınız. Yüklü miktarda olan krediler genellikle genel müdürlük onayından geçtiği için 1-2 iş günü kadar sürebilmektedir. Bu yüzden eğer ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız size vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalara kredi başvurusunda bulunmadan önce muhakkak kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Aksi taktirde başvurunuz olumsuz sonuçlanırsa düşük olan kredi notunuz daha da düşerek uzunca bir süre kredi çalışması yapmanızı engelleyecektir.

SMS Kredileri İle Anında Kredi Alabilirsiniz.

Hızlı kredi almak istiyorsanız öncelikle oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bunun için bankaların SMS kredi kampanyalarına göz atabilirsiniz. QNB Finansbank, Akbank, Denizbank ve Yapı Kredi Bankasından SMS ile hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir ve anında kredi limitinizi öğrenebilirsiniz. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine giderek aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise bankanın onaylandığı kredi miktarı üzerinde kredi istememenizdir. Eğer daha çok kredi isterseniz onaylı krediniz de red olacak ve evraklarınızla birlikte yeni bir başvuru yapacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru)


 • QNB Finansbank’tan kredi başvurusu yapmak için TC Kimlik numaranızı 5030’a Mesaj atınız.
 • Denizbank’tan kredi başvurusu yapmak için Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı 3280’e mesaj atınız.
 • Akbank’tan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi boşluk TC Kimlik numaranızı 4425’e mesaj atınız.
 • Yapı Kredi Bankasından SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Bireysel boşluk TC Kimlik boşluk Aylık Net Gelirinizi 4411’e mesaj atınız.
 • Odeabank’tan SMS kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Nakit boşluk TC Kimlik numaranızı 8444’e mesaj atınız.
 • İŞ Bankasından Sms kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Nakit boşluk TC Kimlik No boşluk Kredi Tutarı boşluk Aylık geliri yazdıktan sonra 4402’e mesaj atınız.

Yukarıda verdiğimiz bankalardan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucu size mesaj attığınız cep telefonuna gelecek ve onaylanması durumunda şubelere giderek kredinizi kullanacaksınız. Eğer daha fazla bilgi istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak sms kredisi veren bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Anında SMS Kredi Veren 10 Banka (2019)

İnternet Bankacılığından Hemen Kredi Alabilirsiniz

Teknolojinin gelişmesiyle bankalar dijital bankaya doğru yol almaktadır. Artık banka şubeleri çok nadir olacak ve ileride tüm banka işlemlerimizi internet bankacılığından yapacağız. Aslında şu an bile hiç bankaya gitmeden bir çok işi internet bankacılığından yapabiliyoruz. Eğer bir bankada hesabınız varsa o bankadan internet bankacılığı için şifre isteyebilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz bankalarda hesabınız varsa internet bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde anında kredi kullanabilirsiniz.  

 • Akbank
 • İş Bankası
 • QNB Finansbank
 • ING Bank
 • Denizbank
 • TEB
 • Vakıfbank
 • Odeabank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Garanti Bankası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu 2019

Bu verdiğimiz bankaların internet bankacılığına girdiğinizde krediler bölümünde başvuru ekranı gelecektir. Orada gerekli bilgileri doldurduktan sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer krediniz onaylanırsa oturduğunuz yerden onaylanan kredinizi hesabınıza atıyorsunuz. Bu şekilde hemen kredinizi kullanarak anında nakit ihtiyacınızı da karşılamış oluyorsunuz.

Yukarıda sizlere hemen kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer hızlı bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız size verdiğimiz bilgilere göre kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Diğer konularımıza da bakarak başka banka ile bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *