Hızlı Para Bulma Taktikleri, Bugün Para Lazım Ne Yapmalıyım?
15 Şub, 2019 17:43 tarihinde eklendi

Hızlı Para Bulma Taktikleri, Bugün Para Lazım Ne Yapmalıyım?

Hızlı Para Bulma Taktikleri, Bugün Para Lazım Ne Yapmalıyım?

İhtiyaçlarımız doğrultusunda para en büyük geçim kaynağıdır. Gün geliyor ki aldığımız maaş bize yetmiyor ve ya bir ihtiyacımız oluyor ve para bulamıyoruz. Bu devirde para çok önemlidir. Tuvalete bire gireceğimiz zaman para veriyoruz. Allah göstermesin bir cenazemiz bile olduğu zaman paraya ihtiyaç duyuyoruz. Paraya ihtiyaç olduğu zaman ilk yaptığımız şey etrafımızdaki akraba ve dostlarımızdan borç para istemek. Borç para istediğimiz zaman genelde olumlu geri dönüşler almayız. Bu da bizi daha da çok sıkıntıya sokar ve para bulmanın yollarını ararız. İşte sizin için, hızlı ve çabuk şekilde nasıl para ihtiyacımızı gideririz onları araştırdık.

Bankadan Kredi Çekmek

Eğer bir kredi kartı kullanıyor ve ya daha önce düzenli bir kredi ödüyorsanız ilk işiniz bankadan kredi başvurusu yapmaktır. Bazı bankalar hızlı ve çabuk kredi ve kredi kartı vermektedirler. Diğer makalelerimize göz atarak bunları öğrenebilirsiniz. Eğer kredi puanınız güzel ise kredi sizin için ilk çözüm olacak ve kimseye muhtaç olmadan ihtiyacınızı giderebileceksiniz. Kredi başvurunuz olumsuz olduğunda kredi kartı sahibi iseniz kredi kartı limitinize göre nakit avans çekip çektiğiniz nakit avansı taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Emekliye Kredi

Anne ve ya babanız emekli ise onlara kredi çekerek anında ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bankalar emeklilere daha cazip oranlar ile kredi hizmeti vermektedir. Hızlı paraya ihtiyacınız var ise, hemen emekli olan aile bireyinizin çalıştığı bankaya gidip kredi çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Zor Günde Acil Para Bulma Yöntemleri

Hattınıza Telefon Almak

Çok paraya ihtiyacınız var ve faturalı hat sahibi iseniz, hattınızın üzerine telefon başvurusu yaparak telefon alabilir, telefonunu satarak da nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Burada telefonun kutusunu açmamaya özen gösteriniz. Kutusu açılmayan telefon değerinde satılabilir.Taksitle Altın Almak

Kredi kartınızda nakit avans limiti yok ve paraya ihtiyacınız olduğunda ne yapacağınızı şaşırdıysanız, hemen bir kuyumcuya giderek kredi kartı limitiniz kadar altın alabilir onu taksitlere böldürebilirsiniz. Aldığınız altınları satarak nakite çevirebilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İpotek Karşılığı Kredi

Çok paraya ihtiyacınız var ve bu miktarı kimsenin borç vermeyeceğini düşüyorsanız oturduğunuz evi bankalara ipotek karşılığı vererek kredi çekebilirsiniz. Bu şekilde kimseden borç istememiş ve acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca aylık ödeyerek de yükünüzü azaltabilirsiniz.

Senetle Alışveriş

Acil paraya ihtiyacınız var ve yakınınızda elbet senetle eşya satan bir mağaza vardır. Bu mağazalara gidip 36 ay vadeye kadar ihtiyacınız kadar alışveriş yapabilir daha sonra aldığınız bu ürünleri satıp paraya çevirebilirsiniz. Bu ürünler televizyon olur, cep telefonu olur, mobilya olur.

Tefeciler !!!

İşte hepimizin çaresiz kaldığı zaman bulaşmak istediği bir yöntemdir. Ama size kesinlikle önermiyoruz çünkü tefeci işlemleri sizin başınızı daha çok ağrıtacak ve sıkıntınıza iki kat daha eklenecektir. Bu yüzden tefeci işinden uzak durmanızı öneririz.

Ek İşler Yaparak

Daha önceki makaleleriniz de de söylediğimiz gibi ek işlere ve ya günlük işlere giderek günlük ve ya haftalık para sıkıntınızı giderebilirsiniz. Para kazanma yolları adlı makalemizi okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca evlerde paketleme işleri de son zamanlarda çok kazandıran işlerden birisidir. İnternet üzerinden paketleme işlerine başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank EFT Saatleri ve Bilgileri (2018-2019)

Yukarıda sizlere Hızlı Para bulma yolları hakkında bilgiler verdik. Sizde bu yollarla kolay para bulabilirsiniz. Bu konu hakkında soru görüş ve öneriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmına mesaj yazabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. özgür Sevil

  Acil krediye ihtiyacınız var, şimdi% 3 oranında kredi teklif ediyoruz.

  • access_time 6 Eki 2018, 8:12
  • Cevapla
 2. ayvazoğlu

  Aninda çevrimiçi kredi

  • access_time 30 Eki 2018, 12:59
  • Cevapla