ING Bank 10.000 TL 36 Ay İhtiyaç Kredisi Başvuru
12 Eyl, 2018 10:59 tarihinde eklendi

ING Bank 10.000 TL 36 Ay İhtiyaç Kredisi Başvuru

ING Bank 10.000 TL 36 Ay İhtiyaç Kredisi Başvuru

ING bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu için yeni kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Bu kampanyada kredi alacak müşterilerine kredi ödemesini 3 ay ertelemeli olarak ödeme imkanı sunmaktadır. Yani krediyi bu ay çektiğinizde hemen öbür ay ödemeye başlamazsınız. 3 ay sonra ödemeye başlayarak rahat bir nefes alırsınız.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru reklamlarına en çok rastladığımız bankalardan bir tanesidir. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hızlı kredi onaylama işlemlerinde en iyi bankalar arasında gösterilmektedir. 10.000 TL ihtiyaç kredisine başvurmak için ING bank internet sitesine girerek hızlı başvuru yapabilir, sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

ING Bank 10.000 TL Kredi

En uygun banka kredileri veren bankalar arasında yer alan ING Bank ihtiyaç kredisinde faiz oranını kişiden kişiye değişiklik göstererek hizmete sunmuştur. Kredi notunuz faiz oranları ile ilgili en önemli etkendir. Eğer yüksek bir kredi notuna sahipseniz, bu sizi daha az faiz ödeyerek diğer müşterilerden ayrı bir ödeme planı çıkartmanızı sağlamaktadır. Eğer kredi notunuza göre faiz oranlarından faydalanmak istiyorsanız INB Bank şubelerine gidebilir ve ya ING Bank internet sitesindeki başvuru formunu doldurup kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eğer ING Bank müşterisi iseniz ING Bank mobil bankacılık ve ya İnternet bankacılığını kullanarak da hızlı kredi başvurusunda bulunabilir ve kredinizi anında onaylanması durumunda hesabınıza aktarabilirsiniz. ING Bank kredi başvurusunda bulunan müşterilerin ön değerlendirmeleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu krediden yararlanmak için en fazla 36 ay vade seçeneği kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

ING Bank ihtiyaç kredisine başvurmak için bankanın belirlediği politikalara uygun kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise ING Bank’tan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer 1100 ve altında puanınız varsa sadece kredi kartı başvurusu yapabilir ve kredi notunuzu düzeltebilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için çalıştığınız bankanın internet bankacılığından ve ya findeks.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenirseniz sizin için daha faydalı olacaktır.ING Bank kredi faiz oranlarında %2.59 faiz oranını kullanmaktadır. Son zamanlarda faiz oranlarının artmasından ING Bank’ta etkilenmiştir. Eğer kredi notunu 1600 ve üzerindeyse bu faiz oranı değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için en yakın ING bank şubesine giderek müşteri temsilcisine kredi faiz oranları hakkında bilgi sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi kullanımınızdan sonra kredi tahsis ücreti alınacaktır. Bu tutar kullandığınız kredi’nin 1000’de 5’i kadardır. Ayrıca hayat sigortası yaptırmak mecburidir. Hayat sigortası krediniz onaylandıktan sonra çekeceğiniz kredi miktarı ve kişinin bilgileri ( Yaşı, cinsiyet v.b) ile belli olacaktır.

 

Kredi Tutarı TL Cinsinden Vade ve Faiz Aylık Ödeme Tutarı
5.000 TL 12 Ay Vade Faiz % 2.59 520 TL
5.000 TL 24 Ay Vade Faiz % 2.59 314 TL
5.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.59 250 TL
10.000 TL 24 Ay Vade Faiz % 2.59 597 TL
10.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.59 465 TL
Yukarıda verdiğimiz ödeme tablosundaki faiz oranları 12.09.2018 tarihinde ING Bank sitesinden alınmıştır. Siz bu yazıyı okuduğunuzda faiz oranları değişiklik gösterip artabilir ve ya azalabilir. Yazımızı okuduktan sonra bankanın internet sitesine girerek güncel faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

ING Bank Başvuru İçin Gerekli Belgeler

ING Bank kredi başvurusu yapmanız için bankanın belirlediği evrakları banka şubesine sunmanız gerekmektedir. Öncelikle kredi başvurusunda bulunabilmek için 18 yaşının üzerinde olmanız gerekmektedir. T.C vatandaşı olan kişilerin Nüfus cüzdanı ve üzerinde TC Kimlik numarası yazan ehliyeti ile başvuru yapabilirler. Başvuru sahibi adına son 3 ay içersinde alınmış bir ikametgah belgesi yada üstüne kayıtlı bir fatura (Elektrik,su,doğalgaz,telefon) istenmektedir. Kredi başvurusunda belirttiğiniz gelirin belgesini de bankanıza sunmanız gerekmektedir. Özel sektör çalışanlarında ise en az 3 ay o iş yerinde sigortalı olarak çalışması gerekir.
Yukarıda şartlara uygunsanız size en yakın ING bank şubesinden, ATM’den, İnternet üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *