İng Bank’tan 3 Ay Ertelemeli 20.000 Kredi Başvurusu
5 Mar, 2019 21:12 tarihinde eklendi

İng Bank’tan 3 Ay Ertelemeli 20.000 Kredi Başvurusu

İng Bank’tan 3 Ay Ertelemeli 20.000 Kredi Başvurusu

İNG Bank ihtiyaç kredisi isteyen müşterilerine her geçen gün yeni faiz oranlarıyle kredi vermek için kampanyalar hazırlamaktadır. Faiz oranlarının artması sebebiyle müşterilerine daha cazip fırsatlar sunan İNG bank, Kredi çektikten 3 Ay sonra ödemeye başlayabileceğiniz ve sizi rahatlatacak bir fırsat sunmuştur. 5.000 TL üzeri müşterileri için faiz oranı %2.59 olan İNG Bank’ın, 5000 TL altı kredi çekmek isteyen müşterilerine ise %2.99 faiz oranlarıyla kredi başvurusu yaptırmaktadır.

ING Bank Kredi Başvurusu

İNG Bank kredisine başvurmak çok kolaydır. İNG Bank’ın internet sitesindeki başvuru kanalından en kolay bir şekilde ve hızlı cevap alarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca İNG Bank Mobil ve ya İnternet Bankacılığı Hesabınızdan da başvuru yapabilir, size en yakın şubeye gidip direk başvuruda bulunup daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

ING Bank Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Krediye başvurma koşullarının en başında öncelikle TC vatandaşı olmanız gerekir. İNG Bank Kredi verirken kredi puanınızı değerlendirerek kredi verir. Eğer Kredi puanınız 1400 ve üzerindeyse, faiz oranları daha da düşebilir. Müşterinin performansına göre faiz oranları değişiklik gösterebilir. Kredi puanınız 1100 ve üzerindeyse İNG Bank kredisine başvuru yapabilirsiniz. Kredi kampanyasında en düşük faiz 3 en yüksek faiz oranı ise 48 aydır. Eğer İNG Bank ile daha önce hiç çalışmadıysanız krediniz onaylandığında evraklarınızı kurye ile gönderip kredinizi istediğiniz yerden kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Güncel Faiz Oranları Ve Başvuru 2019
İng Bank’tan 3 Ay Ertelemeli 20.000 Kredi Başvurusu

ING Bank Kredi Puanı 2019

Kredi çekmek istiyorsanız, ihtiyacınıza göre en uygun krediyi seçerek kredinizi daha cazip hale getirebilirsiniz. Örneğin tatil yapmak için kredi çekmek istiyorsanız İhtiyaç Kredisine başvurabilirsiniz. Ev almak için konut kredisi, araba almak için de taşıt kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bu kredilerden en uygun olanını tespit edip kendi ödeme gücünüze göre kredi başvurusu yapabilirsiniz.Kredi kartı kullandıysanız ve ya daha önce kredi çektiyseniz Kredi Kayıt Bürosunda (KKB) kredi puanınız oluşmuştur. Ödeme düzeniniz ve alışkanlığınız, çektiğiniz kredi limitleri ve ödemediğiniz kredi ve ya kredi kartı ücretleri kredi puanınıza etki etmiştir. Her bankanın kendi politikaları vardır ve bu politikalara bakarken ayrıca sizin kredi puanınıza da bakmaktadır. Kredi puanınızı küçük bir ücret karşılığında Findeks sitesinden öğrenebilirsiniz. Kredi puanınızı bilerek başvuru yapmak sizin için daha avantajlı olacaktır. Başvurularınızın olumsuz olması sizin kredi puanınızı daha da çok düşürecektir. Kredi puanınıza Findeks üzerinden baktınız ve kredi puanınız 1100 ve üzerinde ise kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi puanınızı düşüren en büyük etken bilinçsiz başvuru ve ödeme düzensizliği olduğunu unutmayınız. Eğer devamlı düzensiz ödeme ve devamlı asgari ödemeler yapıyorsanız bu sizin kredi puanınıza olumsuz etki eder. Kredi Kartlarında en az asgari ödemenin iki katı ödeme yapınız. Her zaman için ödeme planınızı doğru yapmalısınız. Ödemeleriniz sizin için bir referanstır. Ayrıca kredi çekerken oluşturduğunuz vade de çok önemlidir. Sizin ödeme gücünüze 48 aya kadar vade yapılmaktadır. Kredi vadesi ne kadar çok olursa toplam ödeyeceğiniz miktar da o kadar çok olur. Bu detayı da unutmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emeklilere Konut Kredisi Verilir Mi? Hangi Bankalardan Alabilirim?

Kredi puanı sıfır olan yani daha önce hiç bir banka ile Kredi ve ya Kredi kartı kullanmamış müşteriler için kredi alımı oldukça zordur. Böyle müşterilerin kendilerine destek hesabı açarak ve ya kredi kartı alarak ödemelerini düzenli bir şekilde yapması sonucu kredi puanı oluşturmaları gerekir. Kredi ve Kredi kartı kullanan kişilerin kredi puanı her zaman yüksek olur. Ayrıca Nakit karşılıklı kredi kullanmak da kredi notunuzun oluşmasını sağlamak için başka bir yöntemdir. Kendi paranızla herhangi bir bankadan kredi açarak kredi puanı oluşturabilirsiniz. Her hangi bir banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisinden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

ING Bank Kredi Hesaplama 

Aşağıda 19.08.2018 itibari ile İNG Bank’tan alınan faizler ile ilgili bazı kredi miktarlarının ödeme tablosunu çıkardık. Bu faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Kredi Tutarı Faiz Vade Aylık Ödeme
5.000 TL %2.99 48 220 TL
10.000 TL %2.59 48 404 TL
15.000 TL %2.59 48 606 TL
20.000 TL %2.59 48 807 TL
30.000 TL %2.59 48 1211 TL


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *