ING Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu
3 Oca, 2019 14:08 tarihinde eklendi

ING Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu

ING Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu

Son zamanlarda en çok tercih edilen kredi başvurusu şekli SMS kredi başvurusudur. Sizde eğer bankalardan kredi başvurusu yapacak ve hızlı cevap gelmesini istiyorsanız SMS kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu tarz kredi başvurularında bankalar anında sizin TC Kimlik numaranızdan kredi sicilinize bakarak ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplamaktadırlar. Eğer bu onaylanan mesaj sizin için yeterli oluyorsa banka şubesine giderek anında kredinizi kullanabiliyorsunuz. Tüm bankalarda olduğu gibi ING Bank’ın da SMS kredi başvurusu kanalı bulunmaktadır. Bugün sizlere ING Bank’ın SMS kredi başvuru kanalı hakkında bilgiler vereceğiz. ING Bank 2205 SMS Kredi başvurusu nasıl yapılır ve onaylanan krediyi nasıl kullanırım diye merak ediyorsanız yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte SMS kredi hakkında bilgiler.

<<<—ING Bank Anında 5.000 TL Kredi İçin Tıklayınız—>>>

ING Bank SMS Kredi

ING Bank son zamanlarda reklamlarını gördüğümüz bankalardan biridir. Özellikle kredi konusunda oldukça hızlı sonuçlar veren bu bankadan sizde bir çok yöntemle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Öncelikle bilmeniz gereken ING Bank’tan kredi başvurusu yapıyorsanız bazı banka şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Öncelikle bu banka diğer bankalara göre kredi notunu daha önemli tutmaktadır. Normal bankalarda 1100 ve üzerine kredi verirken ING Bank 1300 ve üzerine kredi vermektedir. Ayrıca faiz oranları da sizin kredi notunuza göre değişiklik göstermektedir. Çok iyi bir kredi notu olan müşteri düşük faizle kredi alabilmektedir. Kredi sicilinizde bu banka için önemlidir. Eğer kredi siciliniz bozuk ve ya son dönem borçlarınızı gecikmeli ödüyorsanız başvurduğunuz SMS kredi olumsuz sonuçlanacaktır. Bunun için başvurmadan önce kredi notunuz ve kredi siciliniz hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz. Şimdi dilerseniz ING Bank SMS kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

ING Bank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank’tan hangi çeşit kredi istiyorsanız ona göre mesaj atmalısınız. SMS kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj atımı açık olması lazımdır. Örneğin hattınız faturasızsa liranızın olması gerekmektedir. Liranız yoksa bu krediye başvuru yapamazsınız. Çünkü bu mesaj atımı ücretli olacaktır. Eğer mesaj atmak için herhangi bir sorununuz yoksa verdiğimiz şekilde mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.İhtiyaç kredisi için SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazıp 2205’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi cevabınız dakikalar içinde size bildirilecek ve onay gelmesi durumunda kimliğinizle birlikte en yakın ING Bank’tan kredinizi kullanabilirsiniz.

<<<—İzmir Senetle Borç Para Veren Yerler İçin Tıklayınız—>>>

Kobi kredisi için SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız da cep telefonunuzdan KOBI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 2205’e göndermelisiniz. Krediniz değerlendirildikten sonra size Cep telefonunuza mesaj ile bildirilecektir. Eğer onay alırsanız ING Bank şubesine giderek evraklarınızla birlikte Kobi Bölümünden kredinizi kullanabilirsiniz.

Eğer ING Bank müşterisiyseniz ve acil nakit ihtiyacınız varsa cep telefonunuza JET yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve kartınızın son 4 hanesini yazdıktan sonra bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan 2205’e mesaj göndererek anında 9 taksitli 500 TL krediniz hesabınıza geçecektir. Tabi bu durumda da kart ödemeleriniz ve kredi ödemeleriniz düzenli olması gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu 2019

<<<—ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenmek İçin Tıklayınız—>>>

Konut ve Taşıt Kredisi Hakkında

Bankalardan konut ve taşıt kredisi almak istiyorsanız ve bankaya gitmeden sonucu öğrenmek istiyorsanız bazı bankalarda SMS ile kredi başvurusu vardır. Ama ING Bank sms ile konut ve taşıt kredisi başvurusu yapmamaktadır. Çünkü birebir müşteri temsilcisi ile görüşmelerinizde daha detaylı incelenmesi olacağından kredi başvurunuzu şubeler aracılığı ile yapmanızı istemektedirler. Sağlıklı ve düzgün sonuç alabileceğiniz bir kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yüksek miktarlı kredilerinizi banka şubelerinden yapmanızı öneririz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *