ING Bank Anında 5 Bin Kredi Başvurusu
12 Kas, 2018 18:34 tarihinde eklendi

ING Bank Anında 5 Bin Kredi Başvurusu

ING Bank Anında 5 Bin Kredi Başvurusu

ING Bank düşük miktarlı kredi başvurularınız için mini kredi adında bir kredi kampanyası başlatmıştır. Eğer sizde 5 bin lira kredi almak istiyorsanız ve tercih ettiğiniz banka ING Bank’sa mini kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı gün içinde yaptığınız başvuruyu anında onaylatabilirsiniz. Hatta onaylanan tutarı kimliğinizle istediğiniz şubeden kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için bankanın şartlarına uymanız gerekmektedir. Eğer bankanın şartlarına uygunsanız anında 5 bin kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere ING Bank Anında 5 bin kredi başvurusu nasıl yapılır bunu açıklayacağız.

ING Bank Anında Kredi 

ING Bank müşterilerin kkb skorlarına göre (kredi notu) kredi vermektedir. Hatta verdiği bu kredileri bu kredi puanına göre faiz uygulamaktadır. Sizde ING Bank‘tan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. ING Bank’tan anında kredi almak ve banka şubesine gitmek istemiyorsanız öncelikle ING Bank müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşterisi olan kişiler ING Bank internet bankacılığı ve ya mobil şube bankacılığından hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabildikleri gibi aynı zamanda başvurdukları kredi onaylandığında da anında bankaya gitmeden hesabına aktarabilmektedirler. Anında ING Bank kredisi için şartlardan bir tanesi böyledir.Ayrıca internet bankacılığı ve mobil şubeden 5 bin lira kredi yapan müşteriler dilediklerinde kredi kartı başvurusunu da otomatik olarak yapılacaktır. Eğer istemiyorsanız kredi kartı başvurusunu iptal ettirebilirsiniz. ING Bank’tan 5 bin kredi kullanmak için kredi notunuz en az 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Son artan faiz oranları sebebiyle bankalar kredi vermeye fazla yaklaşmasa da düşük miktarlı kredilerde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok kampanya yapmaktadırlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emekliye 100.000 TL Kredi Burgan Bank'ta (2019)

www.ingbank.com.tr sitesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda kredi başvuru sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada bilgilerinizi doldurduktan sonra 5 bin kredi başvurunuzu %2.99 faiz oranlarıyla başvuru yapabilirsiniz. Eğer 5 bin kredi başvurusundan yüksek kredi başvuru yaparsanız e-kredi başvurusu yapmalısınız. Bu e-kredi başvurusunun faiz oranı ise %2.29 olarak belirlenmiştir.

ING Bank Aylık Ödeme ve Masraflar 

ING Bank’tan 5 bin kredi aldığınızda bankadan 12 aylık vade yaptığınızda 516 TL, 24 Ay vadede 310 TL, 36 ay vadeli kullanmak istiyorsanız da aylık 245 TL kredi ödemesi yapmaktasınız. Bu kredi vadeleri haricinde istediğiniz kredi vadesini seçebilirsiniz. ING Bank internet üzerinden 20 bin liraya kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *