ING Bank ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limiti
22 Ara, 2018 12:34 tarihinde eklendi

ING Bank ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limiti

ING Bank ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limiti

Bankalardan yapabileceğiniz birçok işlemi banka ATM’lerini de kullanarak yapabilirsiniz. Özellikle bankada sıra beklemek yerine ATM’lerden para çekme ve para yatırma işlemlerini de yapabilirsiniz. ING Bank ATM para çekme ve para yatırma işlemlerinde belirlediği bir limit vardır. Bu limit dahilinde işlem yapabilirsiniz. Bugün sizlere her banka gibi ING Bank’ın da para çekme ve para yatırma limitleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ING Bank ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limitleri konumuzu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

ING Bank bildiğiniz gibi son zamanlarda birçok bankacılık ürünleriyle ön plana çıkan bankalardan biridir. Özellikle TV ve İnternet reklamlarında banka ön plana çıkmış ve pek çok müşterinin de tercih ettiği bankalardan olmuştur.Sizde eğer bu banka müşterisiyseniz tüm bankacılık işlemlerinizi banka ATM’lerinden yapabilirsiniz. Kredi ödeme, Kredi kartı ödeme, EFT ve HAVALE işlemleri, fatura ödeme, para yatırma ve para çekme gibi bir çok işleminizi bu bankanın ATM’sinden yapabilirsiniz.ING Bank ATM Para Çekme Limiti

ING Bank ATM’sinden para çekme işlemi yapmak istiyorsanız günlük limit olduğunu unutmamamız gerekir. Tüm bankalar gibi ING Bank’ta para çekmek için limit koymuştur. Bu uygulama sizin güvenliğiniz için oluşturulan bir uygulamadır. Eğer ING Bank ATM’sinden para çekmek istiyorsanız günlük en fazla 1000 TL para çekebilirsiniz. Üstü limit işlemleriniz için banka şubelerinden paranızı çekebilirsiniz. ING Bank en fazla bu limit dahilinde para çekme işlemi uygulamaktadır. Bazı müşteriler bu limit dahili üstünde de para çekebiliyorlar ama en az 5 TL komisyon alınmaktadır. Tabi o limit de en fazla verilen limitin 2 katı kadardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

ING Bank ATM Para Yatırma Limiti

ATM’ler den nasıl Para Çekme limiti varsa, para yatırmak içinde limitler vardır. Yalnız bu bankadan herhangi bir limit belirlenmemiştir.İstediğiniz kadar parayı ING Bank’tan yatırabilirsiniz. Ama yüksek miktarlı para yatırma işlemlerinde bilmeniz gereken bankamatik sadece 40 banknot almaktadır. Bu yüzden ATM önünde uzun bir süre bekleyebilirsiniz. Bu yüzden para yatırma işlemlerinizi banka şubelerinden de mesai saatleri içersin de yapabilirsiniz.

ING Bank ATM İşlem Ücretleri

ING Bank bankamatiğinden tüm bankacılık işlemlerinizi hiç yorulmadan yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat yapacağınız bazı işlemlerde bankamatik sizden komisyon ücreti alacaktır. Para çekme limiti dahilinde para çekerseniz 5 TL ücret almaktadır. Eğer bir ING Bank müşterisine kartsız para yatırma işlemi yaparsanız 10 TL ücret almaktadır. Bunun için yatıracağınız para miktarından 10 TL fazla para yatırırsanız sorun yaşamamış olursunuz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *