ING Bank Güncel Faiz Oranları ve Başvuru 2019
4 Oca, 2019 15:34 tarihinde eklendi

ING Bank Güncel Faiz Oranları ve Başvuru 2019

ING Bank Güncel Faiz Oranları ve Başvuru 2019

Bankalar arasında kredi başvurusu en çok yapılan ING Bank, müşterilerine ayrı ayrı faiz oranı uygulayan ilk bankalardan biridir. Kredi puanınıza göre size faiz oranı hazırlayan bu bankadan bir çok yolla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan ne kadar faiz olduğunu öğrenmek için öncelikle sizin kredi notunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. Bugün sizlere ING Bank güncel faiz oranları ve başvuru nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyup 2019 yılında ing bank faiz oranları hakkında fikir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte Detaylar.

<<<—Vakıfbank Güncel Faiz Oranları İçin Tıklayınız—>>>

ING Bank İhtiyaç Kredisi 2019

Nakit ihtiyacınız var ve bankalardan kredi almak istiyorsanız ilk önce tüm bankaların faiz oranlarını karşılaştırma yaparız. ING Bank’ta da faiz oranı öğrenmek istiyorsanız kredi notunuzu da bilmeniz gerekmektedir. ING Bank yine de ortalama bir faiz oranı vererek müşterilerine hesaplama yapmaları için fırsat vermiştir. Son yapılan güncellemeden sonra faiz oranlarında düşüşe geçen ING Bank ortalama olarak 1.99 faiz oranı ile hizmet vermektedir. Eğer kredi notunuz iyiyse bu kredi faizi 1.74’e kadar düşmektedir. Bunun için ilk önce kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız da www.ingbank.com.tr adresine girerek hızlı kredi başvurusu yaparak krediniz onaylandığında size verilen faiz oranı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ING Bank sizlere ihtiyaç kredisi olarak en fazla 50.000 TL hizmet vermektedir. Eğer sizde ING bank ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız gelir belgenizle en yakın şubeye giderek ne kadar kredi alabilirsiniz öğrenebilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizlere ortalama olarak çekeceğiniz krediye göre aylık taksitleriniz hakkında bilgi verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi


Çekilen Kredi Tutarı ve Vade Aylık Ödeme
5.000 TL 24 Ay 306 TL
5.000 TL 36 Ay 241 TL
10.000 TL 24 Ay 552 TL
10.000 TL 36 Ay 417 TL
15.000 TL 36 Ay 626 TL
20.000 TL 36 Ay 834 TL
25.000 TL 36 Ay 1.043 TL
30.000 TL 36 Ay 1.252 TL
40.000 TL 36 Ay 1.669 TL
50.000 TL 36 Ay 2.086 TL

Yukarıda kullandığınız kredide masraf olarak hayat sigortası zorunludur ve ayrıca kredi tahsis ücreti kesilecektir. Alacağınız krediye göre değişiklik gösteren bu ücret kredi tutarına göre binde 5’i kadar kesilecektir. 10.000 TL kredide 50 TL yapmaktadır. Hayat sigortası yaşınız, cinsiyetinize göre değişiklik gösterecektir. Eğer bu bankadan maaş alan bir müşteriyseniz daha iyi teklifler alabilirsiniz. Ayrıca size özel kampanyalar ve faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz. Maaş aldığınız banka ile görüşebilirsiniz.

<<<—Ziraat Bankası Emekli Kredisi İçin Tıklayınız—>>>

ING Bank Kredi Başvuru Şartları

Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu öğrenmelisiniz. Eğer kredi notunuz düşükse bu banka size kesinlikle kredi vermeyecektir. Eğer bu bankanın müşterisiyseniz bankanın internet bankacılığına girerek kredi notunuzu öğrenebilir ve kredi notunuzu iyi gördüğünüzde de online olarak internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında ise bankaya gitmeden 15.000 TL’ye kadar hesabınıza atabilirsiniz.

Eğer bu banka müşterisi değilseniz www.ingbank.com.tr sitesine girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Size verilen başvuru formunu eksiksiz ve gerçek bir şekilde doldurursanız krediniz puanınız tutması halinde onaylanacaktır. Ayrıca ING Bank’tan sms kredi başvurusu yapabilir ve ING Bank ATM’lerinden de kolayca başvuru yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Passolig Kartı ile Kredi Başvurusu Yapmak (2018-2019)

<<<—ING Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu İçin Tıklayınız—>>>

Bu bankadan kredi başvurusunda bulundunuz ve kredi notunuz yüksekse gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Yalnız kredi notunuz sınırda ve banka sizden evrak karşılığında onay isterse bankaya giderken muhakkak belgelerinizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Kredi başvuru esnasında yazdığınız gelir ile getireceğiniz gelir belgesi aynı olmalıdır. Bu yüzden başvuru yaparken ne kadar gelir belgesi alabilirsiniz ilk önce bunu araştırın. Bazı firmalar yüksek gelir belgesi vermeye yanaşmamaktadır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *