ING Bank Konut Kredisi 2019 (Faiz Oranları – Başvuru)
25 Oca, 2019 18:01 tarihinde eklendi

ING Bank Konut Kredisi 2019 (Faiz Oranları – Başvuru)

ING Bank Konut Kredisi 2019 (Faiz Oranları – Başvuru)

ING Bank konut kredisi 2019 yılına girerken, konut kredisi başvuru yapacak kişilere güzel haberler vermiştir. 2018 yılından beri %3 faiz oranın üzerinde olan konut kredileri yeni güncelleme ile düşüşe geçmiş ve %1.84’e kadar düşmüştür. Bu faiz oranları da konut almak isteyen müşterilerin içine birazcık su serpmiştir. ING Bank konut kredisi diğer bankalara baktığınız zaman daha düşük faiz oranı uygulayan bir bankadır. Sizde hayalinizdeki eve bu bankadan konut kredisi alarak  kavuşabilir, en uygun faizlerle de kredi alabilirsiniz. Bu kredi faizi oranı sizin kredi notuna göre de değerlenmektedir. Eğer çok iyi bir banka çalışması yaşıyorsanız daha düşük faiz oranı ile bu bankadan konut kredisi kullanabilirsiniz.

ING Bank kişiye özel uyguladığı faizlerle en çok konut kredisi başvurusu yapılan bankalardan biri olmuştur. Taksit tutarlarını artan taksit, eşit taksit olarak da ayarlayabilirsiniz. Kendi bütçenize göre ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. ING Bank’tan konut kredisi almak isteyenler için ise bu bankanın uyguladığı bir politika olduğunu ve bu politikaya uygun bir müşteri olmanız gerektiğini söylemek isteriz. Şimdi sizlere ING Bank konut kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. Diğer bankaların faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

60 Ay Vadeli Konut Kredisi Faiz Oranları (Tüm Bankalar)  
Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar (Güncel Liste)
Konut Kredisi Faizleri 2019 (En Uygun Konut Kredisi)

ING Bank Konut Kredisi Başvuru

Bu bankadan yukarıda da söylediğimiz gibi, uygun müşteri grubunda olmanız gerekmektedir. Öncelikle kredi notunuzun ve kredi sicilinizin uygun olması lazım. Bu bankadan tüm krediler için belirlenen bir kredi notu vardır. Bu kredi notu 1200 ve üzeridir. Eğer bu kredi notu ve üzerinde iseniz tüm kredi çeşitlerine başvuru yapabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse bu bankadan başvuru yapacağınız tüm kredi ürünleri olumsuz sonuçlanacaktır. Eğer kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.

Ayrıca düzenli bir gelire, çalışıyorsanız da sigortalı bir işte çalışıyor olmanız gerekmektedir. Tüm bu şartlara uygunsanız en yakın ING Bank’a giderek direk kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz alacağınız evin ekspertiz değerinden sonra limit belirlenecektir. Sizin aldığınız fiyat bu konuda önemli değildir. Aldığınız eve banka ekspertiz gönderecek ve bu ekspertiz değerine göre %80’ine kadar kredi verilecektir. 100 bin lira ekspertiz değer olan bir eve 80 bin lira kredi olur. Bu krediyi 120 ay vadeye kadar da ödeme yapabilirsiniz. Geri kalan %20’lik kısmı bankaya peşinat olarak verebilirsiniz.ING Bank Konut Kredisi Ödeme Tablosu

ING Bank son güncellemelerden sonra FAİZ ORANINI %1.84 olarak belirlemiştir. Bu faiz oranı sizin kredi notunuza ve banka çalışmalarınıza göre daha da düşebilir. Bunu öğrenmek için banka şubesine gidebilirsiniz. Şimdi dilerseniz alacağınız kredi miktarına göre aylık ödemeleriniz nasıl oluyor bir göz atalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bireysel Kredi Yapılandırma 2019 (İhtiyaç Kredisi)
Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı
50.000 TL 60 Ay 1.383 TL
50.000 TL 120 Ay 1.036 TL
100.000 TL 120 Ay 2.072 TL
200.000 TL 120 Ay 4.144 TL
300.000 TL 120 Ay 6.217 TL
500.000 TL 120 Ay 10.362 TL

Yukarıda verilen faiz oranları Ocak 2019 yılında ING Bank sitesinden alınmıştır. En doğal faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız www.ingbank.com.tr adresine girerek son güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. ING Bank konut kredisine başvurmak için;

  • Banka şubesinden başvuru
  • İnternet Sitesinden başvuru
  • 0 850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başvuru. (7’ye basarak direk bağlan)

ING Bank Konut Kredisi İstenilen Evraklar

ING Bank kredi başvurusunu bu yöntemlerle yapabilirsiniz. Sitemiz olarak size en iyi başvuruyu bankadan yapacağınızı söylemek isteriz. Çünkü banka şubesinden yapılan başvurular daha detaylı incelenir ve ufak problemler halledilebilir. Bu şekilde konut kredisine onay alabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankaya giderken şu evrakları yanınızda bulundurunuz.

  • Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi
  • Satın alınacak evin tapu fotokopisi
  • Gelir Belgesi ve Çalışanlar için İşyerinizden alacağınız imza sirküsü
  • İkametgah Belgesi

Daha başka evraklarda isteyebilirler. Bankada başvurunuzdan sonra evraklar belli olacaktır. Banka ayrıca ek gelir, kefil ve teminat isteyebilmektedir.

Yukarıda sizlere ING Bank konut kredisi faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Sizde yazımızı okuyarak kolay ve hızlı bir şekilde konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz, aklınızda kalan bir soru olursa aşağıdaki yorum kısmına belirtebilirsiniz. Sitemizde bulunan ve ilgilinizi çekeceğinizi düşündüğümüz Faizsiz Kredi Veren Bankalar yazımıza da göz atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Taşıt Kredisi Hesaplama 2019 (Tüm Bankalar)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *