İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu | 2019, 50.000 TL
7 Tem, 2019 13:07 tarihinde eklendi

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu | 2019, 50.000 TL

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu | 2019, 50.000 TL

İş bankası kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Üstelik kredi almak istiyorsanız sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Sonbahar Kredisi kampanyası olarak adlandırılan bu kampanyaya başvurmak için yazımızı okuyabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru

Türkiye’de 1300 şubeyi aşkın bir banka olan İş Bankasından yeni bir kredi kampanyası haberi gelmiştir. Bu kredi kampanyasında 50.000 TL‘ye kadar kredi başvurusu yapabilir ve 60 aya varan vadelerle kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası İhtiyaç Kredisi kullanan müşteriler ise isterse taksitlerini aydan aya isterse ödeme gücünüze göre esnek taksit yaparak ödeyebilirsiniz.

İş Bankasından kredi başvurusu yapmak ise çok kolaydır. Bir çok başvuru kanalı bulunan İş Bankasından dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu yaptığınız kredi başvurusunun cevabı ise anında cep telefonunuza gelecektir. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan müşteriler ise kredi notuna göre faiz oranı uygulanmaktadır. Son zamanlarda artan faiz oranlarından İş Bankası’da etkilenmiş ama bu durumu müşterilerin KKB skorlarına göre uygun faiz oranları ile kredi hizmete vermeye çalışmaktadır.

İnternetten ve SMS ile Kredi Başvurusu

İş Bankası İhtiyaç Kredisine başvurmak için öncelikle size en yakın İş Bank şubesini tercih edebilirsiniz. İş bankası müşterisi olmasanız da hızlı bir şekilde kredi başvuru sonucunu öğrenebilir ve kredi başvurunuz onaylandığında ise kredinizi anında kullanabilirsiniz. Eğer İş Bank müşterisi iseniz kredinizi bankaya gitmeden oturduğunuz yerden kullanabilirsiniz. İş Cep‘ten, İnternet Bankacılığından ve İş Tabletten kredi başvurusunu yapabilir ve sonucu olumlu olma durumunda ise kredinizi hiç şubeye gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank’tan Emeklilere 65.000 TL Kredi İmkanı ( Nasıl Çekilir? )


İş Bankası ihtiyaç kredisine başvuru da en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi cep telefonu ile SMS kredi başvurusudur. Oturduğunuz yerden yapacağınız bu başvuru ile kredi başvuru cevabınız anında cep telefonunuza gelecektir. Tek yapmanız gereken Cep Telefonu mesaj bölümüne girip NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye göndermektir. (Örneğin; NAKİT 264xxxxx248 30000 4500). Başvuruyu yaptığınız da ön onay alırsanız kredinizi eğer İş Bank müşterisiyseniz İş Cep ve İnternet Bankacılığından hızlı bir şekilde hesabınıza aktarabilirsiniz.

ATM ve İş Bankası telefon şubesi numarası olan 0 850 724 0 724‘ü arayarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onay alması durumunda en yakın İŞ Bank şubesine giderek kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Kredi Almak İçin Kredi Notu Önemli mi?

Kredi notu hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İş Bankası İhtiyaç Kredisine başvurmanız için bankanın sizden istediği bir takım şartlar vardır. Öncelikli olarak istihbaratınıza bakılarak kredi notunuz üzerinden değerlendirme yapılacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise ihtiyaç kredisi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer 1100 üzeri kredi notuna sahip iseniz İş Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notunuza göre faiz oranları uygulanmaktadır. Düşük faizli kredilerden yararlanmak istiyorsanız kredi notunuz 1600 ve üzeri olması gerekmektedir. Kredi notunuzu nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız findeks.com sitesine girerek kredi notunuzu ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. Kredi notunuzu ayrıca çalıştığınız bazı bankaların internet bankacılığını kullanarak da öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Masrafsız Konut Kredisi Veren Bankalar 2019

Yukarıda sizlere İş Bankası İhtiyaç Kredisi ve 50.000 TL‘ye kadar nasıl kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verdik. Bu bankadan sizde kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası genel olarak gelir belgeli olarak kredi vermektedir. Eğer gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız sayfamızda bulunan Gelir Belgesiz Kredi Veren En Hızlı Banka adlı yazımızı okuyabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *