İş Bankası ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri
18 Eyl, 2018 9:52 tarihinde eklendi

İş Bankası ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

İş Bankası ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Türkiye İş Bankası ATM Para çekme ve yatırma limitleri koyarak müşterilerinin güvenliğini sağlamaktadır. Dolandırıcılığa karşı önlem alan İş Bankası’nda para yatırmak ve ya para çekmek için belirli limitler vardır. Bu limitler günlük olarak uygulanmaktadır.

İş Bankası Para Çekme Limiti

İş Bankası, ilk özel sermayeli olan bir bankadır. Kurulduğundan beri sektöre çok önemli katkılarda bulunmuştur. İş bankası müşteri ve tüketicilere sağladığı hizmetler sebebiyle bankalar arasında en tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Ülke genelinde yüzlerce şubesi ve ATM‘si bulunan İş Bankası, internet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve mobil şube teknolojisini de geliştirerek müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

İş Bankası ülke genelinde pek çok noktada hizmet veren ATM’ler aracılığı ile de hizmetlerini hızlı ve kesintisiz olarak sürdürmektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz işlemlerinizi İşbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Para çekme, Para yatırma, Para Transferi, ve bir çok ödeme kanallarıyla çeşitli bankacılık işlemlerinizi güvenilir bir şekilde İş Bankası ATM’lerinden yapabilirsiniz. İş Bankası size bu hizmetleri verirken para çekme ve para yatırmanızda sizin güvenliğiniz için limitler koymuştur. Doğacak bir dolandırıcılık olaylarına karşı önlem alan banka tamamen müşterilerinin güvenliğini düşünmektedir.Türkiye İş Bankasında ATM’lerden günlük para çekme limiti 2.000 TL’dir. Bu limit size yetmiyor ise belli bir komisyon vererek 1.000 TL daha para çekebilirsiniz. Yani günlük en fazla 3.000 TL para çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank Cebe Havale Nasıl Yapılır? (Detaylı)

İş Bankası Para Yatırma Limitleri

İş Bankası ATM’lerinden para çekme limitleri olduğu kadar para yatırma limitleri de vardır. Günlük istediğiniz kadar para yatırma işlemi yapamazsınız. İş Bankasında ATM’lerden günlük para yatırma limiti 20.000 TL’dir. Bu miktarda para yatıracağınız zaman, 20.000 TL’yi bir anda bankamatikten yatıramayacağınızı bilmenizi isteriz. ATM’ler genelde tek seferde en çok 40 Banknotluk para girişi sağlamaktadır.

İş Bankası ATM İşlem Ücretleri

İş Bankası ATM’lerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinde müşterilere bazı ücretler ve ya kesintiler uygulanmaktadır. Örnek verecek olursak günlük para çekme limitinden fazla para çekmek isteyen müşteriler için banka 5 TL asgari olmak kaydıyla ücret almaktadır. İş Bankası kartınızla bir başka ATM’den bakiye sorgulama ve para çekme işlemleri yapabilirsiniz. Bunların ücreti ise bakiye sorgulamada 0.27 para çekme de 1.05 TL olarak belirlenmiştir. Para çekme ve para yatırma limitlerini aşmadığınız sürece işlemleriniz ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *