İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
29 Kas, 2018 14:21 tarihinde eklendi

İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Günümüzde en çok kullandığımız terimlerden biride kredidir. Bankalardan kredi başvuruları ve kampanyalarını takip ederek ihtiyacımız duyduğumuz parayı bu şekilde bulmaya çalışırız. Bankalardan uygun faizlerle kredi almak ve uygun vade yaptırarak kredi başvurusunda bulunabiliriz. Bu bankalardan bir tanesi de İş Bankası’dır. İş Bankası yaptığı tüm kredi kampanyalarında düşük faizle kredi imkanı sunarak hızlı ve güvenilir bir kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sizde İş Bankasından ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve ipotek karşılığı kredi türlerinden istediğinize başvuru yapabilir ve uygun olması durumunda anında kredinizi kullanabilirsiniz. Bugünkü konumuzda sizlere İş bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl olur ondan bahsedeceğiz. Eğer yazımızı okursanız bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve sizde kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankasından kredi başvuru sonucu öğrenmeden önce dilerseniz nasıl başvuru yapabiliriz bunun bilgisini verelim. İş Bankasından kredi almak isteyen müşterilerin bilmesi gereken önemli bir durum vardır. Sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız kredi siciliniz temiz ve aynı zamanda kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Bankalardan kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz sizin yararınıza olacaktır. Kredi notunuzu findeks.com sitesinden öğrenebilir ve ayrıca İş Cep uygulamasını kullanarak da görebilirsiniz. Eğer kredi notunuz 1200 ve üzerindeyse bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emekliye Faizsiz Kredi Veren Banka Var mı? (2019 İnceleme)

İş bankasına kredi başvurusu hangi yöntemle yaparsanız yapın bir tek internet bankacılığı kredilerinde gelir belgesi istenmemektedir. Diğer tüm kredi türlerini kullanırken bankaya evraklarınızla birlikte giderek kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası müşterileri internet bankacılığı ve iş cep uygulaması üzerinden 15.000 TL‘ye kadar kredi başvurusu yapabilirler. Bu kredi onayı aldığınız zaman banka sizden evrak istemeyecek ve kredinizi anında hesabınıza aktaracaktır.İş bankası şubelerine giderek bankanın tüm kredi ürünlerine başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisinde 36 ay vade, taşıt ve ipotekli kredilerde 48 ay vade ve konut kredilerinde 120 ay vade yapan bu bankadan istediğiniz krediye bankanın uygun müşteri grubundaysa başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca banka ATM’leri, internet sitesi ve müşteri hizmetleri telefonunundan da hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız  Cep telefonunuzun mesaj kısmından NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndererek başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde cevabı size mesaj olarak bildirilecektir. Eğer mesajda kredi tutarı yazarsa bu onaylanan bir tutar değildir. Bankaya evraklarınızla birlikte giderek ön onay krediniz için başvuru yapmalısınız. Ayrıca mesajda yazdığınız aylık gelirinizi bankaya giderken beyan etmek zorundasınız. Aksi taktirde krediniz olumsuz sonuçlanacaktır.

İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

İş bankasından kredi başvurusu yaptınız ve kredi başvuru sonucunu henüz öğrenemediyseniz bu bankanın başvuru durum sorgulama sayfasından kolayca başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. İş Bankası başvuru takip işlemi için burayı tıklayınız. Buradan gerekli bilgileri girip kredi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer krediniz onaylanmadıysa neden onaylanmadığını da görebilirsiniz. Banka ayrıca konut ve taşıt kredileri ile ilgili internet sitesinden başvuru ve takip imkanı da vermektedir. Yalnız eğer yüksek miktarlı kredi istiyorsanız internet üzerinden değilde şubeye giderek direk evraklarınızla başvuru yapmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama (En Hızlı Yöntem)

0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak da kredi başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Bu numaradan direk müşteri temsilcisine bağlanarak bilgilerinizi verdikten sonra kredi ve kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Krediniz onaylandıysa sizi banka şubesine evraklarınızla birlikte davet edeceklerdir. Ayrıca banka şubelerine giderek kimliğinizi gösterdiğinizde kredi başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *