İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi
10 Mar, 2019 20:59 tarihinde eklendi

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

İş Bankası Türkiye’de ilk kurulan özel banka olmasından dolayı köklü oluşundan ötürü bir çok müşteri portföyüne ulaşmıştır. Hal böyleyken İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayıp bankacılık işlemlerini yaptırmak isteyen bir çok kişi bulunmaktadır. Fakat müşterilerin şikayeti ise müşteri hizmetlerini aradıklarında müşteri temsilcisine bağlanana kadar ki o sıkıcı süredir. Menüler arasında kaybolmayıp bir an önce İş Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma yapmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

İş Bankası ile ilgili işlemlerinizi İş Bankası şubesinden, İş Bankası ATM’lerinden, İş Cep’ten, İnternet şubesinden ve müşteri temsilcisinden yapabilirsiniz. Eğer hızlı bir şekilde finansal işlemlerinizi yapmak istiyorsanız İş Bankasının mobil uygulaması olan İş Cep’i indirebilir ve buradan işlemlerinizi yapabilirsiniz. İş Cep indirmek için tıklayınız.

1924 Yılında Atatürk’ün talimatları doğrultusunda kurulan İş Bankası uygun faiz oranları ile kredi ve ayrıca uygun mevduat faizleriyle müşteri çekmeye devam etmektedir. Müşterilerine bir güzelliği de müşteri temsilcilerini arayarak bütün finansal işlemlerini yaptırmaktadırlar. 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. İş Bankası telefon bankacılığı tüm müşterileri hemen hemen kullanmaktadır. Ama müşterilerin tek sorunu, direk müşteri temsilcisine bağlanamamaktır. Eğer müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız şu yöntemleri deneyiniz.İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Müşteri hizmetleri numarası olan 444 02 02 ve ya 0 850 724 0 724‘ü arıyoruz. Numaralardan birini aradıktan sonra sizi sesli kayıt sistemi karşılayacaktır. Bu sesli komut sistemi karşınıza çıktıktan sonra direk 0(sıfır)’a basarak anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca çıkan sesli komutta konuşarak müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum diyerek de müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İş Bankası müşterilerin şikayetlerinden dolayı, bu sistemde müşteri temsilcisine bağlanmak çok kolay olmaktadır. Bu arada müşteri temsilcisine bağlanmak için yaptığınız işlemlerden sonra eğer sıraya alınıyorsanız, müşteri temsilcileri başka müşterilerle konuşuyordur. Bu kısa bekletme sonrasında hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Müşteri Hizmetlerini arayarak şüpheli kart işlemi kullanımı, kayıp kartınızı ve çalıntı kartınız ile ilgili işlemlerinizde sesli komuta kartım çalındı derseniz sizi yetkili temsilciye bağlayacaklardır. Eğer şüpheli işlemden şüpheleniyorsanız kartınızı iptal ettirip hemen değiştirmenizi öneririz. Ayrıca Müşteri hizmetlerini arayarak kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilir, bankacılık şifre işlemleri için arayabilir, Bireysel emeklilik hakkında da bilgi alabilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri 24 saat açıktır ve haftanın 7 günü hizmet vermektedir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *