İş Bankası 4402 SMS Kredi Başvurusu
2 Oca, 2019 12:23 tarihinde eklendi

İş Bankası 4402 SMS Kredi Başvurusu

İş Bankası 4402 SMS Kredi Başvurusu

Bankalardan kredi almak istediğimiz zaman kolay ve anında kredi veren bankaları seçmekteyiz. Bu sebeple bankaların en kolay başvuru sistemi olan SMS kredi servisini kullanarak hızlı bir şekilde ne kadar kredi alabileceğimizi öğrenebilirsiniz. Bunun için bankalardan kredi almak isteyen kişiler her bankanın SMS kredi servisleri hakkında bilgi almak istemektedirler. İş Bankası 4402 SMS kredi servisi de bu servislerden bir tanesidir. İş bankasından SMS kredisi başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken bazı şartlar vardır. Bugün sizlere İş Bankası 4402 SMS Kredi Başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak anında kredi başvurusu yapabilir ve hangi şartlarda bu krediye başvuru yapabilirsiniz bunun hakkında bilgi alabilirsiniz. İşte detaylar.

<<<— Gelir Belgesiz Kredi Almak İstiyorsanız Tıklayınız—>>>

4402 SMS Kredisi

İş Bankasından kredi başvurusu yaptığınızda bilmeniz gereken bazı şartlar vardır. Eğer banka müşterisi değilseniz en kolay kredi başvuru yöntemi olan SMS kredi başvurusu yapmadan önce banka politikasına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bu banka diğer bankalara göre daha katı kuralları olan bir bankadır. Sizde eğer bu bankadan kredi almak istiyorsanız ve SMS kredisi başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz 1300 ve üzerindeyse İş Bankasından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Daha düşük kredi notuna sahipseniz bu bankadan sadece kredi kartı başvurusu yapmanızı öneririz. Olumsuz olan bir başvurunuz kredi notunu daha da düşürdüğünü unutmayalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankasından Herkese 10 Bin Kredi (Hemen Başvur)

İş Bankasından SMS kredisi almak isteyenler için bir başka önemli konu ise gelir belgenizdir. Gelir belgesiz kredi almak için banka müşterisi olmanız gerekir. İş Bankasından gelir belgesiz kredi 15.000 TL’ye kadar internet bankacılığı ve ya İŞ Cep üzerinden verilmektedir. Ama eğer banka müşterisi değilseniz ve yine de SMS kredisi başvurusu yapacaksanız bir gelir belgenizin olması gerekmektedir. Çünkü krediyi banka şubesinden kullanırken banka sizden gelir belgesi isteyecektir. Ayrıca SMS kredisi yaptıktan sonra ki gelen onay mesajı sadece ön onaydır. Krediyi verme hakkı bankaya aittir. Banka istediği taktirde bu krediyi iptal ettirebilir ve ya sizden kefil isteyebilir. Bu yüzden İş Bankası diğer bankalardan daha katı bir bankadır.İş Bankası SMS Kredi Başvurusu

SMS kredisi adından da bahsedileceği gibi cep telefonu üzerinden yapılan bir kredi sorgulama sistemidir. Cep telefonunuzdan mesaj atarak bu kredi kampanyasına başvuru yapmaktasınız. İş Bankasından SMS kredisi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip aşağıda verilen yazıları aynı şekilde yazmalısınız.

NAKIT TCKİMLİKNO KREDİTUTARI AYLIKGELİR
ÖRNEK: NAKIT 332233223312 10000 2500

Yukarıda verdiğimiz kredi başvuru şeklini aralarda boşluk bırakarak yazmanız gerekmektedir. Daha sonra mesaj kısmına yazdığınız bu yazı sonrasında mesaj gönderilen numaraya 4402 yazıp mesajı gönderiyoruz. Kısa bir süre bekledikten sonra kredi cevabınız size mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Krediniz onay aldığında rakamlar yazacaktır. Eğer rakam yazmıyor ve bankaya gelmeniz gerekir gibi bir mesaj alırsanız bankaya evraklarla başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu durumda kredi notunuz sınırda olduğu için bu mesaj gelmiştir. Onay mesajını aldıktan sonra bankaya belirttiğiniz aylık geliri beyan ederek tüm evraklarınızla en yakın İş Bankasına giderek kredi başvurunuzu tamamlarsınız. Kredi için gelen mesaj onay mesajı değil ön onay mesajıdır. Evraklarınızı bankaya verdikten sonra krediniz değerlendirilecek ve bir sorun olmadığında anında krediyi kullanacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Passolig Kartı ile Kredi Başvurusu Yapmak (2018-2019)

Eğer İş Bankası müşterisiyseniz 15.000 TL’ye kadar olan SMS kredi onaylarında hiç bankaya gitmeden internet bankacılığını kullanarak ve ya İŞ CEP uygulamasını indirerek anında kredinizi kullanabilirsiniz. Burada hiçbir şekilde kredi için evrak gerekmemektedir.

<<<— Anında SMS Kredisi Veren Bankalar İçin Tıklayınız—>>>

Başvuru Takibi Nasıl Olur?

İş Bankasından SMS kredisi başvurusu yaptığınızda banka size anında cevap verecektir. En geç 15-30 dakika içersin de kredi sonucunuz  mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Sistemsel ve ya başka bir sıkıntıdan dolayı mesaj gelmediyse 0 850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak hızlı bir şekilde başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu numarayı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *