İş Bankasından 100.000 TL 48 Ay Araba Kredisi 2018
10 Şub, 2019 22:09 tarihinde eklendi

İş Bankasından 100.000 TL 48 Ay Araba Kredisi 2018

İş Bankasından 100.000 TL 48 Ay Araba Kredisi 2018

İş bankası taşıt kredi kampanyasında güncel kampanyalar yapmaya devam ediyordur. Türkiye’nin en lider bankaları arasında gösterilen İş Bankası müşterilerine cazip faiz oranlarıyla kredi hizmeti vermeye devam ediyordur. Bugün sizler için İş Bankası Taşıt Kredisi faiz oranları ve başvuru şartlarını araştırdık.

Yeni bir araç alıp ayağınızı yerden kesmek istiyorsanız ve ya eski arabanızla vedalaşıp onu yenilemek istiyorsanız iş bankası taşık kredisi ile kredi kullanarak bu hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sıfır ve ya 2. el araçlar için iş bankası size kredi fırsatları sunmaktadır. Sıfır aldığınız arabalarda ise İş Bankası müşterilerine kefilsiz olarak hizmet vermektedir.

İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası taşıt kredisi almak için, bankanın uyguladığı prosedürler vardır. Bu prosedürlere uyarak başvuru yapmamız gerekmektedir. Öncelikle sıfır olsun ve ya 2. el araç olun araç alımlarınızda bankaya başvurmadan önce muhakkak kredi notunuzu öğrenip kredi başvurusunda bulunun. Kredi notu düşük kişilerin ihtiyaç ve konut kredilerinde olduğu gibi taşıt kredisi çekerken de başvurularının olumsuz olacağını unutmayın. Kredi çekerken en önemli etken kredi notudur. Kredi notunuzu findeks.com internet sitesine girerek öğrenebilir, ve ya kullandığınız bankanın internet bankacılığından anında ufak bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.

0 km taşıtlar için, taşıtın nihai fatura değerinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70’i, 100.000 TL’nin üstünde olan kısmı için %70’i dikkate alınarak hesaplanır. 100.000 TL’lik bir araç almanız için 70.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Bu oranlar 2.el araçlar için geçerli değildir. 2. El araçlar için ise, noter satış bedelini aşmamak şartıyla, taşıtın kasko değerinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70’i, 100.000 TL’nin üstünde olan kısmı için %50’si dikkate alınarak hesaplanır. Bu şartlar iş bankası taşıt kredisi için uygulanan yöntemlerdir. Kredi taleplerinde kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler uygun gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir. Kredi notunuz düzgün olsa bile kefil talebi isteyebilmektedirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank 10.000 TL 36 Ay İhtiyaç Kredisi Başvuru

Başvuru Kanalları

İş Bankası taşıt kredisine başvurmak çok kolaydır. İş bankası taşıt kredisi için HIZLI KREDİ ayrıcalığını müşterilerine sunmaktadır. İnternet sitesinden ve ya mobil bankacılıktan taşıt kredisine hızlı bir şekilde başvurabilir sonucunu anında öğrenebilirsiniz. İş Bankası taşıt kredisi almak için, hızlı kredi yanı sıra diğer başka başvuru seçenekleri de vardır. Size en yakın İş Bankası şubesine girerek anında kredi başvurusu yapıp sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca İnternet şubesini kullanarak ve ya İş Bankası Telefon Şubesi 0850 724 0 724 numaralı telefondan da başvuru yapabilirsiniz. Çok daha fazla detaylı bilgi için, iş bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Sizler için araştırmalarda bulunan ekibimiz tarafından size önerilen başvuru şekli direk iş bankasından yapacağınız başvurulardır. Olumsuz olma durumunda kredi notunuzu düşürmemiş olursunuz ve elektronik sistemin kurbanı olmazsınız. Eğer vaktiniz varsa şube başvurularını öneriyoruz.Ödeme Tablosu

İş Bankası Taşıt Kredilerinde 2018 Ağustos ayı içersinde faiz oranını sıfır ve ikinci el araçlarda %1.99 olarak belirlemiştir. En yüksek vade ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Ödeme tablosu aşağıdaki gibidir.

Kredi Tutarı Faiz Oranı Vade Aylık Ödeme Tutarı
50.000 TL %1.99 48 Ay 1.761,43 TL
80.000 TL %1.99 48 Ay 2.818,28 TL
100.000 TL %1.99 48 Ay 3.522,85 TL

Bu faiz oranları Ağustos ayında İş Bankasından alınmıştır. Siz başvuru yapacağınız zaman faiz oranları artabilir ve düşebilir. Bunun için güncel faiz oranlarından haberdar olmak için İş Bankasının internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank'tan 15.000 TL 60 Ay %1.95 Faiz Oranıyla Kredi Başvurusu

Başvuruda İstenilen Belgeler

İş Bankası Taşıt Kredisi için başvurmak istediğinizde sizden bir kısım belgeler istenecektir. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. İş Bankası Taşıt kredisine başvuran TC Vatandaşları iş bankasından alacağı başvuru formunu eksiksiz doldurmalı ve imzalamalıdır. Daha sonra başvuru formunun yanına, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisini koymanız gerekir. Daha sonra gelir belgenizi yani gelir durumunuzu gösteren bir belge olması gerekir. Sıfır km araç alacaksanız aracın faturası, 2. el araç alacaksanız da aracın ruhsat fotokopisini başvuru esnasında yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Başvuru esnasında sizden kefil istenirse , kefilin de nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile beraber başvurması gerekmektedir. Eğer kefil evli ise eş rızası olması gerekir. Bu detayı da atlamamak gerekir.

İş Bankasının bazı araç firmalarıyla anlaşmaları vardır. Aşağıdaki firmalardan sıfır araç alacaksanız İş Bankası kredisi size özel faiz oranları ile yardımcı olacaktır.

 

İş Bankası Anlaşmalı Araç Firmaları

Yukarıda sizlere İş Bankası Araba kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kolay bir şekilde 100.000 TL’ye kadar araba kredisi alabilirsiniz. Ayrıca diğer yazılarımızdan En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *