İşçilere Kredi Veren Bankalar Listesi
19 Oca, 2019 16:53 tarihinde eklendi

İşçilere Kredi Veren Bankalar Listesi

İşçilere Kredi Veren Bankalar Listesi

İşçilere kredi veren bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız, bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğer özel bir şirkette çalışıyorsanız ve kredi almak istiyorsanız bankaların belli başlı şartlarına uygun bir müşterisi olmanız gerekmektedir. Bankalar belirli bir ay sigorta aramaktırlar. Bazı bankalar 3 ay sigorta isterken bazı bankalar ise 12 ay sigortanız olması dahilinde size kredi vermektedirler.

Nakit ihtiyaçlarımızda ilk olarak bankaları tercih etmekteyiz. Her bankanın faiz oranı, çalışma prensibi ve kredi kampanyaları farklıdır. Yani tüm bankalar aynı kampanya ile kredi vermemektedir. Bu sebeple bankaların öncelikle nasıl kredi verdiğini incelemeniz gerekmektedir. Bankalardan en kolay alınan krediler de ihtiyaç kredileridir. 36 ay vadeye kadar ihtiyaçlarınız dahilinde kredi alabilirsiniz. Burada eğer banka politikalarına uygun bir müşteriyseniz maaşınıza göre kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere bugün işçilere kredi veren bankalar listesi hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

<<< — En Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar İçin Tıkla — >>>

İşçilere Kredi Veren Bankalar 2019

Bankalardan kredi alabilmeniz için bazı şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Öncelikle kredi siciliniz ve kredi notunuz iyi olmalı ve icralık bir durumunuzun olmaması gerekmektedir. Eğer kredi siciliniz bozuksa bankalardan otomatik olarak krediniz red olacaktır. Bu yüzden ilk olarak banka siciliniz hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kredi notuna da gelirsek, bankalardan kredi alabilmeniz için en az 1100 ve üzerinde kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bu kredi şartlarına uygun bir müşteriyseniz aşağıdaki tabloda yer alan bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankalara kredi başvurusunda bulunmak için internet sitesi, SMS ve ya banka şubesinden direk başvurular deneyebilirsiniz. Önemli konulardan bir tanesi de eğer maaş aldığınız bir banka varsa ilk olarak oradan kredi başvurusu yapmanızı ve daha kolay kredi alabileceğinizi söylemek isteriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz 55 Bin TL Kredi Veren Bankalar 2019


Banka Adı İşçilere Verilen Kredi Limiti En Az Kaç Aylık Sigorta Gereklidir
Garanti Bankası 100.000 TL 36 Ay 3 Ay Sigorta
ING Bank 30.000 TL 36 Ay 3 Ay Sigorta
Ziraat Bankası 50.000 TL 36 Ay 6 Ay Sigorta
Vakıfbank 90.000 TL 36 Ay 6 Ay Sigorta
Halkbank 60.000 TL 36 Ay 6 Ay Sigorta
Anadolu Bank 30.000 TL 36 Ay 12 Ay Sigorta
QNB Finansbank 50.000 TL 36 Ay 3 Ay Sigorta
Yapı Kredi Bankası 30.000 TL 36 Ay 4 Ay Sigorta
TEB 40.000 TL 36 Ay 3 Ay Sigorta
Akbank 50.000 TL 36 Ay 6 Ay Sigorta
Burgan Bank 100.000 TL 36 Ay 6 Ay Sigorta
Şekerbank 100.000 TL 36 Ay 6 Ay Sigorta
İş Bankası 30.000 TL 36 Ay 3 Ay Sigorta
Denizbank 55.000 TL 36 Ay 3 Ay Sigorta
ICBC Bank 30.000 TL 36 Ay 6 Ay Sigorta
Odeabank 30.000 TL 36 Ay 4 Ay Sigorta
Fibabanka 30.000 TL 36 Ay 3 Ay Sigorta

Yukarıdaki bankalardan verilen limitlere göre kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankalarda kredi notunuza göre faiz oranı çıkmaktadır. Eğer bir sıkıntınız yoksa ve sigorta süresine uyuyorsanız başvurunuz aynı gün içinde onaylanacaktır. Eğer borç kapatma için kredi almak istiyorsanız Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar 2019 adlı yazımızı okuyabilir ve bu bankalara başvurunuzu yapıp borçlarınızı tek bir yere toplayabilirsiniz.

İşçilere Kredi 2019

Yeni İşe Başlayanlar İçin Kredi

Eğer bir iş yerinde yeni bir işe başladınız ve bu iş yerinde henüz 1 aylık sigortanız varsa bankaya gittiğiniz zaman size kredi verilemeyecektir. Bu tarz müşteriler öncelikle iş yerinin anlaştığı banka ile görüşebilirler ve ya diğer bankalardan gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirler. Eğer kredi notunuz 1300 ve üzerindeyse bazı bankalardan kimliğinizle kredi alabilirsiniz. Bu şekilde nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu bankaları öğrenmek istiyorsanız Kefilsiz ve Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde başvuru yaparak kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası Konut Kredisi 2019 (Faiz Oranları ve Başvuru)

İpotekli Kredi

Ayrıca bankalardan ipotek karşılığı kredide kullanabilirsiniz. Bankalardan ipotekli kredi almak için öncelikle adınıza kayıtlı bir gayrimenkulün olması gerekmektedir. Gayrimenkulünüz eğer krediye uygunsa bu mülkün ekspertiz değerinin %50’sine kadar 48 ay vade ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca araç ipotekli de kredi alabilirsiniz. Bunun için sizlere hazırladığımız Vakıfbank Araba İpotekli Kredi Başvurusu yazımızı okuyabilirsiniz.

Yukarıda sizlere işçilere kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak öncelikle kendi maaş aldığınız bankayı tercih etmelisiniz. Bu şekilde size uygun faizlerle kredi almış olursunuz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *