İzmir EN Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 (Gelir Belgesiz)
7 Mar, 2019 12:18 tarihinde eklendi

İzmir EN Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 (Gelir Belgesiz)

İzmir EN Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 (Gelir Belgesiz)

İzmir En Kolay Kredi Veren Bankalar ve İzmir Gelir Belgesiz Kredi alabileceğiz bankalar hangileridir? Bunlar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Eğer İzmir ilinde ikamet ediyorsanız ve hızlı bir şekilde kredi almak istiyorsanız, yazımızdaki başvuru şekilleri ile hızlı ve anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kolay kredi veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler verelim.

İzmir Kolay Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi ve ürünlerini alabilmeniz için banka kredi sicilinizin düzgün olması gerekmektedir. Kredi sicili düzgün olmayan kişiler yaptıkları kredi başvurularında olumsuz sonuçlar alır ve bu aldıkları olumsuz sonuçlar yüzünden de kredi notu diplere kadar düşebilir. Bu yüzden ilk olarak kredi sicilimiz ve kredi notunuzun iyi olduğundan emin olmalıyız. Eğer bir banka kredi kartı kullanıyorsanız ve düzenli ödeme yapıyorsanız, kredi notunuz yüksektir. Her yaptığınız düzensiz ödeme sizin kredi sicilinize olumsuz etki eder. Bunun için bankalardan ödeyebileceğiniz kadar borcun altına imza atmanızı öneririz. Şimdi sizlere Eğer İzmir’de oturuyorsanız ve hangi bankalardan kolay kredi alabilirsiniz bunlar hakkında bilgi verelim.

Denizbank İzmir Şubelerinden Kolay Kredi

Denizbank İzmir’de en çok kredi veren banka olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise kolay başvuru ve anında sonuç alınmasıdır. Ayrıca aldığınız sonucu hemen nakide çevirebiliyorsunuz. Bunun için Denizbank üzerinden hızlı kolay ve anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda hızlı sonuç almak istiyorsanız bankaya değil, bankanın size uyguladığı yöntemlerle kredi başvurusu yapmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar

www.denizbank.com.tr adresine girerek WEB Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın size sunduğu SMS kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz. Denizbank 55.000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi veren bir bankadır. SMS kredi başvurusu yapmak için KREDİM, TCKİMLİK yazıp 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Eğer krediniz onaylandıysa en yakın banka şubesine giderek kredinizi aynı gün kullanabilirsiniz. Eğer yoğunluk olması durumunda kredi işlemleri ertesi güne kalabilir. Bu yüzden hızlı olan ve bol personelli banka şubelerine gidebilirsiniz. • Denizbank İzmir Şubesi
 • Denizbank Çigli Şubesi
 • Denizbank Bornova Şubesi
 • Denizbank Bayraklı Şubesi
 • Denizbank Karşıyaka Şubesi

Bu şubelerde hızlı olarak kredi kullanımı yapabilirsiniz. Tüm Denizbank şubelerinden onaylanan kredinizi sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz.

İzmir QNB Finansbank Şubelerinden Kredi

İzmir’deki bir diğer en fazla kredi veren bankalardan birisi Finansbank’tır. Finansbank’a ister banka şubesine giderek isterseniz de online hizmeti kullanarak nakit ihtiyacınızı sağlayabilirsiniz. Yalnız öncelikle kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusunuz TCKİMLİK yazıp 5030’a mesaj atarak anında yapabilirsiniz. Dakikalar içinde kredi cevabınız size gelecek ve onaylanan kredinizi banka şubelerinden veya online ortamda internet bankacılığından gelir belgesiz olarak kullanabileceksiniz. İzmir’de en tenha olan banka şubeleri ise şunlardır.

 • QNB Finansbank Güzelyalı Şubesi
 • QNB Finansbank Pasaport Şubesi
 • QNB Finansbank Atakent Şubesi
 • QNB Finansbank Bostanlı Şubesi

Bu şubelerden aynı gün gelir belgesiz olarak kredinizi kullanabilirsiniz. Yakınınızdaki diğer banka şubelerinden de kolay kredi alma imkanınız vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası TOKİ Kredisi 2019

İzmir Emekliye Kredi Veren Bankalar

Büyükşehirlerimizden birisi olan İzmir’de emekli kredisi veren birçok banka vardır. Bildiğiniz gibi bankaların birçok emekli kampanyaları vardır. Yeni açılan bankalarda bu kampanyalara ayak uydurarak özellikle emeklilere uygun faizlerle kredi imkanı sağlamaktadır. Emekli kredisi veren bankaların tek şartı kredi isteyenlerin maaşlarını kendi bankalarına aktarmalarıdır. Şimdi sizlere kredi başvurusu yapacağınız bankalar hakkında bilgiler verelim.

 • Burgan Bank Emekli Kredisi 100.000 TL’ye kadar
 • PTT Emekli Kredisi 5 Banka Aracılığı İle
 • Ziraat Bankası Emekli Kredisi
 • Denizbank Emekli Kredisi
 • Vakıfbank Emekli Kredisi
 • Halkbank Emekli Kredisi
 • ING Bank Emekli Kredisi
 • TEB Emekli Kredisi
 • Şekerbank Emekli Kredisi

Bu bankalara şahsen giderek başvuru yaparsanız kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz. Eğer İzmir’de yaşayan Çiftçi iseniz Genç Çiftçiye 30 BİN TL Hibe Kredi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *