Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
26 Kas, 2018 12:13 tarihinde eklendi

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalardan kredi almak istediğiniz zaman eğer kredi notunuz ve borçlanmanız banka politikasına uygun değilse kefil ve ya teminat istenmektedir. Bu yüzden kredi almanız daha zor bir hale gelmektedir. Çünkü günümüzde kefil bulmak çok zor bir durum almıştır. Ayrıca kefillik borçludan daha ağır şartlar altına girdiği için bu devirde kefil bulmak çok zor olmaktadır. Bu yüzden bankalardan kefilsiz kredi almak en doğru yöntemdir. Bunun için kefilsiz kredi veren bankalara bakarak dilediğiniz kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere hangi bankaların kefilsiz kredi verdiğini araştırdık. Bu yazımızı okuyarak kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir bunları öğrenebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Alabilmek İçin Önemli Olan Şartlar ?

Öncelikle kefilsiz kredi almak istiyorsanız kredi siciliniz ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bankalardan sms ve internet başvuruları yaptığınızda onay mesajı gelirse kefilsiz kredi alabilirsiniz. Ayrıca bazı bankalar gelir belgesiz kredi de vererek müşterilerine kolaylık sağlamaktır. İşte tüm bu kredi fırsatlarından yararlanmanız için banka kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bankalar kredi verirken müşterinin T.C Kimlik numarasından anında kredi notunu sorgulamaktadırlar. Sizde bankalardan kredi almak istiyorsanız iyi bir kredi notunuzun olması gerektiğini unutmayın. Kredi notu 1100 ve üzerinde olanlara bankalar genelde kredi vermektedirler. Yalnız bu kredi notu olan müşterilerden genelde kefil ve teminat istenmektedir. Eğer notunuz 1400 ve üzerindeyse kefilsiz kredi alabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz bankaların kredi başvurularını yaparak anında sonucunu öğrenebilir ve onaylandığında sadece kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank'tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 

Şimdi sizlere eğer kefil derdiyle uğraşmak istemiyorsanız hangi bankalardan daha hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz onları göstereceğiz. Kefilsiz kredi almak istiyorsanız 18 yaşından büyük olmanız ve daha önce banka çalışmanızın olması gerekmektedir. Eğer daha önce hiç banka ile kredi ve kredi kartı ürünleri kullanmadıysanız banka sizden kredi başvurunuzda kefil isteyebilir. Eğer bu şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yazımızı okurken bile yapabilirsiniz.Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredilerinde genellikle sms ve internet sitesi üzerindeki başvurularda kefil istememektedir. Sizde internet sitesinden ve ya 3280 sms hattından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında sadece kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank 3280 kredisine başvurmak istiyorsanız cep telefonunuzdan Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı 3280’e göndererek anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kredi Başvurusu 

Akbank kredi başvurusu için en kolay yöntem internet bankacılığı ve Akbank Direkt üzerinden yapılan kredi başvurularıdır. Sizde eğer Akbank müşterisiyseniz kefilsiz, gelir belgesiz ve şubesiz olarak anında kredinizi kullanabilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli krediye başvurmak için internet şubesi ve ya mobil şubeye girerek kredilerim bölümünden başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi anında hesaba atarak şubeye gitmeden kullanabilir ve 7 gün 24 saat istediğiniz zaman başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu 

En çok kredi başvurusu yapılan bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. Özellikle sms kredide öncü olan bu banka müşterilerine kefilsiz kredi veren bankalardan biridir. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak hızlı bir şekilde ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer dakikalar içinde gelecek olan mesajda kredinizin onaylandığını görürseniz o limit kadar kredinizi banka şubelerine giderek kullanabilirsiniz. Banka şubelerine gittiğinizde sadece kimliğinizle ister gişeden isterseniz de bireysel müşteri temsilcisinden kredi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer direk bankaya gidip kredi başvurusu yaparsanız evrak ve kefil istenebilmektedir. Bu yüzden ne kadar kredi alacağınızı bir telefonla öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu

Yukarıdaki bankaların haricinde ING Bank, Fibabanka, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi bankası da kredi kullanımlarında kefil istememektedir. Ama dediğimiz gibi eğer kredi notunuz uygun değil ve borçlanmanız yüksekse her banka kefil isteyebilir. Bunun için ön araştırmanızı iyi yapmalı ve önceden kredi notunuzu öğrenmelisiniz. Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *