Kobilere İpotek Karşılığı Kredi QNB Finansbank’ta (1 Milyon TL)
17 Eyl, 2018 19:36 tarihinde eklendi

Kobilere İpotek Karşılığı Kredi QNB Finansbank’ta (1 Milyon TL)

Kobilere İpotek Karşılığı Kredi QNB Finansbank’ta (1 Milyon TL)

İpotek karşılığı kredi almak isteyen Kobi müşterilerine QNB Finansbank evlerini ve ya işyerlerini teminat olarak veren kişilere 1.000.000 TL‘ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Üstelik bu kredinin vadesi 120 ay olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Kobilere İpotekli Kredi

Qnb Finansbank ipotekli kredi isteyen müşterilerine ve ya ilk defa banka ile çalışacak kobi müşterilerine kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Eğer işiniz var ve işinizi büyütmek istiyorsanız gerekli desteği ipotekli kredi alarak iş hacminizi büyütebilirsiniz. Kobi müşterilerinin her zaman yanında olan QNB Finansbank Ticari bölümden ipotekli kredi başvurusunda bulunmanız için eviniz, dükkanınız ve ya arsanızın olması gerekmektedir. Banka sizi vereceğiniz bu üç mülke teminat koyarak sizi kredilendirmektedir. Üstelik değeri yüksek olan bir yeriniz varsa 1.000.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Kobi İpotek Karşılığı Kredide üst limit 1.000.000 TL‘dir. Bu krediden yararlanmak için işyerinizin cirosu 0-20 milyon TL olan kobililer başvurabilir. Ayrıca kredi kullanımı TL cinsinden yapılmaktadır. Dolar ve ya Euro cinsi kredi verilmemektedir. Kobilere ipotekli kredide en fazla vade 120 ay olarak belirlenmiştir. Yani 10 yıl boyunca bankaya kredi ödemesi gerçekleştirebilirsiniz.En önemli nokta ise teminatın ne kadarına kredi verildiğidir. İşyeri ve ya konut teminatı verirseniz ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. 1.000.000 TL eksper değeri olan bir dükkana ve ya konuta 750.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer teminat vereceğiniz mülk arsa ise, arsanın ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. 200.000 TL değerindeki bir arsaya 100.000 TL kredi alabilirsiniz. Bankalar kredi başvurunuzu onayladıktan sonra vereceğiniz teminata eksper gönderecektir. Ekspertiz ücretini kredi başvurusu yapan kobi karşılamaktadır. Eğer vereceğiniz ipotekte sorun var ise, ekspertiz ücretiniz yanacaktır. Bu yüzden ipotek vereceğiniz teminatı ipotek vermeden önce Tapu Müdürlüğünden krediye uygunluğunu kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burgan Bank'tan 500.000 TL'ye kadar İpotekli Kredi

QNB Finansbank kredi başvurusunu serbestçe değerlendirme, reddetme veya teminat isteme hakkına sahiptir. Ayrıca teminat alınan mülkün tipine göre uygun sigortaların yapılması zorunludur.

QNB Finansbank Kobiler için ipotekli krediye başvurmak istiyorsanız size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek ticari bölümden kredi başvurunuzu yapabilir krediler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Size en yakın QNB Finansbank’ı öğrenmek için tıklayınız.

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *