Kolay Kredi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Verir?
6 Ara, 2018 17:52 tarihinde eklendi

Kolay Kredi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Verir?

Kolay Kredi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Verir?

İhtiyaçlarımız doğrultusunda bankalardan kredi başvurularında bulunmaktayız. İhtiyaç kredilerine başvurarak daha kolay kredi alabilmekteyiz. Bir çok banka kolay kredi başvurusu kanalını kullanarak kişilerin hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmalarını sağlamaktadırlar. Bu bankaların kredi verme politikaları kendilerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce bankaların kredi politikaları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Kolay kredi başvurusu yapmak isteyenler genellikle hızlı kredi kullanmak ve gelir belgesiz kredi kullanmak istemektedirler. Sizde eğer kolay kredi nasıl alınır ve hangi bankalar kolay kredi verir diye merak ediyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi almak istiyorsanız öncelikle bankalarla bir geçmişiniz olması gerekmektedir. Özellikle kredi ve kredi kartı kullanımlarınız şu an ve geçmişte iyi olmak zorunda. Eğer kredi ödemelerinizi ve kredi kartı ödemelerinizi düzgün ödemezseniz bu sizin kredi notunuza etki edecektir. Bu şekilde de kredi başvurularınızı yaptığınızda bankalardan olumsuz sonuç gelecektir. Bu şekilde olumsuz sonuç almak istemiyorsanız ve kolay kredi almak istiyorsanız bankalarla aranızın iyi olması gerekir.

Hangi banka ile çalışıyorsanız çalışın ilk olarak kolay kredi alabileceğiniz yöntem internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmaktır. Eğer çok acil paraya sıkıştınız ve bankaya gidecek vaktiniz yoksa hemen cep telefonunuzdan bankanın internet şubesine girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer banka kredi notunuz iyiyse krediniz başvurduğunuz gibi onaylanacaktır. Bankaya gitmeden kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Yani direk onaylanan miktarı hesabınıza aktararak banka kartınız ile kredinizi kullanabilirsiniz. Bankalardan en fazla ihtiyaç kredisi vadesi 36 ay olduğunuzu bilmenizi isteriz. Eğer bankaların internet bankacılığını kullanmıyorsanız aşağıdaki bankalardan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve onaylandığında aynı gün kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank'tan Anında 30.000 TL Kredi ( Evraksız-Kefilsiz )

Denizbank Kolay Kredi

Denizbank internet sitesi ve ya SMS kredi başvurusunu kullanarak hızlı ve kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra 3280’e başvurunuzu göndererek ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu mesajı gönderdikten sonra kısa bir süre içinde size kredi sonucunuz mesaj olarak gelecektir. Eğer kredi başvurunuz onaylandıysa en yakın Denizbank şubesine giderek o miktar kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank 55 bin liraya kadar kolay kredi vermektedir. Onaylanan limitin altında da işlem yapabilirsiniz ama onaylanan limitin üstünde işlem yaparsanız krediniz iptal olabilir. Bu yüzden limiti aşmamaya özen gösteriniz. Bu krediyi kullanmaya gittiğinizde sadece kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz.QNB Finansbank Kolay Kredi

Özellikle sms kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız QNB Finansbank’ı tercih edebilirsiniz. QNB Finansbank kolay kredi veren bankalardan bir tanesidir. Sizde bu bankaya hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan TC Kimlik numaranızla direk kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC Kimlik numaranızı 5030’a sms olarak gönderdikten sonra kredi başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Bu şekilde kolay kredi başvurusu yapmış bulunmaktasınız. Kredi başvurunuzdan sonra cevabı size sms ile gelecektir. SMS ile gelen kredi başvuru sonucu eğer olumluysa en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankanın bir diğer özelliği ise gişeden de kredi kullanabilirsiniz. Eğer müşteri temsilcileri yoğun ve işlem yapıyorlarsa bankada gişeye girerek kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank SMS ile 30 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi imkanı sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Şekerbank'tan SMS ile 50.000 TL Anında Kredi

ING Bank Kolay Kredi

ING Bank kredileri 20 bin liraya kadar size kolay başvuru imkanı sunarak vermektedir. İhtiyaç kredilerinde hızlı ve kolay kredi veren bu bankaya kredi başvurusu yapmak istiyorsanız resmi internet sitesi olan www.ingbank.com.tr sitesine girerek hızlı kredi başvuru formunu doldurarak başvurmalısınız. Kredi cevabınız başvuruyu yaptığınız sayfada ve verdiğiniz cep telefonuna gelecektir. Eğer krediniz onaylanırsa kimliğinizle birlikte başvuru esnasında seçtiğiniz şubeye giderek kullanabilirsiniz. Bu bankadan da kredi alabilmeniz için iyi bir kredi notunuzun olması gerekmektedir. Ayrıca 5 bin lira altı kredi başvurularınızı mini kredi adından bir kampanyadan başvuru yaparsanız daha uygun faizlerle kredi almış olacaksınız.

Yukarıda sizlere kolay kredi nasıl alınır ve hangi bankalardan kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz bunlar hakkında bilgiler verdik. Sizde kredi başvurunuzu bu bankalara yapabilirsiniz. Ayrıca bankaların internet bankacılıklarını kullanarak hem kredi notunuzu öğrenebilir hem de ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yazımızın daha çok kişiye ulaşması için aşağıdaki paylaşım linklerinden sayfamızı paylaşabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *