Kredi Çıkartılır Firmaları 2019 (Komisyon Karşılığı)
17 Mar, 2019 10:11 tarihinde eklendi

Kredi Çıkartılır Firmaları 2019 (Komisyon Karşılığı)

Kredi Çıkartılır Firmaları 2019 (Komisyon Karşılığı)

Kredi Çıkartılır Firmaları 2019 yılında da en çok aranan ve en çok ziyaret edilen bir yöntem olmuştur. Komisyon karşılığı kredi çıkartılır diye internet üzerinde pek çok reklam görmekteyiz. Bu firmalar güvenilir mi? Bu firmalardan nasıl kredi alabilirsiniz bunlar hakkında bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz gibi bankalardan kredi alamayan kişiler genel olarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak için araştırmalar yaparlar. Kredi çekemeyenlere kredi çeken firmalar da bu kişilerin ilk tercih ettikleri yer olacaktır. Bu firmalar sizin kredi notunuza göre ne kadar kredi alabileceğinizi size söyleyeceklerdir. Özellikle büyük şehirlerde olan bu firmalar bazı diğer şehirlerde de olmaya başlamıştır. Sizde bankadan kredi alamadığınızı ve bir sorununuzun olmadığını düşünüyorsanız bu tarz kredi veren yerlere başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnız başvuru yaparken firmanın varlığından haberdar olmanızı öneririz. Simit saraylarında ve kahvelerde de bu işi yapmak isteyen kişiler mevcuttur. Bu kişilere verdiğiniz kimlik bilgileriniz ile hem kredi notunu çok düşürür hem de daha sonra uğraşacağınız bir sıkıntı ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden kredi çıkartılır firmalarına başvuru yapmadan önce referans alın ve araştırma yapın diyebiliriz.

Komisyonla Kredi Çektirenler 2019

Komisyon karşılığında kredi çektirme işlemleri ilk olarak büyük şehirlerimiz olan Ankara, İstanbul ve İzmir’de başlamıştır. Bu şekilde bankadan kredi alamayan kişilere hiç uğraştırmadan kredi almasını sağlayan firmalar komisyon karşılığında sizin nakit ihtiyacınızı sağlamaktadırlar. Sizde eğer komisyon karşılığında kredi çektirmek istiyorsanız ilk olarak araştırmanızı iyi yapmanız gerekmektedir. Komisyonla kredi çektiren kişilerin bu işleri yasal olarak yaptığına muhakkak bakın. Vergi levhası, her zaman ulaşılabilir bir telefonu, referansı ve ofisleri olması sizin için daha iyi olacaktır. Her önüne gelene TC Kimlik numaranızı vermeyiniz. Bazı kredi çıkartılır diyen insanlar sizin kimlik numaranızı aldıktan sonra tüm bankalara başvuru yaparlar ve bu başvurudan sonra kredi notunuz düşüp ekranlara da çok başvurulu müşteri olarak kalırsınız. Bu yüzden bu konuya dikkat etmenizi öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz Aynı Anda 2 Bankadan Kredi Almak

İmkansız Kredi Çıkartılır Nasıl Olur?

Aslına bakarsanız kredi çıkartan firmalar da banka politikalarını aşamazlar. Sadece sizin hangi bankadan kredi alacağını bildikleri için komisyon almaktadırlar. Bu da sizin ihtiyacınızı gideriyorsa sorun yok demektir. İmkansız kredi çıkartma diye bir şey yoktur. Çünkü bankalardan dolayı icra takibi yaşamış kimselere kredi hiçbir banka veremez. Ancak emekli veya devlet memuru iseniz kredi çıkartan firma sizin icralık borçlarınızı kapatabilir ve bu şekilde kendi çalıştığı bankadan kredi alabilir. Bu durumda hem kapattığı paradan komisyon alacak hem de aldığınız kredi miktarı üzerinden komisyon alacaktır. Bu durumun altını çiziyoruz. İmkansız kredi çıkartılır deyip sizden ön ödeme isteyenlere kesinlikle ödeme yapmamanızı öneriyoruz. Kredi kullanımından sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

İstanbul Kredi Çıkartılır

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden birincisi olan İstanbul’da nakit ihtiyacı olan pek çok vatandaşımız vardır. Eğer sizde nakit ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bir sorununuz yok ve kredi çıkmıyor diye dertleniyorsanız İstanbul kredi çıkartılır firmalarına başvuru yapabilirsiniz. İstanbul komisyonla kredi veren firmaları genellikle Mecidiyeköy, Kadıköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Bağcılar, Pendik, Kartal, Üsküdar ve Beykoz taraflarında bulabilirsiniz.İzmir Kredi Çıkartılır

İzmirlilerin de nakit ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok kredi çeken firma vardır. İzmir’de banka sıkıntısı olan ve kredi alamayan kişiler bu firmaları tercih edebilirler. Google map uygulamasını kullanarak bu firmaları bulabilirsiniz. İzmir’de kredi çektiren firmalar genel olarak Çankaya merkezinde bulunmaktadır. Ayrıca İzmir’de Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Göztepe, Buca ve Menemen ilçelerinde de kredi komisyonculuğu yapan firmalar vardır. Bu firmalardan iletişim sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İcralık Olan Kimseye Kredi Verilir Mi? (Yasal Takibi Olanlar İçin)

Ankara Kredi Çıkartılır

Başkent Ankara’da da kredi çeken firmalar bulunmaktadır. Çankaya, Kızılay ve Ulus merkezli bir çok komisyonla kredi çeken firmalar bulabilirsiniz. Memur şehri olan Ankara’da tüm ihtiyaç sahipleri kredi alabilirler. Bu firmalardan ihtiyaç kredisi, konut kredisi, ipotekli kredi ve taşıt kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Ankara’da komisyon olarak %10 üzerinden işlem yapmaktadırlar. Bu sizin kredi sicilinize göre artabilir. Anlaşmanızı kredi çekmeden önce yapmanızı talep edin.

Yukarıda saydığımız büyük iller haricinde Antalya, Eskişehir, Bursa, Denizli, Aydın, Manisa, Konya, Kayseri, Trabzon, Kocaeli, Tekirdağ, Adana, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Samsun, Van, Erzurum, Afyon, Hatay, Malatya gibi şehirlerimizde de komisyonla kredi veren firmalar bulunmaktadır. Eğer bankalardan kredi alamama sebebiniz aşağıdaki maddeler ise verdiğimiz konuları okuyup kredi başvurunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yaparım?

Bu tarz firmalarla birebir görüştükten sonra sizin kimlik bilgileriniz istenecek ve sizin KKB sorgulamanızı ücretsiz olarak yapacaklardır. Eğer kredi alabilecek güçteyseniz size uygun bankayı bulacaklar ve kredinizi hazır hale getireceklerdir. Siz hiç bankaya gitmeden krediniz hazırlanacak ve sadece imza atmaya ve paranızı almaya gideceksiniz. Ödemenizi aldıktan sonra da kredi çeken firmanın komisyonunu da ödeyerek kredi taksitlerinizi ödemeye başlayacaksınız. Kredi başvurusu sırasında Adınız, Soyadınız ve TC Kimlik numaranız ile birlikte bazı durumlarda doğum tarihinizi de vermeniz yeterli olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank 2205 SMS Kredi Başvurusu

Sitemizin altındaki yorum kısmına da BAŞVURU bırakabilirsiniz. Buraya bırakacağınız başvuruda Kimlik numaranızı yazmayınız. Adınız ve iletişim numaranızı yazarak ne kadar kredi istediğinizi ve hangi şehirde olduğunuzu yazarsanız bu firmalar size yardımcı olacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Gül

  Merhaba İstanbul’da ikamet ediyorum. 10.000 TL ihtiyacım var. Emekliyim. Hiç borcum yok. 1550 lira emekli maaşım var. Maaşımı Postaneden alıyorum. 2 ay önce başvuru yaptım onaylanmadı.

  • access_time 17 Mar 2019, 10:27
  • Cevapla
 2. haluk

  adıyamanda oturuyorum. bu şehirde kredi isteyenlere yardımcı oluyor musunuz emekliyim ziraat maaş alıyom. daha önce kredi aldım şimdi ödemem bitiyor. Ellibin kredi istiyorum. ismim haluk haluklu_geceler@hotmail.com

  • access_time 17 Mar 2019, 10:35
  • Cevapla
 3. Busra

  20 bin tlye ihtiyacm var acil yardmci olursaniz sevinirm

  • access_time 18 Mar 2019, 19:33
  • Cevapla
 4. Turan

  40 bin lira lazım. İzmirdeyim. Emekliyim. Borcum yok.

  • access_time 19 Mar 2019, 8:48
  • Cevapla