Kredi Notu Düşükler İçin Kredi Veren Bankalar 2019
12 Eki, 2018 13:45 tarihinde eklendi

Kredi Notu Düşükler İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Kredi Notu Düşükler İçin Kredi Veren Bankalar 2019

İhtiyaç kredisi başvurularında başvuruda bulunduğunuz bankanın belli başlı bir takım politikaları vardır. Eğer bu politikalara uygunsanız kredi başvurunuzu değerlendirdikten sonra bankalar onay vermektedir. Bu başvurularda inceledikleri istihbaratlar genelde kredi notu üzerindedir. Kredi notu düşükler için bankalar kredi vermekten çekinirler. Ama kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalarda yok değildir. Bu bankalar kredi notunuza göre faiz uygulayarak kredi ihtiyacınızı gidermektedirler. Peki bu bankalar hangileridir? Bu bankaların kredi politikaları nelerdir? Yazımızın devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi Notunuz Düşükse Dert Etmeyin

Kredi notunuz bankaların kredi kullandırma politikalarına uygun değilse üzülmeyin. Çünkü bazı bankalar kredi notu düşüklere kredi imkanı sunmaktadır. Bazı bankalar ihtiyaç kredisi verirken bazı bankalar ise ipotek karşılığı kredi imkanı vermektedirler. Bankalar siz kredi başvurunuzda bulunduğunuzda anında kredi notunuzu kontrol etmektedirler. Kredi notunuz düşük ve ya henüz oluşmamışsa bu sizin kredi başvurunuzu etkiler. İşte bu sebeple bazı bankalar yine çok istisna durumlarında kredi başvuruları kampanyaları yaparak yüksek faiz şartıyla kredi kullandırmaktadırlar. Şimdi sizlere bu bankaların hangileri olduğu ve nasıl başvuru yapacağınızı anlatacağız.

Aktifbank Kredi Notu Düşüklere Kredi Başvurusu

Aktifbank’tan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız N-Kolay kredi aracılığı ile hızlı ve anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle kredi notu düşüklerin en çok başvurduğu bu kredi çeşidi diğer bankalara nazaran daha fazla faiz olmasıyla da gündeme gelmiştir. Yalnız bu krediye başvuran kredi notu iyi kişiler aynı faiz oranından yararlanmazlar. Kişinin notuna göre uygulanan bu faiz oranını öğrenmek için kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Öğrencilere Anında 10000 TL Kredi Veren Bankalar

N-Kolay kredi şubesiz bankacılık ile gündeme gelen bankalardan bir tanesidir. Kredi başvurularınızı şubelerden değil oturduğunuz yerden anında yapabilir ve kredi kullanımını da sizin şubenize gitmeniz yerine, müşteri temsilcisi ev ve ya iş adresinizde sizi ziyaret ederek kredinizi kullandırabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken N-Kolay internet sitesine girerek kredi başvurusunda bulunmanızdır. Oradaki formu eksiksiz doldurarak anında kredi sonucunuzu öğrenebilir, kredinizin olumsuz olma durumunda da ne için olumsuz olduğunu görebilirsiniz.Vakıfbank Müşterileri İçin İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank kredi notu düşük kişilere kredi verebilmektedir. Yalnız bankanın tek şartı banka üzerinden emekli ve ya çalışma maaşlarını almalarıdır. Eğer emekli maaşınızı ve ya çalışma maaşınızı en az 6 aydır Vakıfbank üzerinden alıyor ve kredi notunuz düşük diye kredi alamıyorsanız bu bankanın şubelerine giderek hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz belki aynı gün onay olmayabilir ama %70 oranında krediniz onaylanacaktır.

Ayrıca Vakıfbank üzerinden maaş almayan müşteriler için de ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi kullanabilirsiniz. Kredi notunuz düşük ve düzenli bir geliriniz varsa, üzerinize kayıtlı ipoteğin eksper değerinin %50 sine kadar kredi kullanabilir ve 48 ay kadar vade yaptırabilirsiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kredi notu düşük kişiler, en fazla 10 bin liraya kadar başvuru yapabilirler. Kredi notu düşüklere kredi veren Fibabanka’nın belli başlı şartları vardır. Kredi notunuz düşükse yanınızda çalışan ve ya emekli bir kefil ile bankaya giderseniz kredi kullanabilirsiniz. Bankanın en önemli şartlarından bir tanesi budur. Bu kredinin başvuru şekli sadece şubeler üzerinden yapılan kredi başvuruları kabul olmaktadır. İnternet üzerinden ve SMS ile kredi başvurusu yaparsanız krediniz olumsuz sonuçlanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank 30 Bin TL Kredi Başvurusu 2019 (PTT ve İnternet Kredisi)

ING Bank Mini Kredi Başvurusu

ING Bank kredi notu düşüklere 3.000 – 5.000 TL arasında kredi vermektedir. Hem küçük ihtiyaçlarınızı hem de kredi notunuzu düzeltmek için bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse, kredi başvurunuzu kesinlikle ING Bank şubelerinden yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden kredi başvurusu yaptığınız takdirde krediniz olumsuz olma ihtimali vardır. Bu yüzden sağlıklı bir şekilde kredi başvurusu yapmak için en yakın ING Bank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *