Migros Para Transferi 2019 (Kolay Para Gönderme)
3 Mar, 2019 14:11 tarihinde eklendi

Migros Para Transferi 2019 (Kolay Para Gönderme)

Migros Para Transferi 2019 (Kolay Para Gönderme)

Migros para transferi imkânı ile gönder al para gönderme işlemine başlamıştır. Artık Migros ile para gönderme işlemi yapabilirsiniz. Ülkemizde bulunan Migros mağazalarına giderek para göndermek istediğiniz kişiye 7000 TL’ye kadar para gönderebiliyorsunuz. Para gönderme işlemi yaptıktan sonra anında karşı tarafın hesabına geçecektir.

Migros, gönder-al ödeme hizmeti ile 81 ildeki tüm mağazalardan para transferi işlemi yapabilirsiniz. Banka hesabınız olmasa da tüketicilerin market alışverişi sırasında para gönderip alabilirsiniz. Bu para gönderimini mağazaların açık olduğu her gün hatta hafta sonları dahi yapabileceksiniz.

Migros’ta Para Transferi Yapmak

Gönder-al ödeme hizmeti ile iş birliğine giden şirket, para transfer işlemlerini mağazaların kasalarındaki tutarlardan ödeneceğini söylemiştir. Eğer sizde birisine para göndermek istiyorsanız, Migros şubelerine giderek para gönderim işleminizi kasalardan yapabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde bulunan;

 • 5M Migros
 • Migros
 • MigrosJET
 • Macrocenter

Mağazalarından 2 bin ile 7 bin TL arasında para transfer işlemi yapabileceksiniz. 81 ildeki 450 adet seçilmiş mağazadan bu işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca seçili mağazalardan 2000 TL’ye kadar IBAN üzerinden para gönderme işlemi de yapılmaktadır. Karşı tarafın IBAN numarasına para göndermek istiyorsanız hızlı ve güvenli bir şekilde Migros’a giderek ödeme yapabilirsiniz. Migros para transferi işlemlerinin nakit olarak yapılması gerekmektedir.Migros Para Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

PTT üzerinden para gönderme işlemini nasıl yapıyorsanız, Migros üzerinden de o şekilde anında para gönderim işlemi yapabilirsiniz. Migros para gönderme işlemi, örneğin İstanbul’dasınız ve İstanbul üzerinden İzmir’deki bir kişiye para göndereceksiniz. İstanbul’da bir Migros şubesine giderek İzmir’deki istediğiniz bir Migros şubesine para gönderim işlemi yapabilirsiniz. Migros para göndermede hizmet bedeli sizin gönderdiğiniz para miktarına göre değişecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Elden Senetle 6 Taksit Cep Telefonu Veren Yerler

Migros havale işlemlerini 18 yaşından büyükler yapabilecekler. 18 yaş altındaki kişilerin bu işlemden faydalanamayacağını söylemek isteriz.

Kolay Para Gönderme İşlemi

Hızlı ve kolay para gönderme işlemini 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Migros üzerinden yapacağınız bu para transfer işlemi ile anında karşı taraftaki kişi bulunduğu Migros şubesinden parasını alabilecek. Bunun için herhangi bir zaman veya gün önemi yoktur. Mağazaların açık olduğu her saniye bu işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra diğer mağazaların da bu işlem için çalışmalara başladığını söylemek isteriz. Gönder-al işlemini uygulayan ilk mağaza Migros mağazası olmuştur.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Anonim

  bana bir masal anlat baba

  • access_time 6 Mar 2019, 13:25
  • Cevapla