Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
28 Kas, 2018 23:30 tarihinde eklendi

Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Odeabank yeni açılan bir banka olduğu için müşteri portföyünü genişletmesini müşterilerine kredi ve kredi kartı vererek yapmaktadırlar. Odeabank’tan kredi alabileceğiniz ürünler ise ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve ipotekli kredi olarak bilinmektedir. Sizde bu kredi türlerine başvuru yapabilir ve hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu yaptınız ve kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okuyarak başvuru sonucunu öğrenme işlemini yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu

Bu bankaya kredi başvurusu yapmak da diğer bankaların kredi başvuruları kadar kolaydır. Sizde odeabank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle sms kredi başvurusundan yararlanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan Nakit yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 8444’e mesaj atarak anında başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz yine mesaj attığınız cep telefonuna gelecek ve kredinizin onay olup olmamasını öğrenebileceksiniz.

www.odeabank.com.tr sitesinden de nakit kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Hemen başvur bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfada kredi başvurusu bağlantısını tıklayarak TC kimlik ve cep telefonunuzu girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer oturduğunuz ilde odeabank var ise banka şubesine giderek evraklarınızla birlikte anında başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu bankadan yaptığınızda evraklarınız yanınızda olması gerekebilir. Bunun için bankaya giderken evraklarınızı yanınızda götürmelisiniz.

Taşıt kredisi ve konut kredisi başvurularınızı da internet üzerinden yapabilirsiniz. Yalnız bu tür başvurularda sağlıklı bir başvuru olduğunu söyleyemeyiz. Konut ve taşıt kredisi başvurularında şubelerden direk başvuru yapmak daha sağlıklı olacaktır. Eğer bankaya gitmeye vaktiniz yoksa size yakın olan bir Odeabank şubesini arayıp kredi başvurusu yapmak istediğinizi belirtip ön başvuru almalarını rica edebilirsiniz. Bu şekilde kredi olup olmayacağını öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Odeabank Mevduat Faiz Oranları (Yeni 2019)


Odeabank Kredi Şartları 

Odeabank’tan istediğiniz tüm kredi ürünlerini kullanmak için banka siciliniz ve kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Eğer bir kredi notunuz yok ve ya notunuz düşükse Odeabank’tan kredi kullanamazsınız. İhtiyaç kredisi hariç diğer kredilerde de kefil ile ancak kullanabilirsiniz. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuza bakmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer kredi notunuzu nasıl öğrenmeniz gerektiğini bilmiyorsanız findeks.com sitesine üye olup burada ücret karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer bu ücreti ödemiyorsanız kendi banka çalışmalarınızı gözünüzden geçirip kredi notu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mesela ödemeleriniz düzenliyse kredi notunuzda yüksek olacaktır. Ama gecikmeli ödemeli ve icralık durumlarınız varsa kredi notunuz kötü demektir. Bu şekilde bankalardan kredi almanız zor olacaktır.

Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Odeabank kredi başvurusu yaptınız ve kredi başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız bir çok yöntemle bu işlemi yapmanız mümkündür. Öncelikle Odeabank müşteri hizmetleri numarası olan 444 8 444 numaralı telefonu arayarak kredi başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer bu numarayı arayıp kredi başvurusunda bulunduysanız 10 iş günü içersinde size sms ile geri dönüş yapılacaktır. Sizde müşteri hizmetleri numarasından kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Bir başka kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi ise Odeabank şubelerinden direk kredi durumu öğrenme işlemidir. Banka şubesine giderek krediniz hakkında bilgi alabilir ve sonucu hakkında durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bu kolay yöntemlerle tüm kredilerinizin başvuru sonucu öğrenme işlemini yapabilir ve anında kredi durumunuzu öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ayda 280 TL Ödeyerek 24 Ay Vadeli 5000 TL Kredi İşbank'ta


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *