Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi
7 Eki, 2018 18:08 tarihinde eklendi

Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Odeabank müşteri hizmetleri bağlanarak bütün bankacılık işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Yeni açılan bir banka olmasına karşın ilk zamanlarda verdiği kredi ve kredi kartlarıyla bir çok müşteriyi kendi portföyüne çeken Odeabank, müşteri hizmetleri ile de bütün bankacılık işlemlerinizi anında ve kolayca yapabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

2012 yılından beri hizmet veren yeni bir banka olan Odeabank ile müşteri hizmetlerine direk bağlanma yaparak hızlı ve güvenilir bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yalnız müşterilerin en çok sıkıldığı durum ise, müşteri hizmetlerini aradıklarında direk müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamamaktır. Eğer müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda temsilciye direk bağlanmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu yazıdaki yöntemleri uygulayarak direk temsilciye bağlanabilirsiniz.

Odeabank ile bankacılık işlemleri dışında taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi başvuruları da yapabilirsiniz. Ayrıca kendi banka bünyesindeki kredi kartı ile avantajlı karta sahip olabilir ve taksitli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Mevduat hesabı açtırmak isteyenler Oksijen Hesap kullanarak özel faizlerle paranıza para katabilirsiniz. Bu bankacılık işlemlerinizi yaparken Odeabank Müşteri Hizmetlerinden de destek alabilirsiniz. Sizlerde müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız aşağıda sizin için verdiğimiz yöntemleri uygulayarak anında müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Odeabank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 84 44 olarak bilinmektedir. Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için müşteri hizmetleri numarasını arayınız. Yukarıda yazan numaranın üzerine basarak anında cep telefonunuzdan arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra menülerde dolaşmadan anında temsilciye bağlanmak için direk 6‘yı basarsanız temsilci ile anında görüşebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz menüyü seçip de direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Almak İçin Ne Gibi Şartlar Mevcuttur? (Detaylı Anlatım)

Odeabank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra, kayıp kart, çalıntı kart ve ya şüpheli işlemleriniz var ise 1 tuşuna basarak yetkili kişi ile görüşebilir ve kartınızı iptal edip yeni bir kart çıkartabilirsiniz. Eğer şüphelendiğiniz durumlar var ise kartınızı değiştirmeyi öneririz. Bankacılık işlemleriniz için 2 ye basarak EFT ve HAVALE gibi diğer bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kart ve internet bankacılığı şifreleri ile ilgili bilgi almak için 3 tuşuna basınız. Şifre işlemlerinizi bu menüden yapabilir ve kart şifrenizi bu menüden değiştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı işlemleriniz için 4 tuşuna basınız. Odeabank’ın kredi ve kredi kartı kampanyaları, mevduat hakkında bilgiler, bankanın kendine özel kampanyalarını öğrenmek için 5 tuşuna basınız. Odeabank hakkında bilgi almak ve bankanın özgeçmişi hakkında bilgi almak için 0 menüleri ingilizce dinlemek için ise 9 tuşuna basmanız yeterlidir. Odeabank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup, dilediğiniz zaman temsilci ile görüşüp sorunlarınızı çözebilirsiniz.

 

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *