Odeabank’tan Yeni Kampanya Nakit Hazır ile 10.000 TL Kredi (2018)
10 Eyl, 2018 18:42 tarihinde eklendi

Odeabank’tan Yeni Kampanya Nakit Hazır ile 10.000 TL Kredi (2018)

Odeabank’tan Yeni Kampanya Nakit Hazır ile 10.000 TL Kredi (2018)

Odeabank’tan 10.000 TL ihtiyaç kredisi isteyen vatandaşlar için yeni kampanyalar yaparak yeni faiz oranı ve vadelerle hizmet vermektedir. Vatandaşın ihtiyacını gidermeyi amaçlayan Odeabank’tan kredi başvurusu yapıp kredinizi anında kullanabilirsiniz. İşte Detaylar.

Odeabank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Odeabank‘ın kurulduğundan beri güncel olan ihtiyaç kredisi kampanyası Nakit Hazır , Kredi başvurusunda bulunan herkese 100.000 TL ‘ye kadar kredi vermektedir. 100.000 TL’ye kadar kredi alacak olan müşterilerimizin tabi ki ona göre gelir ve kredi notu olmaları gerekmektedir. Bizim bugünkü konumuz 10.000 TL kredi alıp anında ihtiyaçlarımızı karşılamak olacaktır.

10.000 TL kredi başvurusu için internet bankacılığı ve ya mobil banka aracılığı ile ön başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru esnasında şubeye gitmenize gerek yoktur. Ama krediniz onaylandığı zaman evrak vermek için, bankaya davet edilebilir ve kredinizi orada kullanabilirsiniz. Odeabank 10.000 TL kredi için 36 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır. Faiz oranı diğer bankalara göre yüksek olan Odeabank 10.09.2018 itibari ile bankadan aldığımız %3.45 olarak gözükmektedir. Diğer bankalar ile karşılaştırdığımızda gerçekten yüksek faiz olduğunu gördüğümüz Odeabank’ın tek avantajı bazı bankaların vermediği kredi müşterisine kredi vermektedir. Odeabank yeni açılan bir banka olduğu için müşterilere kredi vererek kendi portföyünü genişletme amacındadır.

Faiz oranlarını belirtiğimiz kredide evlilik için masraflarınızı, taşınma masraflarınızı , evinizi tadilat ve iç dekorasyon masraflarınızı, çocuğunuzun eğitim masraflarınızı, ufak tefek ihtiyaçlarınızı Odeabank Nakit hazır kredisini kullanarak giderebilirsiniz. Odeabank sizin masraflarınızı rahatça gidermek için bir fırsat sunmaktadır. Odeabank Nakit Hazır kredi başvurusuna dilerseniz tüm Odeabank şubelerinden, Odeabank internet şubesinden ve ya Odeabank mobil şubesinden yapabilirsiniz. Başvurunuz için nüfus cüzdanınız gereklidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bankalardan Emeklilere Düşük Faizli Kredi


Kredi İçin Gerekli Şartlar

Odeabank 10.000 TL kredi başvurusunda gerekli şartlar vardır. Bu şartlar banka tarafından belirlenmiş , banka prensiplerine göre oluşturulan şartlardır. Kredinizin başvurusunu yaptınız ve krediyi kullanmak için şubeye gittiğinizde sizden ilk önce gelir belgesi evraklarını ve SGK kaydınızın olup olmadığını soracaklardır. Daha önceleri bu sorguları yapmayan Odeabank evraksız, sigortasız kredi vermekteydi. Ama şu an için böyle bir işlem yapılmamaktadır. İhtiyaç kredilerinde faizlerin artması ve ödenmeyen kredilerin çok olması sebebiyle böyle bir uygulamaya gittiklerini düşünüyoruz. Eğer gelir belgeniz yoksa ve bir yerde sigortalı olarak çalışmıyorsanız krediniz onaylansa bile kullanamazsınız. Emekliler için sadece emekli hesap cüzdanı yeterli olacaktır.

Kredi kullanmak için 18 yaşının üstünde ve 65 yaşının altında olmanız gerekmektedir. Banka sizin istihbarat sonucunda sizden kefil isteyebilir. İstihbarat sonucunda en önemli olan kredi notu olacaktır. Banka sizin daha önceki banka çalışmalarınıza bakarak kredi notunuz ile ilgili bilgiyi alacaktır. Eğer banka politikalarına uygun iseniz kredi başvurunuz onaylanacaktır. Kredi notunuz 1100 ve üzeri ise ve banka çalışmalarınız düzgün ise, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için findeks.com sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda aylık ödeyeceğiniz miktar 36 ay için 539 TL olacaktır. Bu kredide 53 TL kredi tahsis ücreti kesilecektir. Kredinizi kullanmadan önce de hayat sigortanız ve dosya masrafınızı öğreneceksiniz. Çünkü hayat sigortası kişinin yaş ve cinsiyet durumuna göre değişiklik göstermektedir. Kredi alabilmek için hayat sigortası zorunluluğu vardır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Şekerbank'tan SMS ile 50.000 TL Anında Kredi

 

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *