Öğrencilere Kredi Kartı Vakıfbank Like Card (Başvuru)
9 Eyl, 2018 10:24 tarihinde eklendi

Öğrencilere Kredi Kartı Vakıfbank Like Card (Başvuru)

Öğrencilere Kredi Kartı Vakıfbank Like Card (Başvuru)

Öğrencilere kredi kartı veren bankalardan bir tanesi de Vakıfbank’tır. Vakıfbank Like Card ile üniversite öğrencilerine yüksek limitli ihtiyaçlarını gidermeleri için kredi kartı hizmeti vermektedir. Vakıfbank Like Card sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Vakıfbank Like Card

Üniversite öğrencilerinin ihtiyaçları her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle kendi şehirleri dışında okuyan öğrencilerin bir çok maddi sıkıntılarla boğuştuğunu söylemek isteriz. Maddi ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için Vakıfbank üniversite öğrencilerinin sıkıntılarını gidermeleri için kredi kartı vermektedir. Eğer öğrenciyseniz ve maddi sıkıntılardan sıkıldıysanız hemen Vakıfbank Like Card kredi kartı başvurusu yapıp sıkıntılarınıza anında çözüm üretebilirsiniz.

18 yaşının üzerinde olan öğrenciler kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Üniversite öğrencileri için kullanıma sunulan Vakıfbank Like Card ile kartın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız size vereceğimiz bağlantıyı tıklayıp kart başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Kartınız onaylandıktan sonra çok kısa bir süre içersinde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.Vakıfbank Like Card’ın başka özellikleri de bulunmaktadır. Bu kredi kartı sayesinde indirimli sinema bileti alabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde ekstra puan kazanabilir ve bu kazandığınız puanları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. World Card ile anlaşmalı olan Vakıfbank Like Card ile Worldpuan ve Likepuan kazanabilirsiniz. World Card’ın geçtiği tüm işyerlerinden faydalanabilir ve taksitli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için Vakıfbank Like Card internet sitesine girebilir ve aşağıda vereceğimiz linkten de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Kartı Borcumu Kapatmak İstiyorum ( Detaylı Anlatım )

Vakıfbank Like Card Başvurusu

Vakıfbank Öğrenci kredi kartına başvurmak için tıkladığınız bağlantıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra kredi kartı cevabınız hızlı bir şekilde size bilgilendirilecektir. Eğer internet üzerinden başvuru yapamıyorsanız size en yakın Vakıfbank şubesine giderek öğrenci olduğunuzu beyan ederek kredi kartı başvuru formunu doldurup kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 724’ü arayarak da başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank’ın bu kredi kartına başvurmanız için öğrenci olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Lise öğrencileri bu kredi kartı başvurusunda bulunamazlar. Vakıfbank Like Card başvurusu ile bütün öğrencilerin maddi sıkıntılarından kurtulmasını planlayan Vakıfbank anında kredi kartı vererek öğrencileri sıkıntılarından kurtarmak istiyor.

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *