Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (2018-2019)
3 Şub, 2019 18:07 tarihinde eklendi

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (2018-2019)

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (2018-2019)

Üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar gün geçtikçe daha da çoğalmaktadır. Bugün sizlere öğrenci olup ihtiyaçlarını gidermeleri için kredi kartı veren bankaları listeledik. Vereceğimiz bankalardan kredi kartı başvurusunu anında yapıp onaylanması durumunda hemen kullanabilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciler genelde nakit sıkıntısı yaşamaktadırlar. Acil para ihtiyacı duyan öğrencilere özel bankalar kredi kartı hizmeti vermektedir. Öğrencilere özel uygun faizler ve cazip şartlarla kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz 9 tane banka vardır. Bu bankalara öğrenci kredi kartı başvurusu yaparak anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Yalnız öğrenci kredi kartı almak için bankaların bir takım şartları vardır. Aşağıda vereceğimiz bankaları iyice inceleyip size en uygun gelen bankayı bularak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerine özgü olan bu kredi kartı başvurularında limitleri yüksek almak isteyen öğrenciler de olacaktır. Yalnız yüksek limitli kredi kartı almak zordur. Bunun için bazı şartlar vardır. Aşağıda vereceğimiz bankaların kredi kartı ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz bankanın başvuru ekranına tıklayıp kredi kartı başvurusu yapabilir ve onaylandığında kredi kartınızı 2-3 gün içersinde adresinize göndertebilirsiniz. Bu kredi kartlarıyla nakit harcamalarınızı karşılayabilir, internet üzerinden alışveriş yapabilir, kartınıza uygun kampanyalardan faydalanarak üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde de taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kartınızın limiti kadar nakit avans çekebilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde de puan kazanarak bu puanları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 2018-2019 öğretim yılında üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar aşağıdaki listededir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ek Kart Nedir? Nasıl Çıkartılır? (Güncel)

Akbank Axess Exi26

Akbank öğrencilere kredi kartı verirken Exi26 adındaki kredi kartını vermektedir. Bu kredi kartına üniversiteli olan bütün öğrenciler başvuru yapabilir. Akbank Exi26 Kredi Kartı Başvurusu için tıklayınız.

Vakıfbank Like Card

Vakıfbank öğrencilere özel Like Card çıkartarak kredi kartı hizmeti vermektedir. Bütün üniversiteli öğrenciler bu kredi kartına başvuru yapabilirler. Bu kredi kartına başvuru yapmak için tıklayınız.

Aynı zamanda sitemizde yer alan Öğrencilere Kredi Kartı Vakıfbank Like Card (Başvuru) adlı makalemizi okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar listesinde en çok tercih edilen bankadır. İş’te üniversiteli kredi kartına başvuru yapmak için tıklayınız

Ziraat Bankası Bankkart Genç

Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı vererek üniversiteli öğrencilere hizmet vermektedir. Ayrıca bu kart sahipleri Eğitim Kredisinden de faydalanabilmektedirler. Kredi kartına başvurmak için tıklayınız.


Ayrıca sitemizde bulunan Ziraat Bankası Bankkart Genç Başvuru ve Açıklama adlı makaleyi okuyarak bilgi alabilirsiniz.
Kredi kartı dediğimiz zaman ilk aklımıza gelen tabiki Bonus karttır. Garanti bankası üniversite öğrencilerine bonus ile anlaşmalı Genç Bonus Kredi kartı hizmeti vermektedir. Kredi kartına başvurmak için tıklayınız. 
Garanti Genç Bonus kredi kartına SMS ile başvurmak istiyorsanız, GENC yazıp 3340’a göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurusu için sms gönderdiğiniz numaradan aranacaksınız.

Denizbank D-Şarj Bonus

Denizbank’da öğrencilerine kredi kartı hizmeti vermektedir. Kredi kartı başvurusu ve detaylı bilgi için  tıklayınızDenizbank müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 800 arayarak bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

TEB ÜniversiTEB Kredi Kartı

Öğrencilere Kredi kartı veren bankalar arasında Türk Ekonomi Bankası’da yer almaktadır. Üniversitelere özel kredi kartı olan TEB üniversiTEB kredi kartına başvurmak için tıklayınızAyrıca Teb müşteri hizmetleri 0850 200 0 666’den de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kart

Yapı kredi bankası da öğrencilere özgün bir kredi kartı hizmeti vermektedir. Hızlı başvuru ve kolay kullanım şansı sunulan Yapı Kredi Play Kart’a başvurmak için tıklayınız. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Nakit Avans Nedir? Nasıl Çekerim?

QNB Finansbank CardFinansGO

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listemizde en sonuncu banka QNB Finansbank’tır. Card Finans özellikli bu karta üniversite öğrencisi olan herkes başvuru yapabilir. Bu özellikli kredi kartına başvurmak için tıklayınız.

Yukarı da yer alan bankalara öğrenci olan kişiler başvuru yapabilirler. Öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak için seçeceğiniz bankaya dikkat ediniz. Size uygun kredi kartı hangi bankanın ise onu kullanmaya tercih ediniz. En fazla 2 başvuru yapmaya özen gösteriniz. Bütün bankalara kredi kartı başvurusu yaparak kredi notunuzu düşürür ve kredi kartı alma şansınızı azaltırsınız. Bu kredi kartlarına sahip olduğunuzda sizlere çok yüksek limitli kredi kartı vermeyeceklerdir. En fazla 2.500 TL olan üst limit genelde ilk kredi kartı kullanan müşterilere 500 TL olarak gönderilmektedir. Öğrenciye kredi kartı veren bankaların aidatları diğer bankalara nazaran daha düşük ve caziptir. Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *