Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019
7 Oca, 2019 16:40 tarihinde eklendi

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019

Her öğrencinin nakit ihtiyacı sırasında aklından geçirdiği konulardan bir tanesi de öğrenciler kredi alabilirler mi olmuştur. Bankalar kişilere kredi verdiklerinde genellikle evrak istemektedirler. Yalnız bazı bankalar kredi notu yüksek olan kişilere kredi verirken gelir belgesiz anında kredi hizmeti sunmaktadırlar. Sizde öğrenciyseniz ve nakit sıkıntınız varsa gelir belgesiz kredi veren bankalara başvuru yapabilir ve onaylandığında da sadece kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz. Tabi bu krediyi de kullanmak için bazı şartlar vardır. Bu şartlara uygun bir müşteri olursanız banka size sorgusuz sualsiz kredi verecektir. Bugün sizlere öğrenciye kredi veren bankalar hangileridir ve bu krediyi hangi koşullarda alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyup beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilirsiniz. İşte öğrenciye kredi veren bankalar.

<<<—Öğrenciye Kredi Kartı İçin Tıklayınız—>>>

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2019

Öğrenciye kredi veren bankalar bir parmak sayısını geçecek kadar azdır. Bir bankaya gittiniz ve ben öğrenciyim kredi istiyorum derseniz banka size olumsuz yanıt verecektir. Öncelikle bankalardan kredi alabilmeniz için bilmeniz gereken bazı şartlar vardır. Kredi notu bankalar tarafından ilk bakılan puanlama sistemidir. Eğer sizin bir kredi notunuz oluşmadıysa bankalardan kredi değil de kredi kartı almaya gayret gösterin. Çünkü kredi notu sıfır olup öğrenci olarak kredi almanız oldukça zordur. Bu yüzden daha önce banka çalışmanızın olması ve bu banka çalışmasındaki ödemelerinizi düzenli yapmanız gerekmektedir. Öğrenci olduğunuz halde kendi adınıza bir kredi kartınız var ve bu kredi kartını düzenli ödüyorsanız sizin iyi bir kredi notunuz olduğunu söyleyebilirim. Böyle bir kredi notunuzun olduğunu tahmin ediyorsanız aşağıdaki bankalara kredi başvurusu yapabilir ve ihtiyacınız kadar kredi alabilirsiniz. Kredi notunu öğrenmek istiyorsanız da www.findeks.com sitesine girerek üyelik işlemi sonucunda öğrenebilirsiniz. Bu sistem tüm bankalar tarafından kullanılan en gerçekçi sistemdir. Şimdi dilerseniz hangi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi


Denizbank

Nakit ihtiyaçlarınızı anında çözmek istiyorsanız ve yukarıda belirttiğimiz gibi kredi notunuz iyi seviyede olduğunu görüyorsanız ilk tercihiniz Denizbank olmalıdır. Yalnız Denizbank’ında kredi başvuru çeşitleri önemlidir. Mesela şubeye gidip kredi başvurusu yaparsanız öğrenci olduğunuz için size kredi vermeyeceklerdir. Bu yüzden ilk önce bu bankanın WEB üzerinden ve ya SMS üzerinden kredi seçenekleriyle başvuru yapmanızı öneririz.

Denizbank WEB ve SMS üzerinden 55.000 TL’ye kadar size kredi imkanı sağlamaktadır. Bu krediyi 36 ay vadeye kadar bölerek kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde vade en fazla 36 aydır. Bu tüm bankalar için geçerlidir. Denizbank’tan oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız www.denizbank.com  adresine girerek ve ya telefonunuzdan mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

<<<—Kredi Puanı Öğrenme İçin Tıklayınız—>>>

Cep telefonunuzun mesaj kısmına Kredim yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e mesaj atın. Bu mesajı attıktan sonra size bir mesaj gelecek ve kredi başvurunuzun alındığını söyleyeceklerdir. Daha sonra 1-2 dakika içersin de sizin kredi sonucunuz gelecektir. Eğer iyi bir müşteriyseniz kredinizin ne kadar onaylandığını size söyleyeceklerdir. Bu krediyi kullanmak istiyorsanız da en yakın Denizbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte sorgusuz sualsiz aynı gün paranızı alabilirsiniz.

Akbank

Öğrencilerin kredi alabileceği bir diğer bankada Akbank’tır. Akbank’tan gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız sadece bir yöntemle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun içinde Akbank müşterisi olmanız ve kredi başvurunuzu Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmalısınız. Akbank Direkt üzerinden 30 bin liraya kadar sizin kredi notunuza göre kredi alabilirsiniz. Kredi başvurunuzu yaptınız ve krediniz onaylandıktan sonra istediğiniz zaman kredinizi hesaba atabilirsiniz. Bunun için bir saat ve ya bir gün önemli değildir. 7 gün 24 saat bu işlemi yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  TEB EFT Saatleri Güncel Bilgiler (2018-2019)

Yukarıda verdiğimiz 2 banka sizin ilk tercihiniz olsun. Ayrıca sitemizde bulunan gelir belgesiz kredi veren bankalar konusunu da okuyarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tekrar söylemek gerekirse bir öğrenci kredi almak istiyorsa daha önceden düzenli bir banka çalışması olması gerekir.  Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *